Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Afra ja som chodila obzerať šaty do výkladov ešte na strednej a to som nebola s drahým ani nič v dohľadne... aj teraz ešte chodím :-D v Ellegantstichu na Hurbanke majú úžasné šatičky teraz vo výklade... a sa mi zdá, že nedávno tam mali aj Zuzkine, že fifi??? :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ano bam, moje su tam pravidelne :-D tiez som tam videla jedny uzasne, keby som sa mohla este raz vydavat, isto si ich vyberiem ;-)
Odpovedať
afra :-D
Odpovedať
Ja tam pozeram do vykladu kazde rano a tiez som si ich tam vsimla :-D Skusala som celenky a kabatiky, ale taky aky som chcela tam nemali, tak sme potom vyberali z katalogu a ak by som nahodou chcela aj zavoj, tak aj ten som si objednala cez katalog, lebo taky aky by som si predstavovala momentalne nemaju :-) Skusala som v nich vselico...aj som sa tocila :-D Ked jej sa moc nepacili take saty ani ked bola min. rok na 1.SV.PR. ........ Ale urcite ich obe vezmem...mozno ked sa budu pacit taj sesternicinej, tak aj ona si nejake vezme,aby nebola horsia.. :-) Ja by som chcela sestrinu malu za druzicku s obruckami, ale to by sme ju museli poslat ku oltaru este rano...kym by sa tam doplazila a obrucky by musela mat niekde uviazane :-D aby ich nepotratila
Odpovedať
:-D asi tak mesiac dozadu tam boli jedny s úžasnou vlečkou a krásne vyšívané... som stála pred tým výkladom asi 20 minút čo som od nich nemohla odísť :-D
Odpovedať
afra :-D :-D :-D ved nejak to dopadne..a do sep je dost daleko.. okolo elegant som chodila 6rokov :-N
Odpovedať
Krasny vecer babenky......idem sa venovat ;-)
Odpovedať
xixi, ja som okolo tiež chodila a nakoniec som mala šaty z Nikolu na Národnej ;-)
Odpovedať
bam..no ja mam zajednane v kristine..ale asi to nebudu tie,ktore nakoniec vezmem :-D afra..pekny vecer..
Odpovedať
Profilova fotka
afra papa :-) Kati: bude zmena siat? :-.
Odpovedať
fifi..ved pisem,ze tieto mam zajednane,aby cosi bolo :-D
Odpovedať
čože Kati? ktoré sú teda favoritky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no postrehla som, ze pridu nove modely.. a ty chces to Polsko este ahaaaaa ahaaaaaa
Odpovedať
mam v albume..som vcera pridala este cosi..tak sa rozhodujem.. chystam sa do blavy na davis..a v ziline kuknut,co dostali..a cakam na foto zo zadu tych princeznovskych a potom sa rozhodnem,ci tie princeznovske alebo z usa.. do polska nejdem,kedze davis maju v blave a olga je cosi podobne..ale mozno skocim do bojnic na la sposu :-D
Odpovedať
mam uces: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... saty su podobne mojim, takze myslim ze moze byt :-D tak uz len zavoj zohnat zozadu by to mohlo vyzerat: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Luko pekny uces, velmi sa hodi k tym satam :-)
Odpovedať
luko..no super si si vybrala ;-)
Odpovedať
este sa mi paci tento: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... len na to nemam vlasy a to uz by som bola az moc za princeznu, radsej volim eleganciu, ta mi je blizsie, ale mozno keby mam menej rokov, tak by som do toho sla x-) krasne
Odpovedať
no aj to mozes skusit..ak to povypinas..tak by sa to dalo ;-) a aspon budes vyzerat mladsie :-D
Odpovedať
jej, lea, no tak dik :-D ze mladsie :-D moj je uz presedively, tak aby to nebol velky skok radsej necham verziu c.1 :-D stastna to nevesta, objednala saty cez net, dosli krasne a este jej aj super sedia: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovedať
babulky pekny vecer, pa pa ;-)
Odpovedať
aj moj sedivie a to nema este 30 :-o :-D krasne ma tie saty..to ma viac laka na ten net :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ..riadne ste sa rozpisali kym som tu nebola :-)
Odpovedať
čafte strigi!! Včera ma malá zrušila- vypla PC, kým som bola v kuchyni. Beťárka! Barborka díky za usmernenie ohľadne váhy:-) Zlé bude, ak si z toho robiť nebudem už nič. Fotky vyjadrujú aktuálny stav..Snád nemam fakt hovorit svoju vahu a vysku- pri týchto stebielkach by som bola ako zápasnik.-) Barbie ty mas kolko? Vypadas tak trosku ako Fifi- nizsia. Ja ju volam male pivo, vsak ano Zuzi!!?.-) Co sa týka toho,ze ma nepoznas osobne, to ma nepozná ani jedna. Stretka si davaju vzdy v tyzdni a to nemozem pricestovat, bo drahy pracuje - do ZA chodime vacsinou na vikendy. Ale hadam uz nabuduce!!!
Odpovedať
Ahojte, ako sa máte v takýto upršaný deň???
Odpovedať
Profilova fotka
nic moc ja som bola chora tak som teraz v praci takze nic moccc :-)
Odpovedať
Chorá??? nebodaj spávaš bosá :-) a si prechladla
Odpovedať
ahojte.. tak violet..jeden napad by som mala :-) dalsie stretko bude sice v tyzdni,ale ten vikend,co budem na svk ma smaily svadbu :-) a ta je v sobotu..tak by sme si mohli dat take male stretko v kostole a prist jej zablahozelat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak nejak ;-)
Odpovedať
matusik..kde prsi??? =-) =-) =-) tu nadherne svieti slniecko :-p :-p :-p muma..ja som prave vzala posledne atb..konecne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?