Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
pridam pridam :-) Keby to zalezalo len na mne, tak uz nechodim a saty uz mam......ale okrem mna,mojej maminy a priatela sa nikomu tie saty nepacia :-( Tak idem hladat dalsie..........no uvidim vikend??? budem u rodicov-upratovat si svoju staru izbu z ktorej sa uz konecne vystahovala segra s priatelom ]-( .takze nic moc a co budes pripravovat na svadbicku?
Odpovedať
zelam pekny vikendik......ideme vyberat obrucky :-) vidime sa v nedelu :-) a mozno dam uz aj nejake to foto :-)
Odpovedať
afra..daj do albumu nech posudime aj my ;-) no aspon budes palit kalorie :-D a budes krajsia na svadbe ;-) no mam nachystane veci na pozvanky..takze to budem davat dokopy..este masle na auta musim spravit..a musim si usit spodnicku pod saty na redovy..a este by som sa mohla dokopat ku sitiu popolnocnych siat..ale to vsetko netreba spravit cez vikend..mam viac casu nastastie.. super..a uz mas predstavu,ake chces? :-)
Odpovedať
ahojte :-) tak my sme dnes vybavovali, boli sme zaplatit zalohu za vyzdou radnice, nabuduce ked pridem, tak si ju pojdem odfotit aby tetuska mala rpedstavu. Potom sme boli v zA, kde sme sa stretli s kameramanom a podpisali zmluvu, tak sme s nim asi hodku sedeli na kave a dohadovali nejake detaily, ale mna este kpec veci napadne, tak to staci az v lete. nestihli sme akurat vyplatit zalohu na penzion, ale tos nad uz necham aj na mamcu. :-) spokojna budem az ked dohodneme este navleky na stolicky na buduci tyzden
Odpovedať
ahoj luko..tak to ste boli dobre sikovni :-) takze dalsie veci z krku..ja hadam v aprili zas cosi odskrtam :-) co plany na vikend?
Odpovedať
http://www.galwaybayhotel.net/ baby..tu bude mat kolegyna svadbu.. :-o
Odpovedať
dnes ideme na Moravu k michalovej babke :-) prave som to ukazala mame: http://www.youtube.com/watch?v=QujA8Y... je z toho nadsena, kedze moj je tiez tak trocha tuci, uz je to schvalene, nieco na tento sposob prichystame...trocha sok, ale ja myslim, ze odozvy budu pozitivne, mame vela mladych na svadbe a ked sa to pacilo mojej 54 rocnej mame, tak sa ani o starsiu cast nebojim :-D len ukecat draheho :-D
Odpovedať
ahoj luko..ja sa chystam na nakupy :-) no aspon sa nebudete nudit :-D a vsetci budu mat super zazitok ;-)
Odpovedať
som to ukazovala Michalovi, tak povedal ze No problem, on sa rad predvadza a ked mi niekedy doma zatrsa tak sa smejem az mi idu slzy do oci,on ma skor obavy ze ako bude ja tancovat :-D lea, tak dobre nakuuup x-)
Odpovedať
inak ked sem robili teraz rozpocet pre 50 hosti + 7 ludi (kapela, kamera, fotky) tak aj s tym co plati mama to vychadza na 140-150 tis :-x
Odpovedať
jeminenku....to je bomba......to video aj ja chceeeeeeeeeeeeem, este to musim milemu ukazat ako hotovu vec,lebo pochybujem ze by mi to schvalil....ale necham sa prekvapit :-D :-D :-D
Odpovedať
tak to video nema chybu to mali super :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tiez sme sa dobre zabavili aj s milankom :-D Je na tom super to, ze tu to ludia nepoznaju a urcite malo ludi videlo nejaky takyto klip, takze by to bola svadobna bomba ;-)
Odpovedať
ved prave to,ludia na sk to nepoznaju a bola by to vazne svadobna bomba....totalne nikto by to necakal.....a vsetci by sa do popuku smiali......a zabavali.... :-D :-D :-D
Odpovedať
neviete kde je aj to prve video podobne na tomto fore.....tanec o polnoci.....aj to bolo perfektne,no uz to neviem najst.... :-(
Odpovedať
ahojte..akurat som prisla z nakupov :-) a som aj tak nestihla vsetko..ale zas mam cosi na svadbu :-p peta..urcite navstiv hobbycraft,ked budes v uk ;-) stravis tam min hodinu..ako ja :-D
Odpovedať
http://www.bhs.co.uk/mall/productpage... co vy na to? dokonca to maju zlacnene..a v skut vyzeraju super..len skoda,ze nie je vyssi opatok..
Odpovedať
no ja by som volila tiež niečo z väčším opätkom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Kati - mne sa najviac pacia tie prve sandalky, co si davala odkazy este minule ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nikde nikoho? :-.
Odpovedať
ahojte baby..uz som vstala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, aj ja som hore, uz od pol siedmej ]-( mame kalamitu :-(
Odpovedať
a co sa stalo?
Odpovedať
Profilova fotka
veterna smrst, uplna katastrofa, v cechach bol az orkan z toho, na zahori vyvracalo stromy, bralo strechy domov... u nas na strednom slovensku popadane stlpy vedenia, drôty na zemi.... uf... udajne najhorsie je na tom nemecko, rakusko a cesko.... :-S
Odpovedať
no akurat smaily pisala,ze tam bola katastrofa..ze aj krupy padali.. a tu bolo celkom pekne..len fukalo..
Odpovedať
Profilova fotka
no to bud rada :-(
Odpovedať
ahojte, no u nas dnes je stale katastrofalne pocasie a silny vietor.....v alpach orkan........200kmrychlost vetra v alpach.....
Odpovedať
no idem si pustit spravy..vcera som sa k nim nedostala..pozerala som na nete manzetky :-D
Odpovedať
ahojte, víkenduje tu niekto? už mi bolo za vami smutno ;-) a ešte chcem povedať, že mi je ľúto že som nestihla to naše stretko... na poslednú chvíľu mi do toho niečo skočilo... ale dúfam, že vám bolo fajn :-D
Odpovedať
ahoj bam..no dufam,prides na dalsie..v aprili ;-) ja som tiez teraz nebola..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?