Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojte :-D no teda aj som zabudla ze nieco take na velku noc existuje..... :-D ze sibacky....... :-N :-N u nas tiez kazdy dostane cokovajicko a vsetci su spokojni...... i v nasom obrovskom parku a nie len jednom rozhadzu a schovaju veeelmi vela vajicok a deti z mnichova hladaju......... :-N :-D ja som na velk.pondelok sama doma,moj mily robi celodennku....takze musim cosi vymysliet........zas pc,debna a dufam aj prechadzka....... :-D :-D
Odpovedať
lea ja urcite pridem :-D :-D :-D ked kuknem do mojho kalendara tak som prave v Ziline.....sila co? :-N :-D :-D
Odpovedať
Ahojte Zilincanky! Tak co? Uz ste vychystané na kýble?
Odpovedať
Profilova fotka
Evi: nachystane su lyze :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko...po dlllllllhej prestavke sa aj ja trosku pripajam.....ked ja uz nemam niekedy ani cim prispiet :-( nemam co planovat ohladom svadby......ale ohladom nieco uplne ineho ;-) citam ze sa znova chysta stretko...to by som cisto teoreticky mohla dojst aj ja.....velmi rada vas uvidim a pokecam......inac...kto objednaval pocasie na velku noc? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Marcelka :-D pocasie tiez neviem, kto objednaval, ale mne to vyhovuje, aspon bude sneh na lyzovacku ;-)
Odpovedať
ahojte :-D ja objednavam pocasie na april :-D konecne stvrtok, este 2klientov ...a 4dni mam potom volno....no nie je to super? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smaily: ja mam tiez 4 dni volno :-D
Odpovedať
fifi,to je veru super, ale ja som si vymyslela,ze v piatok skocim do studia jennifer,lebo tu nikto nie je,ale len zacvicit na elipse,beziacom pase a veslovanie a to iste aj v sobotu....hned sa budem citit lepsie..... :-D lebo ja tu nemam na take cvicenie cas a chyba mi to......a klluciky mam musim to vyuzit... :-D a co ty planujes?
Odpovedať
ahojte babenky..vidim,ze uz vsetky maju taku velkonocnu naladu :-D :-D :-D dufam,ze oprate vsetky veci a pekne nachystane..aby sa bolo do coho prezliect :-p :-p :-p ahoj marcelka..no nekecame len o svadbe..takze kludne pis,co mas nove aj ohladom tehotenstva a prace.. budes v praci cez sviatky,ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: sportom ku zdraviu - ja teda dufam, ze nie k zlomenym noham alebo lyziam, ale od zajtra do pondelka sme na Martinkach :-D takze bude mozno gulovacka a nie oblievacka ;-)
Odpovedať
Ahojte, všetky :-) Zuzi, idete lyžovať???? Ako sa tak dívam na to počasie, asi vytiahnem lyže aj ja. Celú zimu som nelyžovala tak môžem začať na jar, nie?? :-D Veď zajtra je prvý jarný dníček :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, Maťa v telke včera hovorili, že jar začína už dnes. No keď sa pozriem von oknom ani to tak nevyzerá :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Matka- podla slnka je dnes jarnna rovnodennost - teda bola rano o siestej :-D cize neoficialne je dnes prvy jarny den :-D x-)
Odpovedať
fifi..tak si to tam uzite..hadam nesies so sebou aj velkonocnu vybavu :-p :-D ahoj mati..co nove?
Odpovedať
Veru nevyzerá :-| normálne som naštvaná. Dnes ráno mi prsty omrzli, prídem k autíčku a na ňom tak 5-7cm vrstva snehu, myslela som však to len ometiem, a figu borovú, sklo primrzlé ale najhoršie bolo, že aj strierače a nechceli povoliť. Také som mala prsty červené.... ]-( Takže som bola hneď za rána prebratá :-D
Odpovedať
Leatea, nového nemám nič /okrem toho, že som slamenná vdova /ale na stretko sa chystám :-D
Odpovedať
no baby :-N :-D mate to tam vesele.. tu je nastastie sucho..ale uvidim poobede..hadam vydrzi,kym pridem domov.. =-)
Odpovedať
leatea: klamem že nemám nič nového :-) úplne som zabudla, že Vám som nenapísala, že som zmenila LOOK Som ostrihaná, mám ofinku vlasy v predu tak po bradu, vzadu ešte kratšie, čisto hnedé vlasy /žiadny melír/ a vyžehlené vlasy :-)
Odpovedať
mati..aspon teda jedna pozitivna sprava :-D :-D :-D
Odpovedať
normálne sa cítim super s novým vzhľadom :-D v práci mi to dosť chvália, uvidíme, čo povie manžel, ešte ma nevidel :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej Mati - mikado alias Victoria Beckham? ;-) moja segra si nieco podobne dala na hlavu a vyzera tiez dobre ;-) kati: snezi tu ako na Vianoce ]-(
Odpovedať
mati..tak dufam,sa prides pochvalit na stretko..uz som velmi zvedava =-) ;-) fifi..no na sviatky nebolo snehu,tak aspon teraz :-D
Odpovedať
zuzi, presne tak, len nemám veľmi tmavé hnedé vlasy ale tak optimálne :-) kolega ma ráno normálne nespoznal, vraj iná žena :-D no a samozrejme hneď hlášky, že keď žena mení účes mení chlapa :-D :-D :-D . Na čo som ja reagovala, že vlastne nemám čo vymeniť, keďže toho svojho veľmi nevidím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, ja dnes koncim, pustili nas domov :-D :-p ked tak ozvem sa z domu ;-) pekny den vam zatial prajem 8-)
Odpovedať
leatea . jasné, že sa prídem pochváliť :-) len neviem ako to bude vyzerať, keď to umyjem a doma nemám žehličku, takže uvidíme.... :-) Na stretko sa teším veľmi veľmi veľmi :-D
Odpovedať
fifi..a nas nechcu pustit ]-( mati..no ak je zenaty ten kolega,tak chudak jeho zena..asi nosi stale ten isty uces :-D :-D :-D
Odpovedať
Fifi super, že Vás pustili a nás nechcúúúú. Katka : kolega je ženatý, starší pán a také hlúposti tu mám každý deň takže sa nad tým ani nepozastavujem, stále nejaké narážky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no.....fifi..si dobra provokaterka...ja som dnes v praci az do vecera...a potom robim v pondelok...dufam ze nikoho nenapadne olievat v praci....ale tesim sa ze si aspon cez vikend oddychnem....aj ja by som sla strasne rada na lyzovacku ale musim to zvladnut bez nej...aspon teraz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka: neboj, ked bude mimi na svete, aj lyzovacka bude 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?