Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, boli sme tu v Žiline, ja som bola v Žiari len včera a dnes. Len tak na otočku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze ta vysibali a vykupali v ziline :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No tak trochu (ale vlastne ma vykúpal len môj drahý, ostatní len šibali). Ale dostala som poriadne x-) Vy ste boli celé sviatky v UK?
Odpovedať
Profilova fotka
nie ja som prisla v nedelu vecer ..to bola taka damska jazda bola som s kamoskou za kamoskami, bez poloviciek.takze v pondelok ma drahy poriadne okupal :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Takže si si predsa vychutnala pravú slovenskú kúpačku :-D A boli ste tu v Žiline?
Odpovedať
Profilova fotka
ano uzivala som si zilinsky sneh a zimu ..inak to pocasie je skvele ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
úžasné ]-( Ale že v piatok sa má zlepšiť. Tak dúfam, že to tak bude... Už ma nebaví sedieť doma a pozerať sa, ako prší alebo sneží ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam,,,,,,,,
Odpovedať
ahojte :-)
Odpovedať
čafte babuľky :-D aj dneska vidím písmenkujete o dušu... xixi ako ste sa dnes mali? aj napriek strašnému počasiu? :-|
Odpovedať
ahojte baby..tak uz ja sa k vam mozem pridat..len musim kupit wifi kartu do pc,lebo nebudem moct chatovat z postele :-S takze to budu dalsie vyhodene peniaze.. mate stale sneh? tu dnes riadne lialo,ked sme sli z prace,nastastie nas kolegyna vzala..
Odpovedať
tu dnes svietilo slniecko doobeda, ale vonku je chladno :-. som dnes napisala mail, za aku dobu sa tebe Lea dekan ozval? my mame wifi po celom byte, aspon, ze tak, tak si internetujem odvsadial :-D aky si mala dnik?
Odpovedať
Článok sa načítava...
vitaj Kati medzi nami dievčatami ;-) tu bolo dnes ako v apríli... strašné, kde je tá nádherná rozkvitnutá jar? 8-(
Odpovedať
no do troch dni vzdy odpisal. no aj tu je v poho signal..no ja mam starsi laptop a viac protestuje ako spolupracuje ]-( ]-( ]-( po svadbe si kupujem novy 8-) no celkom usiel az na tie nervy kvoli netu..som rada,ze som doma..
Odpovedať
no jasne, ja mam celkom novy, teda dostala som ho v juli na narodky, tak zatial spolupracuje x-) ja dufam, ze sa mi ozve do tyzdna, lebo s tou zenskou uz velmi telefonovat nechcem ]-( kde chcete ist na svadobnu cestu? ake kvety das do kytice? ja som rozmyslala nad tulipanmi (ale oni sa rychlo otvaraju), ruzami alebo pivonkami, este neviem... uz mas aj vybraty? notebook...
Odpovedať
slniecko a kedy máte svadbu? V Žiline bude? tulipány budú nádherné, ale aby si ich "vymákla" v sezóne, lebo potom sa nedoplatíš... =-)
Odpovedať
chceli by sme v septembri, teda zaciatkom, ale uvidime akos a k tomu postavia na fare v ZA, ci to bude ozne vsetko budeme vybavovat zo zahranicia a ty?
Odpovedať
ja už mám po :-D už sa radím medzi "mladomanželky" v ktorom kostole robia problémy?
Odpovedať
taaaak to gratulujem :-D prepac som si nevsimla zatial este nerobia problemy, len neviem ci nam to schvalia, ked priatel nie je pokrsteny a ty si mala kde svadbu?
Odpovedať
ďakujeme ;-) ups, tak to budete musieť stihnúť do svadby ten krst... ale robia to aj "zrýchlene", len teraz neviem, či všade... ak chcete mať svadbu v kostole, tak pokrstený musí byť určite... my sme mali svadbu u Saleziánov, tam sme sa spoznali ;-)
Odpovedať
nemusi byt pokrsteny... vsak uvidime co vybavime a podla toho sa zariadime... ale ja kazdopadne chcem mat svadbu v kostole :-D snad sa nam aj ten september podari
Odpovedať
september je ešte krásny mesiac, malo by byť aj teplejšie ešte... my sme obaja septembroví a pôvodne sme tiež rozmýšľali nad septembrom... tak symbolicky by sme to zaklinocovali... ale sme to nevydržali :-D možno sa to teda dá aj bez krstu, neviem, či sa to už teda zmenilo =-) stíhate za pol roka všetko vybaviť? ;-)
Odpovedať
no ja si potom nejaky najdem..este neviem presne aku znacku,ale cosi vymyslim 8-) na svadobku mozno grecko alebo egypt..netusim,co je lepsie.. do kytice jednoznacne ruze ;-)
Odpovedať
verim, ze ano, chceme malu svadbu to lea: aku farbu preferujes? ja som premyslala nad bielo-ruzovo-fialovou moj kompik je HP, zatial poslucha :-D mozem len odporucit
Odpovedať
bam.. a kde ste boli na svadobnej ceste?
Odpovedať
slniecko - neboj, to zvládnete, malá svadbička je v pohode... my sme boli prvý krát v živote pri mori na svadbonej ceste - na Rhodose a môžem len odporučiť :-D krásny ostrov...
Odpovedať
bam..takze nedockavi? :-N a kde je babo =-) :-D slniecko..no ja budem mat bielo-modre 8-) aj vydoba tak bude robena..len dom nevesty bude bielo-cerveny :-D 8-) no ja hp urcite nechcem..podla mna su to najtazsie laptopy..zatial som nasla asus,ale s tym je priatel nespokojny,alebo obetujem viac a kupim dell..drahy,ale zas je kvalitny :-)
Odpovedať
super :-D grecke ostrovy su krasne... a urcite este krajsie ked si tam s milovanou osobou... x-) my este nevieme kam pojdme, ale asi pojdeme niekedy v oktobri alebo novembri, uvidime ako bude mat drahy dovolenku v praci :-( bam.. kolko ste mali ludi na svadobnej hostine? ako dlho ste vybavovali svadbu?
Odpovedať
Kati - :-D ty beťárka... bábo je zatiaľ "v pláne"... Slniecko - Rhodos padol na poslednú chvíľku... bolo už len pár miest voľných, ale bolo úplne božsky 8-) my sme mali okolo 50 ľudí na svadbe, začali sme vybavovať v decembri veci - hlavne kostol, sálu a šaty... ostatné postupne, všetko sme zvládli v pohode. Treba si to dobre rozvrhnúť... napr. väčšinu som vybavovala len ja sama, drahý bol len pri vyberaní obrúčok, oznámení... takže som to mala vlastne podľa svojich sníčkov všetko ;-)
Odpovedať
ja rozmyslam nad korfu..znie to tak zaujimavo.. mne totiz musi sediet aj nazov pekne na jazyku :-D :-D :-D take preberam ako sa len da.. inac..dalo sa na tom rhodose aj cosi vidiet? nie sme typy,co budu vylihovat len na plazi..zvlast,ked ja neznasam slnko =-) slniecko.. vy kolko budete mat?teda kolko planujete..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?