Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tie su pekne, drzim palce, aby to vyslo ;-)
Odpovedať
no hadam sa k nim dostanem do svadby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a mozno najdes este krajsie ;-)
Odpovedať
no ved uvidime..este nejaky ten cas stale mam..takze sa nie je az tak kam ponahlat..
Odpovedať
Profilova fotka
no ono sa to nezda, ale leti to neskutocnee.. na buduci vikend mame uz polrocne vyrocie :-x
Odpovedať
lea krasne topanocky :-)
Odpovedať
to ano..ani neviem ako,ale som tu uz pol roka :-N
Odpovedať
ani neviem ako ale som tu uz viac ako 4 roky :-N fifi gratulujem k polroku......ved zachvilku aj my :-N :-D
Odpovedať
luko dakujem..potom poviem,ci su schopne.. :-D ale je to dobra znacka.. :-)
Odpovedať
no ja sa skusim popozerat tu v obchodoch najskor a uvidime,ci najdem topanocky :-) chcela by som take, co mozem nosit aj normalne
Odpovedať
Profilova fotka
smaily: dakujeme ;-) som vravela manzelovi, ze si to uzijeme na lyziach :-D budeme na Velku noc na Martinskych holiach, ako sa ten zivot meni, pred pol rokom bolo krasne teplo a mali sme svoj den D :-D
Odpovedať
no ja som tiez tak vyberala..ale asi este obstaram topanky a v den svadby sa rozhodnem,ze co si dam :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja by som si kupila aj balerinky na prezutie...len tie saty su dost dlhe, takze podpatky su dost nevyhnute
Odpovedať
maju aj sirsie opatky..tak hadam cosi najdes..ja som bola sklamana ponukou..
Odpovedať
no este som vobec nepozerala tak som plna idealov :-D
Odpovedať
fifi vy casto lyzujete? :-D super a mate teda este na sk sneh? :-N my mame v alpach...preto tam este nejdeme,lebo tam je v poslednych dnoch aj ten orkan..... lea,ja sa uz tesim na moje topanocky........pekne ich vyskusaj :-D :-D ;-)
Odpovedať
luko..ja som sa rychlo prebrala..ked som videla ponuku..ale musim povedat,ze vo feb mali asi troje co sa mi celkom pacili..ale neboli presne to,co chcem..ani tie sandalky nie su..ked mam byt uprimna..no povazovala som ich ako vhodne..aspon teda ich vynosim aj s niecim inym :-) fifi..tak ja na velku noc budem tak sediet za netom v uk..alebo sa prekonam a sadnem nad gramatiku :-N smaily..no budem sa snazit..
Odpovedať
Profilova fotka
smaily: lyzujeme radi ;-) na Martinkach je sneh dlho, je to vysoko a je uplne prirodny, ziadny umely :-D okrem Tatier dalsie stredisko, kde sa da dlho a fajn zalyzovat ;-) i ked Alpy su Alpy :-p
Odpovedať
fifi tak peknu lyzovacku ;-) my sme uz davno nelyzovali..... :-N aj tak by nebol cas.....ale nastastie od piatku budem mat do pondelka velkonocneho volno...... :-D a budem sa ucit,ucit,ucit.......ale bude sa mi chciet? :-N
Odpovedať
tiez prajem krasnu lyzovacku x-)
Odpovedať
prajem vam krasny vikend.....ja som uz unavena.......a tesim sa na zajtra,mam probu u vizazistky v jednej super parfumerii ....este lauder,schiseido...a artdeko.....budem namalovana presne ako v svadobny den a som zvedava ako budem vyzerat :-N a porovnam s dnesnou vizazistkou,lebo sme sa dnes fotili...... :-)
Odpovedať
fifi..ak si to tam poriadne uzite..
Odpovedať
smaily, same fajne znacky ;-)
Odpovedať
luko vsak? :-N :-N no ja inu moznost nemam.......kedze do za prideme tyzden pred svadbou,musim sa sama v svadobny den malovat s tym co si kupim......a chcem len profi...... :-) ;-)
Odpovedať
tak s tymi znackami budes mat super trvacny make up, su to kvalitky ;-)
Odpovedať
dobru nocku kocky x-)
Odpovedať
pekne sny prajem ;-)
Odpovedať
luko prave preto som si nechala poradit v Mnichove...... ;-) a som zvedava ako mi zajtra dlho vydrzi makeup..... dobru nocku ;-)
Odpovedať
ja budem mat vacsi problem, lebo potrebujem zohnat niekoho v Cadci a ok. aj kozmetiku aj kadernicku... 8-( inak dobre ranko, ja mam uplne opuchnute pod okom, tak fakt neviem, ci to vyrazka alebo ma nieco stiplo,t akze dnes radsej nebudem vychadzat z domu, lebo to vyzera hrozne...tak sup do upratovania :-.
Odpovedať
ahojte baby..ako bezi vikend? :-) ja sa pomaly chystam na tie nakupy..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?