Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
horí nám výrobňa toaleťáku a vreckoviek... zase to bude drahšie :-) ale dúfam, že sa nikomu nič nestalo, sú tam nočné a tak... hádam stihli ľudia ujsť!
Odpovedať
nejak vela poziarov v poslednej dobe :-|
Odpovedať
:-S no minule v Lipt.Hrádku píla opäť horela... ale toto je "naša" žilinská firma, tak to aj viac mrzí... |-|
Odpovedať
hm, ja len ze je toho az podozrivo vela tych poziarov, to uz cloveka na...rie
Odpovedať
bam..no a co sa stalo??? =-) ahoj luko :-)
Odpovedať
ahoj ;-)
Odpovedať
ako sa mas?
Odpovedať
no, prave sme sa vratili z Moravy tak dost unavena...and you? :-)
Odpovedať
lea: horí nám Tento (vyrábajú toal. papier, vreckovky a pod.), je to riadna pohroma... plamene tak 20 m určite. Vraj to horí už od 19tej, tak to hádam uhasia, ale hneď vedľa je skládka uhlia, takže neviem...
Odpovedať
ja makam na pozvankach :-N bam..no dufam,je to ten sklad vedla..lebo mat drahsi toaletak nie je vyhra :-D
Odpovedať
lea: :-D už je to aj na bleskovky.sk a aj TA3 to už dáva... ale bol to ten sklad papiera... idem kuknúť z okna, či to ešte horí... a kedy dáš nejaký ten "výtvor" do albumíku? či nás necháš čakať? ;-)
Odpovedať
lea, som zvedava na tvoj kreativny pocin :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no uz pracujem na to,co som vcera kupila..dam to tu za chvilku.. oznamka sa zial neobjavia na stranke..jedine osobne.. :-p ale mozno pridam aspon pozvanku ku stolu.. =-)
Odpovedať
baby..kravaty..a postavicky su v albume.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ....tak tento nam este veselo hori...isla som do prace okolo a ten skald vyzeral fajnnnn :-o
Odpovedať
Profilova fotka
este stale??? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
hej este stale hori v tych budovach.....ale uz nie tak ako vcera.....citam ze to niekto zapalil :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, udajne byvaly zamestnanec :-S dost slusne, ze este hori... waw
Odpovedať
Profilova fotka
pise mi kamos s tenta..tak baby nakupjte toaletak lebo pojde trosku hore s cenou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to sa ani necudujem :-|
Odpovedať
ahojte baby..toaletaky a vreckovky uz mate??? :-D :-D :-D treba sa zasobit :-p :-p normalne zasnem,coho su ludia schopni =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, to vážne? Teraz som to počula v rádiu a zostala som v šoku. Asi treba ísť poobede na veľké nákupy :-D :-D :-D
Odpovedať
jani..no si mala spravit uz nocny nakup toaletaku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zrejme máš pravdu, už bude asi neskoro. Ale ja som to zistila až teraz ráno. :-| Ako inak všetky žijete? my sme boli cez víkend v Žiari a so sestrou sme boli pozývať starkého na svadbu. Tak sme mali taký rodinný víkend.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani a lea....vikend nic moc lialo a lialo...aspon vcera ten poziar nejake vzruso 8-)
Odpovedať
teda ja som to o tom požiari zistila až dnes ráno po ceste do práce a potom v práci mi hovorili kolegovia teda nič moc každú chvílu sa čosi deje :-|
Odpovedať
muma..tu bolo pekne..aj ked vcera pod mrakom..a dnes je nadherne,len trosku chladnejsie..no uz mam jarnu bundu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes je aj tu pekne len co ked tu musim sediet do 16,00 :-S
Odpovedať
Profilova fotka
muma: ja do 15tej :-D inak som sa to tiez dozvedela az rano v praci, vsetci o tom hovorili s takym udivom az az.... ze cele mesto takmer osvetlene, ziara siroko-daleko... my dvaja s muzom sme nic nevideli 8-(
Odpovedať
no a ja minimálne do 17 a možno aj dlhšie :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?