Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Janka sa vydavala v auguste, bola som aj na svadbe, Mata ma malu dcerku tiez je vydata. zuzka tiez stastne vydata. a este poznam aj Zuzku Zadniancinovu (neviem ci som to dobre napisala) ;-) ta je v Irsku...
Odpovedať
Profilova fotka
Afra: to som vravela aj ja mojmu muzovi, sa na mne riadne smial, ked ma drzala svadobna horucka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inac to by aj mna bavilo - ale neviem ci by som aj v tych satach nepobehovala cele dni :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fiha, tak to je super ;-) som rada, ze sa im dari ;-) ze pozdravujem, ak s nimi budes, ja som Zuzana za slobodna Fondrkova :-D
Odpovedať
a este som si chcela kupit nejaky stary kastiel s parkom a prerobit to na miesto pre konanie svadieb.....lebo vsade v cechach maju take nadherne zamky, kde sa mozu fotit a mat tam aj oslavu......a tu u nas to chyba :-| Som typicka ryba....lietam v oblakoch :-)
Odpovedať
kati,mati..no ja mam zas opacny problem..prilis male boky k mojmu pasu :-D takze ja moc uzke radsej nie..mala som na promociach..a ujkovej svadbe a bolo to zaujimave..esteze som mala korzet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne pozdravim ich :-) s Jankou budem urcite tento tyzden ;-) lea ... aspon ze je viacero tipov tych siat a aspon kazda z nas cosi na seba najde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
afra: ja som tiez rybka a aj Leatea je - obe sme marcove :-D
Odpovedať
kocky idem od vas.......zajtra skoro vstavam :-(
Odpovedať
afra..ja som tiez rybka..a za dva tyzdne zas o rok starsia.. ]-(
Odpovedať
ja som februarova...ja uz mam tyzden po :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tyzden pred :-D dobru noc Afra aj ostane... idem aj ja ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja sa tiez pomaly lucim, papa ;-)
Odpovedať
afra..tak dodatocne..vsetko naj ;-)
Odpovedať
dakujem
Odpovedať
no uz mam prve oznamko hotove :-D konecne.. ak dnes spravim 5,budem rada :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..afra nejak neviem najst tvoj album :-( ..vidim to aj ja este na navstevu kristiny podla toho co tu citam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sa musím pochváliť. Práve nám prišlo, že nám schválili úver... Tak som rada ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani gratulujem to je super spravaaaa :-)
Odpovedať
jani, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no poteší takto zránka :-) Teraz čakáme na zmluvy a môžeme sa pustiť do ďalšieho vybavovania ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahokj luko..kde ma afra ten album ..neveim to najst som zvedava ake saty skusala...a dostali nejake nove do kristiny..cital som to len tak napreskacku ;-) jani uz to pojde ked mate uver....ozaj a stavat ako nepamatam si co si hovorila ci teraz alebo neskor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luko ďakujem ;-) Linduš, no zatiaľ určite stavať nebudeme... Musíme najskôr splatiť aspoň trochu toho úveru, teraz sa tam budú ťahať siete a na jeseň, ak budú nejaké korunky by sme chceli urobiť základ. Ale možno to presunieme až o rok... Ale hlavné je, že máme pozemok :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to iste a schvaleny uver ;-) ..vies ze si spominala ze nieco chcete robit tak som si uz spomenule ze ak tak zaklad 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak-tak... Ozaj, ty už máš vybraté šaty? Či stále hľadáš a čakáš na tie, čo ťa oslovia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zatial asi na madeiru to vyzera ale nie som ista ako sa poznam budem spekulovat do poslednej chvileee :-) ale uz sme boli vyberat obrucky tak aspon v nieocm mame jasno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, a už ste si nejaké vybrali, alebo zajednali? Inak v šatách som bola aj ja nerozhodná, ale potom ma tie moje proste oslovili a vedela som, že sú tie pravé. Aj keď po čase som mala pochybnosti, ale tie prešli (našťastie :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
ked ich budeme mat tak ich odfotim alebo donesiem na stretko..vybrali sme si ich v maxe
Odpovedať
Profilova fotka
a máte s tým červeným zlatom? Som strašne zvedavá... Tak potom určite odfoť alebo dones ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?