Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
bam..no ja uz mam sprej na astmu..na rozsirenie pluc..a dnes som to musela aj pouzit :-S normalne ma az pluca boleli..ale pri tom pocasi sa ani tak necudujem =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no o prdelke a velkych bokoch by som vedela svoje 8-( moj vecny problem kupit nohavice,ktore by mi sedeli v pase a zaroven v bokoch je nemozne... 8-( 8-(
Odpovedať
Kati ale už je dobre, nie? to musela už byť teda sila... oznamká už sú stvorené? ;-)
Odpovedať
vio..tak som zvedava na teba,az sa dotrepes na stretko.. :-N fifi..plne ta chapm..mam opacny problem :-N ale zas kupim nohavice na prvykrat.. :-p bam..uz ano..len najprv taky sok,ze co som si to strekla,kedze to bolo prvykrat,co som tento pouzila..je novy a druhy mam na pravidelne uzivanie.. oznamka aj ano aj nie..mam 34ks..a chcem tak 80..no teraz by som sa uspokojila aj s 50..no budem dorabat na svk,lebo mi chyba material a tu tazko kupim.. :-S
Odpovedať
Fifi - a ešte aj tá dĺžka, nie? Mne sú vždy široké (odstávajú vzadu, keďže sú robené na figuríny) a dlhé, takže vždy sa skracujú... 8-( Kati - keď to má pomôcť, tak treba vydržať... a nejaké "vzorové" príp. "pracovné" nepridáš do albumíku? =-)
Odpovedať
ahojte ;-) joj, ale ste toho popisali.....stratila som prehlad :-D Co mate noveho? Mne sa teraz vobec nicoho nechce-asi jarna unava ;-) Ja mam problem s bokmi :-( Kupit nohavice ktore by sedeli a to skoro na mieru je skoro nemozne :-|
Odpovedať
bam..urcite nie..donesiem ukazat na stretko,pripadne podarujem ;-) inac..ktore saty sa ti to pacia..nech sa na ne kuknem :-D ahoj afra..no snazime sa vsetky schudnut :-D ako pripravy? planujeme stretko..nepridas sa?
Odpovedať
Lea..ak budem takto pokracovat, tak sa tam ozaj len dotrepem..zeriavom:-) Ale take zle to zase nebude, len po tom porode sa to akosi rychlejsie lepi na mna. fujtajbl!.-D Ale vies, cloveka to iba nastve, ze mate 55 kil a chcete sa tvarovat:-) Tusim by si mi mohla trosku z tej tvojej choroby zazivacej dopriat, aby som dietovala. Alebo z vasich genov ( Janka a spol. :-) )
Odpovedať
vio..a kolko mas ty a aku vysku? inac ja mam blbe kosti a tie moc nevazia..ked mas pevnejsie,tak su urcite aj tazsie..zial..tie moje zlomis aj na trave :-N a navyse mas uz babo..sice to ma aj moja sestra..ale tu radsej nespominam..ta ma o desat kil menej ako ja.. =-)
Odpovedať
rada sa pridam :-D a tiez sa prisposobim vacsine :-) Ja sa snazim schudnut uz od augusta a este stale nie som spokojna... :-) Stale to nie je ono :-| Pripravy? Zarezervovala som si saty, dnes drahy donesie papier na oznamenia, na konci tyzdna nam pridu fotky na oznamenia, uz mame vsetky zapisnice a obrucky nam pridu na konci aprila...uz aby bol september.:-) .....teraz sa chystame riesit byvanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bam: aj dlzka, ale to uz je len detail, to neriesim :-D Evi: no mohlla by si prijst :-p Afra: caf 8-)
Odpovedať
afra..no to ste sikovni..nas este kopec veci caka v aprili..hlavne dat sit saty pre druzicky..to bude problem..ale hadam to dobre dopadne..a tiez matrika a potom uz take,ze zajednat menu a kvety..a torky a zakusky.. fifi..donesiem aj vahu :-D ? a krajcirsky meter? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Afra: dobre naplanovane ;-) a ake si si vybrala? a co byvanie?
Odpovedať
Kati - tá 5ka posledných je úžasná! tak to teda určite prídem na stretko, aby som (aj) videla oznamká x-) Vio - po bábätku sa vôbec nepozastavuj nad váhou, čo si? nepoznám ťa síce osobne ešte :-D ale na fotos zo svadby vyzeráš OK... Fifi - ;-) ale aspoň raz by som chcela nohavice, ktoré sadnú ako uliate... Afra - tak to dobre pokračujete, šikovníci ste ;-)
Odpovedať
lea: ja by som tiez chcela, aby mali druzicky..aspon tie najmensie rovnake saty, ale asi nic z toho nebude.Priatelova neter totizto vyhlasila, ze ona nechce nic take....ona si da riflovu suknu........ :-( co uz....nutit ju nemozem Ja musim zohnat vhodne spodne pradielko pod saty.... a kedze moja fotografka, kadernicka a kozmeticka su na moj termin na Mallorke, tak musim rychlo zohnat nieco ine :-(
Odpovedať
afra..fotku,fotku,fotku..aspon na 5min ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru afra,kde je album? ;-)
Odpovedať
treba vsetko vybavit co najrychlejsie....drahy ma bakalarske skusky, a ked zacnemem prerabat,tak nebude casu.Chceli by sme si prerobit bytik, v ktorom teraz sme.....uz nam staci najst architekta, lebo tento priestor si to naozaj vyzaduje a peniazky :-| Chceli by sme ist do noveho hned po svadbe Moje satocky su smotanove a ma ich aj durni v albume....sice nie na sebe, ale na figurine za sebou :-D Bambulka: ja by som chcela to iste :-)
Odpovedať
OK...dam :-D
Odpovedať
afra..kukni quelle..idem odtial objednavat saty pre male..s maslickami na suknicke..obom sa pacia :-) a jedny stoja 450Sk..co je super cena ;-)
Odpovedať
afra, šup šup... my sme strašné baby, že? :-D zvedavky :-D x-)
Odpovedať
jeeeej, afra x-) x-) x-) (reakcia na foto x-) )
Odpovedať
Profilova fotka
afra: kocka si v nich, pristanu ti 8-)
Odpovedať
dala som :-) Nechcela som si ich vyzliect....bola som v nich hodinu :-)
Odpovedať
afra..krasnucke si si to vybrala.. ;-)
Odpovedať
dakujem :-D
Odpovedať
lea: Ona ma 10 rokov.....a tazko jej uz teraz nieco povedat :-| Chcela som,aby aspon niesla obrucky, ale tvarila sa pri tom strasne.....tak to asi necham vsetko na sesternicinu malu-ta ma 9.....bude rada :-D Dufam
Odpovedať
kráááásne :-D to ti verím, že sa nedali vyzliecť ;-)
Odpovedať
aj v pondelok som ich bola pozriet a chytit si ich......ako male dieta :-D
Odpovedať
afra..mne by mal niest segrin maly..bude mat dva v maji..tak uvidime,ako pochodime..a inac mam dve 4 a 5 druzicky :-) ale skus jej ukazat..mozno sa chyti ;-) no to si poskusala aj nejaku bizu k nim,ked si bola v nich tolko? a skusila si si aj sadnut?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?