Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojte baby!!
Odpovedať
violet..ahoj..ako sa mas? fifi..no som zvedava,co donesie na pamiatku pri stavbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe Kati: mozno tehlu, je to stavbar, ma velku firmu a asi nam ten dom bude stavat :-D Evik: ahoj ;-)
Odpovedať
Zizu, dobre, ze si dala tip- teda ten tvoj kamarat na ten kamen:-), tiez si nejaký pozriem, ked tam budem bud. víkend. Ale videla som niekde aj zarámovaný kamienok zo stavby v ramiku, aj to sa mi pacilo. Kukla som tvoj album na streche..pekné lampy máte:-) Ahoj leatea..ako bruško? poslúcha dnes?
Odpovedať
no dobre vediet.ked budem cosi potrebovat,viem na koho sa obratit :-D a ma ta firma aj web stranku?
Odpovedať
Profilova fotka
Evi: dikes :-D sme spokojni,este to chce vymenit luster v spalni.. a cakame nove stolicky a stol do kuchyne :-D
Odpovedať
Stoličky a stôl máme..takmer čerstvé- majú asi mesiac a dačo. Brezový masív + 4 stoličky tiež z masívu, biele sedáky..pekné. Presne taký stôlm áme aj v obyvke, len nižší..do série:-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kde je foto Evi? :-D
Odpovedať
evi..no mala som vyprazane kuracie rezne a zatial pohoda..len pecen dostava zabrat.. frasaaaaaaaaa..som zabudla na antibiotika ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
no vidíš leus, esteze sa na to pýtam!!!:-) Zuzi- fotky..hladam niekde na stranke IKEA..my máme skoro vsetko odtial.
Odpovedať
evi..no ja mam stolarov v rodine,takze vsetko od nich :-p :-p :-p raz bude
Odpovedať
Profilova fotka
Evi: no ale nas zaujimaju tie tvoje doma ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nemame podlahu dobru, radsej to ani nefotim, nechcem si hanbu narobit:-) Az ked bude v druhom bývaní budem fotiť ako das
Odpovedať
a kedy to bude? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda, my to tiez nemame perfektne....
Odpovedať
lea..po nicom inom netuzim, ako mat to co najskor. Tento mesiac by sme mali zacat pracovat na tom..ako prvu ideme robit detsku.- Kupime podlahu a spravime - dalej omalovat na ruzovo dve steny a povozit stahovakmi nabytok zo Senca do ZA. Uz som cosi pridala do albana streche. Fif- ty sa stazuj, ved to mate pekne urobene doma!!
Odpovedať
evi..tak idem pozriet teda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Evi: cize stahovanie do ZA? fiha fihaaaaaaa :-D
Odpovedať
veru..sme sa kaoze dohodli, ze co najskor sa bdue dat..tak ideme. Ale najprv treba dorobit u svokrovcov poschodie, aby bolo obyvatelne
Odpovedať
a kde byvaju svokrovci?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to gratulujem, budeme moct chodit castejsie na kafe :-p
Odpovedať
Sorky za tie preklepy, mala mi tu chodi obsmrdat a tak mi pismenka pouchadzaju. Svokrovci su v Teplicke. Nasi byvaju asi 100m od Murinka:-)
Odpovedať
tak to je super..v teplicke mame svadbu..teda hostinu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teplicka je dost blizko, onedlho bude isto predmestie ziliny :-D
Odpovedať
tak to som zvedava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uvidis Kati :-D
Odpovedať
uz sa tesim..aspon to bude nejaka nova zmena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
o chvilu budeme veľkomesto :-D
Odpovedať
babyyy horíííííí náááám Tentoooo!!! my to vidíme priamo z balkóna, no strach a hrôza!!!! :-o
Odpovedať
cozeeeeee?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?