Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko: my sme si svadbu "cvakli" sami :-N
Odpovedať
luko..jasne..svadbu taham zas sama..a zariadujem si tak akurat izbu v londyne :-D no mozno este ukecam mileho na nejake elektro..aby sme potom nekupovali..kedze on ma nejaku zlavu.. :-p
Odpovedať
no ja by som z ucitelskeho platu mohla zacvakat svadbu tak nasim rybickam :-D platim jeden uver, takze toho mam akurat dost. takze vacsinu Michal, nieco mama a ja take drobnosti v ramci toho, co zvladam
Odpovedať
ti verim..ja sa budem musiet dopracovat k uceniu tu..sa to oplati :-)
Odpovedať
lea, to ano, kamoska co je v Londyne mi vravela, ona by chcel ucit male deti tanec, takze si zistovala pdomienky a ucitelia na to vobec nie su zle ;-)
Odpovedať
inaak z bizu som sa rozhodla ze chcem len nausnicky ;-) zatial ale myslim ze to bude tak vsetko x-)
Odpovedať
luko..no ucitelia maju dvojnasobok mojho..co by bolo super pre mna.. ja cakam,az skonci aukcia na ebay a budem mat nahrdelnik a nausnice presne ku korunke :-)
Odpovedať
lea, no budes zladena :-) ja som taka jednoducha, ci menej, tym lespie, dost ze budem tahat vlecku a zavoj :-D no hlavne ze si kazda mozme vybrat co sa nam paci, sortiment je siroky :-D a auticko nakoniec bude cierne SUV majitela restiky, aleneviem kolko ma v nom odveze, ked je to od nas par metrov :-D
Odpovedať
no uvidime,ako sa to vyuzije..lebo nechcem to zas prehanat :-) kolko to mate?
Odpovedať
baby..potrebujem poradit..rozmyslam nad sandalkami namiesto topanok na svadbu..nasla som troje,co sa mi celkom pacia..ale akosi sa neviem rozhodnut.. 1. biele,opatok 7,5cm http://i18.ebayimg.com/05/i/000/d1/47... 2. biele,opatok 6,25cm http://i2.ebayimg.com/04/i/000/d4/dc/... 3. biele,opatok 8,25cm http://i2.ebayimg.com/08/i/000/bf/df/... vsetky su satenove.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) lea vsetky su pekne tazsko sa rozhodnut ale mne sa asi naj pacia tie prve ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lea aj mne tie prve. Vydrzis na takych opatkoch?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Este ma napadlo Lea da sa aj v Londyne nieco pekne svadobne kupit, lebo tam letim na tyzden pozriet a kde mam hladat? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko lea, prve su podla mna najkrajsie. aj tretie su pekne, ale museli by sa hodit este k niecomu s tymi kamienkami. petapalko, neviem ako v anglicku, ale v usa sa daju vo vypredajoch nast v svadobnych salonoch veci za super ceny, dokonca aj svad. saty za 150 -200 usd pokial nechces nejake vycackane. sama nad tym uvazujem. skus kliknut na google a uvidis,ci Ti nieco vyhodi.
Odpovedať
Ahojte prosím Vás vedeli by ste mi poradiť nejaký dobrý svadobný salón v Žiline?
Odpovedať
Profilova fotka
gabriela, skus kliknut sem> http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
lea, mne sa pacia druhe a tretie ;-) ale druhe najviac
Odpovedať
prve su tiez pekne
Odpovedať
Profilova fotka
vsetky su pekne..mne sa pacia prve a druhe :-)
Odpovedať
Paula ďakujem
Odpovedať
Ahojte mne sa páčia tiež tie prvé najviac a potom tie tretie ale pravda že s tými kamienkami by si to musela asi nejako k neičomu dopasovať ale ja by som volila tie prvé :-)
Odpovedať
Profilova fotka
durni aj aj si myslim ze tie s kamienkami musia ladit ale tie prve alebo druhe su fajn take elegantne
Odpovedať
ahojte..dik za rady ;-) gabika..podla toho,co hladas..ale myslim,ze v kazdom cosi najdes.. ;-) peta..a co konkretne hladas? ak ides aj s milym,tak sa urcite pozrite po nejakych oblekoch..viem,ze mali stale vypredaj.. svadobne salony moc neviem..lebo sa mi zda,ze vsetko maju na objednavku..
Odpovedať
Profilova fotka
No neviem nieco k vyzdobe. Saty mam. Ale s tym oblekom je to celkom dobry tip, lebo ten stale zhaname. Kde by sme sa mali ist pozriet?
Odpovedať
peta..tak mne sa pacili aj v makyte na poschodi..dole nemaju vyber..a potom gracia aj sije..a vraj to vyjde lacnejsie,ked si ich tam nechas usit.. ak mas nieco konkretne na mysli,tak napis..a mozem sa kuknut..
Odpovedať
Profilova fotka
Ani neviem nic takeho konkretneho, len uz mam pomaly taku deformaciu, ze vsade kde idem chcem najst nieco svadobneho. Ten oblek sme tu zatial nezohnali, lebo chceme svetly a tych nie je velmi na vyber. Co sme skusali, tak nesadlo. V tej gracii viem, ze siju, ale to si nechavame ako poslednu moznost. Predbezne nam hovorili, ze blede obleky sa siju az tak na jar, tak pockame, ci nieco este do obchodov nepride. Nejake ozdobke do svadobnej miestnosti, alebo na stoly som si tam chcela pozriet. Nieco take mile, co tu nenajdeme. Ale nerob si hlavu, ved asi budeme len tak bludit, tak bud nieco najdeme, alebo nie. Ja som len myslela, ci nemas nejaku stvrt, alebo obchodne centrum, kde rada nakupujes ty a kde sa to oplati...myslim kde su casto zlavy x-)
Odpovedať
no my mozno dame usit v polsku..tam maju celkom vyber svetlejsich..chceli by sme cosi do modra..tak uvidime.. poslem ti potom do ip zopar stranok,ak by sa cosi pacilo..staci dat vediet..z jednej stranky si idem objednavat nohavice,ktore mam v albume..su suprove :-D zajtra idem na nakupy..tak mozno cosi najdem..a idem do hobbycraftu..ale ti nemaju poriadnu stranku..no mozem ti doporucit take drobne kvietky..mam ich v albume ma maslach,co pojdu na auta..je ich 12 v jednom zvazku..za pol libry..super cena.. napis mi do ip,aku budes mat vyzdobu a ja ti skusim cosi odporucit.. ;-)
Odpovedať
ahojte :-) joj ale ste toho popisali. ;-) ja som od utorka u rodicov a tam nemam net :-( Ale dnes som na chvilku u draheho tak to musim vyuzit :-) co mate noveho? Ja som skusala saty aj vcera a aj dnes...v pondelok idem poskusat po ziline...tak som zverava :-D
Odpovedať
omyl omyl.....zvedava :-D
Odpovedať
afra..tak dufam,pridas aj fotky..nech vidime.. :-) asi sa uz vsetky tesime na vikend..lebo ja urcite ano :-D pojdem nakupovat..a dufam,bude pekne..a budem sa venovat pripravam na svadbu :-p co planujes na vikend ty? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?