Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, ty chceš schudnúť? Čo si sa zbláznila? Ja som tiež mala tieto maniere, ale prešlo ma to? Koľko vážiš a meriaš?
Odpovedať
jani..v lete som mala 52 pri 167..a citila som sa super..takmer nic mi nebolo,ziadna unava,ziadne bolesti chrbtice..akonahle som pribrala na 55,5..tak som stale unavena a dost vycerpana,no moze to byt aj z tych liekov,co teraz pojedam..ale idem sa vratit min na 52..mam zopar super nohavic,ktore neobleciem teraz,kedze su mi cez stehna uzke..a cizmy mam na svadbu,takze aj lytka musia byt v poho inac nezapnem =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, to môže byť aj tými liekmi. Ja viem, že tiež, keď beriem lieky, bývam aj unavenejšia. Ale zrejme to bude aj jarnou únavou. Mám pocit, že to aj na mňa lezie... :-N
Odpovedať
no ja sa teraz aj dost zle stravujem..kvoli tym liekom..beriem ich uz 19 dni a este jeden zostava ]-( preto aj viac jem..takze,ked s nimi skoncim..verim,ze v poho dam 53..ani sa nenazdam..diety mam vyslovene zakazane..musim sa len vyhybat nezdravym jedlam.. takze dufam,ze v tom aprili uz budem takmer spat na povodnej vahe..staci sa trocha obmedzit a troska viac pohybu..otestovane :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tiež za pohyb. Diéty nikdy nezaberali. Čo som dosiahla, tak len pohybom a správnym stravovaním :-)
Odpovedať
no mne ani cvicit netreba..ale teraz som sa dala viac na strecing..aby som vyzerala dobre na svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, ty budeš určite vyzerať skvelo ;-)
Odpovedať
budem sa silno snazit :-D :-D :-D len skoda,ze este neviem,ktore saty si obleciem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte máš čas. Radšej počkať na tie pravé dlhšie, ako potom nariekať, že nemáš tie pravé :-)
Odpovedať
no cakam do dalsieho tyzdna na par novych obrazkov..take princeznovske saty..siju ich,aby mi mohli poslat obrazok ako vyzeraju zo zadu..potom som nasla na usa strankach zas da vinci znacku..takze cosi total nezname.. ved kukni do albumu :-D
Odpovedať
Boze, zeny! Chcete ma nastvat?? Také musie váhy a hovoríte tomu, ze treba chudnut..mozem vam ich len zavidiet!! máte po kom mat take dekagramy na tele?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, pozerala som. Tie šaty sú úžasné. Aj by som sa znovu vydávala v takej róbe :-D Ale nie, raz stacilo. Evi, no u mňa sú to dlhé roky driny a sebazapierania ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
evi..no vies..ja som jedina,co ma vahu cez 50..mozno uz konecne aj moja mama ma..vzdy mala 48 :-N a segra 44 :-S takze asi tak..a navyse nemam pevne kosti,takze to pridava viac na tuku.. ale chystam sa na lipo..no nie klasicku..ale na tu ultrashape..ta ti len doformuje partie,ktore potrebujes..je to ako masaz..takze ziadne injekcie nic.. :-) jani..no ved..ze su super..len teraz sa rozhodnut..ale pisali mi z kristiny,ze maju nove modely a ponechavaju vlecku :-D
Odpovedať
co za liposukciu?? Ja som skusila raz lymfodrenaz- zabrala. A tu v Sc su take shapemastery- take masazne stroje na telo..maju take valceky s vybezkami, co masiruju nozky, zadok, brucho atd. Este som tam nebola.
Odpovedať
ahojte :-D no vravte mi niečo o chudnutí... tiež sa toho akosi na mňa nalepilo cez zimu a ide jar... musím obliecť staré veci, tak sa musím snažiť čosi zhodiť =-) Kati - ako ten "veľký vietor", je to už OK? Jani - teba som tu tiež dlho nevidela, ako sa máš? ako pokračujú prípravy na svadbičku sestry?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Barborka, no ja som teraz častejšie na modrej streche, riešime pozemky a tak. Prípravy na svadbu pokračujú žiaľ bezo mňa, lebo mne sa nedá chodiť do Žiaru, ale nejako to riadim od počítača :-D Veď už sa nám to kráti. Už len necelé 4 týždne :-)
Odpovedať
ahoj bam..no vietor sa zas rozfucal..ale som uz doma,tak ma to az tak netrapi..len dufam,ze nebudu z toho zdravotne problemy..lebo tie rychlo chytam pri takom pocasi.. evi..nasla som to spravne slovo..som ho nevedela prelozit z angliny :-Dlipo ultrazvukom http://datura.czechtrade.sk/liposukci... mala som inu stranku,ale ta sa teraz objavila..a mas to akoby si sla na masaz..len v tomto pripade je to troska draha masaz :-D baby..tak stretko by mohlo byt 9. alebo 10.4. to je streda/stvrtok
Odpovedať
tak to teda za chvíľku budete svadbovať... super ;-) my sa tiež začíname rozhliadať po nejakom pozemku... sme mali s manželíkom vážnu debatku, tak sa to začína aspoň trošku hýbať :-D totižto my tiež bývame ešte zatiaľ u nás... ale všetko je v poho... kedy sa plánuje ďalšie stretko? To už nesmiem chýbať, lebo minule sa to vôbec nedalo stihnúť |-|
Odpovedať
Profilova fotka
to je super, to mi vyhovuje... Akurát budeme po sestrinej svadbe :-D
Odpovedať
jani..a kedy to presne ma ta tvoja sestra? :-) bam..a kde hladate?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dúfam, že teraz ti to už na to stretko vyjde. A kde hľadáte pozemok? V ktorej oblasti
Odpovedať
Už budeme zachvíľku zdatné v realitách:-) Nezdá sa vám?
Odpovedať
zatiaľ hľadáme tak bližšie pri ZA, drahý to má rozplánované - už bol aj Varín, Kotešová al. Divina... vyberáme to najlepšie... aby bol aj dobrý prístup a aj nie ďaleko dochádzanie :-| ale je to teda dosť ťažké... Jani, vy ste sa k tomu Mojšu ako dostali? však môžeme vlastne aj na Modrej Streche, už som aj tam :-D Kati, tak je dobre že si už doma... čo blázniš s liposukciou? Ty? S tvojou postavou? :-o =-) OK, tak zapisujem apríl, prispôsobím sa väčšine :-)
Odpovedať
bam..ale tato je troska ina..taka prijatelna..a len na upravenie figury :-D mam vela v pase..takze to troska znizit..a obvod stehien..a vse bude super..to len preto,ze ked zas cosi priberiem,tak najviac tam..a tymto sa tomu vyhnem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vo spolok :-)
Odpovedať
hm, mne niečo hovor o stehnách... xixi po tejto zime vážim asi najviac ako som kedy v živote vážila :-( dúfam, že to cvičením zase zhodím, pred svadbou som pravidelne chodila cvičiť a to som sa aj oveľa lepšie cítila... teraz fučím ako lokomotíva pri pár schodoch v práci :-S je také niečo aj na SVK?
Odpovedať
cau fifi..ako?
Odpovedať
čaf Zuzi :-) vitaj medzi nami...
Odpovedať
ale uz prestante vy najstihlejsie o nadvahe rozpravat :-D :-D
Odpovedať
Violet - :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?