Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahoj luko..no potesi =-) :-N to moj mily tak dotrepal novy a drahy dvd prehravac a za chvilu ho bol dat reklamovat..disk odisiel sa mi zda..myslim,ze to prave philips :-N neboj,zajtra bude lepsie :-D daj si coko vajko :-D
Odpovedať
lea, uz som si dala :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte :-D fíha luko, teda nič moc... ale súčiastky do Philipsu robia na severnom Slovensku... sa aj bojím povedať že na Orave =-) :-N ako sa máte? prežili ste včerajší kúpací pondelok v pohode?
Odpovedať
bamulka vies ze sme sa presne o tom bavili, ze ich tam tusim robia...no zbohom :-| moj drahy neoblieval a ekdze ja nie som z BA, tak ma ani poriadne kto nema vysibat, zato keby som bola doma, by ma to neobislo
Odpovedať
bam..ty sa pochval :-D :-D :-D tu sa neoblieva,takze ja na sucho som obisla :-p luko.super..ja si idem uvarit vino :-D vcera som sa k tomu uz akosi nedostala =-)
Odpovedať
ja som nejaka zmohnuta z tohto dna, asi sa vyvalim na gauc a budem "meditovat" :-D
Odpovedať
luko, vážne robia... v punchi :-D xixi ja som sa tiež nedala... ale dvakrát ma to neobišlo ;-)
Odpovedať
no pekne.tazke aj za mna ktosi.. :-D
Odpovedať
Kati, tak to tam majú dobré... podľa môjho názoru je to už "prežitý" zvyk, veď ktorá žena sa dá dobrovoľne vyšibať a obliať, vraj aby bola zdravá??? divné... :-S písala som na modrú.strechu, že čo nové ;-) :-D inak zase v práci, ani neviem, ako prešlo tých pár voľných dní... vracia sa nám tu zima... dneska snežilo normálne...
Odpovedať
ano aj Ba rano slnko, potom sneh a zamracene, potm zase slnko.....
Odpovedať
tu rano svietilo slnko..ale kosa je teda dobra..snezilo ale v nedelu =-)
Odpovedať
no vidno že ide apríl :-| nemám ho v láske teda...
Odpovedať
Článok sa načítava...
no hadam sa v aprili dockame pekneho pocasia ako v maji :-) bam..a kde by to malo byt?
Odpovedať
joj, to asi snívajme ďalej... ale keď je krásna jar a kvitnú stromy, kvietky a spievajú vtáčiky... romantika, nie? ;-)
Odpovedať
no tu uz som videla rozkvitnute narcisky..a vselijake ine kvety..zahrady,co tu maju,tak sa o ne zacinaju starat x-) x-) a uz som sa tesila,ze odlozim zimnu bundu =-)
Odpovedať
mne sa to teda páči tak pred domčekom všeliaké kvítečky, hrá to farbami :-D a v UK sa o to asi starajú poriadne, nie?
Odpovedať
tie verejne a na takych tych priestranstvach maju fakt peknucke tie zahradky..lahodi to oku jedna radost x-) x-)
Odpovedať
:-p ja som dnes ostrihala narcisky v kvetináči, už mi odkvitli... neviem, či som urobila dobre, ale uvidíme =-)
Odpovedať
aha..no ved uvidis..a akej farby su? klasika,ci nieco zaujimave?
Odpovedať
klasika - žltučké ako kuriatka... boli :-)
Odpovedať
no super..takze pekne na velku noc..a bude niekedy teraz ten narciskovy den? den boja proti rakovine
Odpovedať
hm, to býva niekedy v apríli sa mi zdá, nie? je to milé, potešíš seba a pomôžeš iným :-)
Odpovedať
sa mi to velmi paci..a stale si nieco obstaram a zaroven pomozem x-) adam to bude vtedy,ked budem na svk.. co dnes este planujes?
Odpovedať
lei, este si tu???
Odpovedať
ahoj moja..ano..konecne sa mi podarilo pripojit =-)
Odpovedať
super :-) si mala nieco s netom?
Odpovedať
Lei, mam jeden dotaz, mozem ti napisat do IP?
Odpovedať
jasne..cakam ;-) no hrozne casto mi pada ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Lei, odoslane :-D
Odpovedať
odpisane ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?