Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ja sa tiez nestazujem x-) az na nejake tie vychytavky.... :-.
Odpovedať
tak to verím, že majú aj horšie :-D ale musíte uznať že "niektoré vychytávky" sú na pokraji únosnosti a človek sa musí vedieť aj zaprieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Maťa, plne s tebou súhlasím ;-)
Odpovedať
to si myslím :-)
Odpovedať
no, ano, ked moja buduca svokra hovori milemu ako ma schudnut a ked sme u nich tak jedlo plava v masti a postavi pred neho zakusky a misu chlebickov 8-(
Odpovedať
To super :-D :-D :-D U nás je to podbe, len schudni schudni a potom postaví pred nás vysmažené šišky a že prečo nechceme, nech sa to zje, lebo sa to pokazí :-D
Odpovedať
a moja mama je najlepsia, hovori mu tiez, aby zhodil a ked k nej prideme tak detto ako u svokry :-x
Odpovedať
to fakt nemá obdobu :-D keď nechceme jesť u našich tak nám povedia, že čo sme takí "volní", že či sme nóbl aby sme si nedali, že či nás chcú otráviť. :-D Ale čo už, človek vydrží a znesie ;-) , čo mu pravda pre pokoj v rodine ostáva :-N
Odpovedať
no ja radsej nic nehovorim, vzdy len poviem, ze drahy sa rozhoduje sam....
Odpovedať
ale za posledne tri tyzdne bola u nas 3 krat, co by mi neprekazalo,a le najlepsie je, ze Michal chodi vecer, takze sa jej venujem ja |-|
Odpovedať
aj si máte čo povedať??? Ja so svokrou veľa spoločného nemám, takže naše debaty netrvajú dlho. A ak mám byť úprimná ani nemám chuť sa s ňou vykecávať, napr. ja keď si kúpim niečo nové, nič ju nezaújma len to koľko to stálo. Neviem, ale keď si ona kúpi niečo tiež nie je moja prvá otázka čo to stojí??? Normálne mi to je nepríjemné, pretože ja si na seba nekupujem veľa vecí ale sú drahšie, takže keby som jej zahlásila, že za tú novú košeľu som vysolia 1150,-sk tak sa na mňa pozrie, že nemusí ani nič hovoriť ;-)
Odpovedať
no ona sa vacsinou pyta a ja odpovedam :-D v ako celkom v pohode,a le ked sme este byvali u jehos estry v byte a oni tam chodila kazdy den, raz som si nechala listok z vecami z Avonu, ktory by sa mi hodili, bolo to asi za 1000sk, s tym, ze si z toho vyberiem a ona to videla a potom sa pytala, ze to si snad nechcem vseko objednat?! 8-( aj keby, tak to je predsa moja vec, nie? inak je v pohode,a j ked mala nejake tiky, ze bys om mala byt viac "odovzdana"domacnosti a rodine ale v tomto so mnou nepohne ani ona ani jej syn, takze smola :-D ja robim na rozdiel od nej tolko, kolko vladzem a venujem sa aj konickom a praci
Odpovedať
Článok sa načítava...
A akým koníčkom??? čo ťa baví??? Tiež som kukala ten tvoj album tak si si nakoniec vybrala ktoré tie šatôčky???
Odpovedať
vybrala som: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... no moj najvacsi je citanie a praca :-D a od piatku zacinam chodit aj cvicit :-)
Odpovedať
tie šaty sú krááááááááááásne :-) kde si ich zohnala?? V Žiline??? Asi nie? a čítaš aké knihy??? detektívky či romány?? A prečo ideš cvičiť až od piatku aj dnes je deň :-D
Odpovedať
matusik, rob si srandu!!! :-D :-D :-D kurz mam uy yaplateny mesiac, ale zacina az v piatok, je to pilates ;-) citam najma beletriu, romany a novely a potom mam rada knihy o 2. svetovej vojne a Stalinovi x-)
Odpovedať
neber to v zlom, musela som ťa podpichnúť,lebo som si cez víkend povedala, že začnem od pondelka cvičiť / do fitka/, a akosi som si to včera hovorila celý deň a nakoniec som nešla. A dnes si to hovorím zase. Veci mám v aute, takže môžem hneď po práci, ale ak mi aj dnes zrazu :-) vyhodí blinker a namiesto do Rajca pôjdem do Poruby tak ma šľahne. :-D
Odpovedať
no ja by som tiez potrebovala aj fitko, len samej sa mi nechce :-.
Odpovedať
ani mne :-) , ale hovorím si, sama som doma, deti mi neplačú tak prečo by som nešla??? Chodila som už pred svadbou a pekne som schudla a v tom fitku je super parta, prípadne sa zoznámiš /Rajec je malé mesto/. Pôjdem sama, musííííím ]-( Nahnevaná som sama na seba. Pribrala som, a vadí mi to. Pred svadbou som schudla a do vianoc som to dokázala udržať aj bez cvičenia, lenže teraz sa len autom vyvážam, v robote sedím celý deň, takže pohyb mi chýba. :-|
Odpovedať
mne bz stacilo dat dole 3 - 4 kg, ale na tych spravnych miestach a to dietou nepojde jedine pohyb :-.
Odpovedať
mne takých 5-6 a tiež na tých správnych miestach. Ale keď som ťa videla na fotkách, však si štíhlučká tak aké 3-4kg?? no a dietou to máš pravdu :-) jedine pohyb :-p
Odpovedať
ano v obleceni to nevidno, ale uz mam skoro 30 tak vies, tukove vankusiky sa nabaluju :-| samozrejme brucho a stehna
Odpovedať
ano by mozno stacilo spevnit a je to OK
Odpovedať
ty máš skoro 30? Však vyzeráš také dievčatko, to ja mám 28 a o bruchu a stehnách mi chvíľu hovor. Máš pravdu ani u mňa to v šatách nie je tak vidieť, ale také rifle, niekedy vedia človeku otvoriť oči :-) No, dobre moja. Musím sa rozlúčiť, končím v práci, bežím do banky a obchodu a potom do fitka. pa a pekný zvyšok dňa :-)
Odpovedať
jj, budem mat o par dni 29 ;-) ja tiez o par minut odchadzam, pa pa ;-)
Odpovedať
Ach baby baby!! Zase tie naše večné babské problémy so stehnami a zadkom!! Keby sme toľko cvičili, čo o tom nahovoríme, nemali by sme o čom potom..Mne sa ale táák nechce..mala som dva mesiace odriekania a potom sa to zase vrátilo do starých koľají..Nemá mi kto byť pri malej, ked by som aj niekam sla cvicit. Je tu ešte niektorá z vás? Ci chodím stale s krizikom po funuse? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Evik, ja som tu :-)
Odpovedať
som domaaa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati super, konečne padla? Ja ešte trčím v práci :-|
Odpovedať
jani..ano..a som aj rada..lebo sme sa dnes dost nudili a mali par kiksov.. :-S inac..sranda,ja si myslim,ze mam horsieho svokra ako svokru..som si precitala,co ste napisali..a ja nemam problem si pokecat aj niekolko hodin so svokrou..s nou sa v poho da :-) rada jej pomozem a myslim,ze by nemala problem pochopit,ze niektore veci uz patria medzi mladych. so svokrom by to bolo trosku horsie.ale on je hrozne ochotny clovek,fakt spravi vela veci,aj vybavi.len tazko sa mu chape,ze urcite veci musi clovek dokazat a spravit sam.ked ma zlu naladu,tak to radsej prec od neho =-) baby..kolko vazite? ja tiez plnujem zhodit..tak do 5kil..mozno sa nezda,ale pribrala som ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?