Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahoj lea :-) no to dúfam aj ja... v apríli pôjdeme aj Smaily na svadbu, nie? :-o ;-)
Odpovedať
no urcite..a ona by chcela este stretko pred jej svadbou..takze to je niekedy 7-11.4 ;-) takze si zas mozete zacat vybert dni,ktore vyhovuju :-D
Odpovedať
inac..ako sa mas?
Odpovedať
joj, to neviem, či deň pred svadbou sa bude chcieť stretnúť, to je blázinec vtedy... všetko sa doťahuje a tak... :-D hm, celkom fajn... len zase zajtra do práce ]-( ten víkend vždy tak prejde... a ty ako? maly ste v UK ten "veľký vietor"?
Odpovedať
a tebe nevyhovuje taka streda-stvrtok? no tu len fucalo..ale bolo pekne.. :-p a pekne postupujeme v pripravach..aj ked zdravie nepocuva ]-(
Odpovedať
ak mi vyjde, že nebudem sama v robote, tak je to v podstate jedno, kedy stretko bude... ale keď som sama tak sa to občas na mňa akosi zosype a nemám šancu ísť skôr z práce :-( no vlastne aj u nás "len" fučalo, najviac si to odniesli na juhu a v Rakúsku... chvalabohu sme nešli na víkend na Oravu, lebo keď som videla, čo sa dialo na tej ceste kadiaľ chodíme aj my v televíznych novinách, tak to bolo asi nejaký vnútorný varovný hlas nech nejdeme =-) :-S a aké sú najnovšie postupy v prípravách? pochváľ sa... :-p
Odpovedať
no dufam,ze nebudes mat toho vela.. vraj v nemecku padali krupy..mi pisala smaily.. dobre,ze ste zostali doma..bolo to tam apson o cosi bezpecnejsie.. no uz mame pre zenicha koselu a topanky :-) ja som si na veltrhu kupila zavoj..obrucky uz su doma 8-) vcera som este kupila postavicky na tortu a stojan(teda nozicky)..a pracujem prave na oznamkach..su uz vytlacene..uz len ich dat dokopy..v aprili mozem dat,ak bude niekto chciet ;-)
Odpovedať
no teda, to si pekne postíhala vybaviť... kukla som ten závoj aj obrúčky v albumíku :-D sú krásne, obrúčky aj závoj... to budeš mať po pás alebo nižšie? aj ten tanierik je milý ;-) jasné, že budeme chcieť oznamko... ako inak predsa! 8-) budete mať "samovýrobu" oznamká?
Odpovedať
zavoj bude tak pod zadok..zavisi ako vysoko sa umiestni.. vcera som dost toho nakupila,takze to potom pridam..nasla som koselu,co sa mi paci a je na manzetky..tak som milemu napisala,ze uz ma koselu :-D a manzetky som nasla pekne na nete,tak hadam budu moje.. rozmyslam,ci tanier nevyuzit na nejaku tortu.. :-) ano..oznamko vyrabame sami..nasla som cosi tu na stranke a zapacilo sa nam obom.. dobre,v aprili donesiem..a aj jedno,co ideme posielat do rodiny..aby ste videli,co vsetko sa v tej obalke nachadza :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak sa uz hlasim z domu :-p
Odpovedať
ahoj fifi..tak to je dobre ;-) akurat piseme,ze stretko by mohlo byt este pred svadbou smaily..ma ju 12.4 a rada by si sla s nami sadnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo, to by bolo super :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobre..tak zas mozete pisat,ktory den..ale na vyber dam asi len pondelok-stvrtok.. no najviac by to malo zavisiet od smaily..uvidime teda,ako sa vyjadri..ze ako si naplanuje tie dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa nejako prisposobim, ak sa nevyskytne nic zavaznejsieho :-D
Odpovedať
jasne..a uz pracujem na oznamkach,aby som mohla doniest.. ;-) som pisala bam..tak donesiem jedno ukazkove,ake dostanu hostia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, ja ti donesiem to moje slubene ;-)
Odpovedať
dobre..uz sa velmi tesim.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiez tesim na stretko ;-) tento tyzden budeme vybavovat peniazky na pozemok 8-) tak na stretku uz snad budem aj s manzelom stastnou vlastnickou druhej nehnutelnosti :-D
Odpovedať
tak to je super..som rada,ze sa tak dari.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dari... zatial to je na najlepsej ceste, chce to potom vela setrenia na domcek :-|
Odpovedať
ale zaklad uz budete mat..a to je podstatne..
Odpovedať
Profilova fotka
no to ano, aj zaklady domu chceme postavit co najrychlejsie... potom sa uvidi ;-)
Odpovedať
ak sa chce,vsetko sa da..a pan boh pomoze ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, uz mame prvy kamen z nasho pozemku... kamarat nam doniesol ze na pamiatku :-D mam v albume na MS
Odpovedať
no idem kuknut.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
videla si? :-D som sa riadne nasmiala,ked ho manzelik doniesol 8-)
Odpovedať
no je super :-D :-D :-D aj ja taky chcem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ze je fakt z nasho pozemku :-D :-D :-D
Odpovedať
no tak to teda ano :-) budete mat na pamiatku.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
velmi trefna pamiatka :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?