Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
durni: ja mam take iste skusenosti s tym nad jednotou......natrepala ma do siat a povedala ze su nadherne a robia mi krasnu postavu....ale vyzerala som v nich ako tesne pred porodom :-| a v druhych som vyzerala ako zvoncek :-| .Mne sa strasne pacia z Violy dvoje: jedny boli biele s vleckou a druhe boli tie trojfarebne, ak si si ich vsimla :-) Do tych som sa asi trosku zalubila :-D ....no uvidim:neviem,ci by to niektori zniesli-tolko farieb....... :-D Dnes sme boli v ZA a v pohode.....tety sa necudovali, ze chodim vyberat saty s polovickou.....ved by sa mali pacit aj jemu a nielen mne :-)
Odpovedať
durni....inak tie saty co mas v albume prve som si skusala aj ja :-)
Odpovedať
to su z violy s tou vlečkou :-D
Odpovedať
akurátne že mne žiaľ nesedeli ;-( bo mi hore čosi chýba ;-( tak mám trošku problém zohnať nejaké uvidíme čo nájdem v žiline to som rada že niekto tiež chodí s drahým a nie som jediná presne chcem aby sa aj jemu páčili tie šaty nie len mne lebo ked som mu ukazovala len tak na fotkách čo som našla na internete tak sa mu nepáčili a iné hovoril keď tam bol a videl osobne poprípade na mne :-) no s to s tou jednotou tak by som už nešla aj keby mi inde nesedeli šaty radšej by som si dala celé prerobiť ale taký prístup nemusím ;-) a dovolili ti fotiť v žiline? tak dufam že tu nenatrafím na také milé predavačky ako v tom salóne lebo ma to uplne odradila :-S
Odpovedať
ja viem...dnes si urobim albumik a mozme porovnat. kedy ides skusat do ziliny?
Odpovedať
no dúfam že sa mi zadarí v piatok lebo musím ísť ku doktorke a ešte niečo povybavovať matriku a tak takže by som chcela v piatok dufam že sa mi to podarí ;-) jasné daj porovnáme rada by som videla na niekom tie pekné šaty ako sedia na inom lebo na mne boli ako vrece :-D mi ich zašnurovala a skoro mi spadli ked som dala ruky od seba lebo mi nemali na čom hore držať :-D ale boli pekne ale dosť ťažké sa mi zdali teda tak nemotorne som sa v nich cítila ale to bolo možno aj tým že to boli vôbec prvé ktoré som si skúšala :-N
Odpovedať
durni: No naozaj to bolo asi tym......mala som na sebe aj take, ze ked som sa chcela otocit, nemohla som sa :-D a ani cez dvere som s nimi nepresla....museli ma potisnut....no sranda :-D Inak, ani som netusila, aka je sranda skusat take saty :-D
Odpovedať
durni, videla som, ze si skusala saty, aj sa ti niektore zapacili? lebo niektore boli velmi pekne :-)
Odpovedať
afra, tak aj ty si skusala :-) uz som ti hodila IP komentar ;-)
Odpovedať
no oni mi boli poväčšine strašne veľké a ktoré sa ti páčili? :-)
Odpovedať
napisala som ti IP :-D
Odpovedať
už som kukla a ja odpísala :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujem:)
Odpovedať
durni, mne zas tak bola velka Madeira: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... inak by boli vyhrali :-) vraj sa to da stiahnut,a le prislo mi to az moc a fakt by som to nerada riskla a par dni pred svadbou zistila, ze su volne....
Odpovedať
afra tieto sa mi zatial pacia najviac: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a potom tie druhe favoritky z kristiny :-)
Odpovedať
afra no krása naozaj super modely si si skúšala luko chápem jasné radšej nejaké čo si si istá že ti nebudú potom padať :-)
Odpovedať
no ak nepriberiem, tak snad budu dobre, lebo dietovat sa nechystam, tak snad padat nebudu, nastastie su rukaviky, tak pridrzia :-D
Odpovedať
ja som si dnes jedny take obliekla a kym som prisla pred zrkadlo, tak mi spadli :-D
Odpovedať
afra :-D :-D :-D tak asi treba brtat na skusku aj kameru,take momenty zvacnit :-D
Odpovedať
joj, takych ich bolo......no fakt sranda bola :-) :-D
Odpovedať
aj si si nejake rezervovala? alebo este ides poskusat?
Odpovedať
durni, ktore si myslela, lebo mi neprislo nic len ze sa ti pacia,ale neviem ktore :-)
Odpovedať
už som ti poslala ip kukni a mne tiež tak jedny som išla niečo len som zvidhla ruky a mi spadli :-D sa na mne smiali môj drahý a teta :-D
Odpovedať
durni ty si skusala aj s nastavajucim? x-)
Odpovedať
ja som tiez skusala s nastavajucim :-D a bolo to suuuuupeeeer
Odpovedať
durni: este nic nedoslo :-(
Odpovedať
jej, tak to ja som mu len jednu fotku ukazala z jednych siat, co som mala prvu rezervacku, ale uz mam ine x-)
Odpovedať
ja by som si nevedela predstavit ist pozerat saty s niekym inym......s nim nakupujem uz asi viac ako 4 roky a s nikym inym som nebola nakupovat ani nepamatam......
Odpovedať
my tiez chodime spolu x-) on dokonca radsej nakupuje, ja to neznasam :-N
Odpovedať
luko hej aj s ním nemal kto so mnou ísť a chcela som aby sa aj jemu pačili :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?