Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
pamatams a na svoje posobisko pred materskouo:-) Nieco obdobne a nezaplatene nadcasy, ale ocakavalo sa, ze kazdy ostane..katastroficke!!! Nikdy viac- robit zo seba metlu..dufam, ze tebe to aspon zaplatia!?
Odpovedať
jasne preplácané nadčasy inak by som tu nesedela ani ja :-) ale sestra ma tiež takú prácu sedí tam aj dovečera kolkokrát nezaplatia jej tie naddčasy a že ked sa jej nepáči tak nech si ide hladať inde našťastie onedlho pôjde znovu na matersku tak aspon že tak už bude mať od nich klud 8-)
Odpovedať
inak violetka kde ste sa to boli dať fotit pekné foto s tými pozadiami aj mne sa také páči
Odpovedať
hmm tak už je to tu ako som vravila tak dnes som do 19 práve nám to ráčili oznámiť ;-(
Odpovedať
super, fakt!! a aku pracu robis prepana? fotili sme sa u Braškovej na Dukle na námestí..3 tis za seriu.
Odpovedať
a to je kde ak sa smiem spýtať? ja sa nejako v uliciach nevyznám :-| no pracujem na oddelení logistiky taketo šoky nám robia pravidelne už len čakám že mi v piatok večer oznámia že musím robiť aj v sobotu ;-( niekedy sa človek zasmeje lebo mu už nič iné neostáva som si ale už zvykla :-D
Odpovedať
ahojte..tak konecne som to precitala.. durni..v makyte maju jeden novy salon..sa mi zda,ze to je na prvom poschodi..a potom este na strane,ako je hella je tam este jeden maly a tam aj siju saty na mieru..ale neviem presny nazov..cosi ako iva,ina =-) niekde som zapatrosila ich vizitku.. a vraj najlepsi den je streda,lebo to maju uz vsetky saty v salonoch..a su custe a ozehlene ;-) no myslim,ze cez post nemaju vela svadieb..tak by si mohla skusit skocit.. violet..my sme mali v byte asi menej ako 10cm hrubu stenu so susedmi..normalne sme sa poculi,ked sme troska hlasnejsie rozpravali..a hudbu sme poculi takmer vzdy :-N
Odpovedať
No na námestí..neviem ako sa teraz volá..pod laubňami..na štvorcáku..ako je Aqua bar..radnica...a tak. už vieš? logistika- hehe, no..robila som aj na špedíciii- zahraničnej- ale veľmi rýchlo som zbalila kufre! Non stop na telefone a stresova praca. Co "logistikujes"?.-) A to robis v ZA?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranooo
Odpovedať
ahojky ;-) tak mi doladujeme svadbicku, musime vybavit matriku, teraz ideme dohodnut vyzdobu tesim, maju nove veci, bude zlatokremova
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luko aj ja budem mat kremovu ale chcem trochu do fialova :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, fialová je teraz moderná... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj muri :-)
Odpovedať
ahojte baby..tak troska klud v praci..som rada :-) luko..to uz teraz vybavujete matriku? =-) vraj staci nejake tri mesiace pred.. fialovu by som rada mala tiez..ale mozno niekedy nabuduce.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja chcem zasa zltu. A zacinam si pomaly vsimat, co by som si tam tak napasovala. Robite si vsetky vyzdobu same?
Odpovedať
leatea dakujem pôjdem kuknúť ;-) violetka už viem asi kde myslíš no práca v za pre korejcov takže tak ale nie taká logistika že na telefóne skôr tak so šoférmi a tak ale da sa ked som tu neni sma ked som sama tak ma ide slahnut vtedy nemam čas na nič :-)
Odpovedať
ahojte fialová je pekná tiež rozmýšľam o slabofialovej alebo ružovej v sobotu si idem vybrať návleky na stoličky tak som zvedavá pre ktorú farbu sa nakoniec rozhodnem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj durni robis pre korejcov
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sme dve :-)
Odpovedať
hej a ty kde robíš? v tepličke alebo kde? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej v teplicke
Odpovedať
ja v Bytčici a na akom oddelení robíš? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
general affairs...a v bytcici je aka korejska firma ani neviem ..napis do IP ak nechces tu :-)
Odpovedať
tak som nadsena: farba bude zlato kremova, na stoloch budu hranate sviecky, lupienky alebo kamienky, sklenene vazy a v nich krasne dlhe biele zrejme ruze. menu: prejdelo-kuraci kotajl (rozumej nieco ako salat) v krasnych vysokych okruhlych poharoch polievka: svadobna, slepacia s domacimi rezancami hlavne: tri druhy masa, jedno bude divina, k tomu pol ryza a pol hranolky druhe jedlo: polovnicka svieckova s brusnicami´, ci takym dacim, citronom a knedlou alebo kasou a potom svedske stoly: rozne druhy masa, proscuto sunka, losos, syrove a ine rolady, ovocny koktejl s exotickeho ovocia :-) tak zhruba co sa tyka alkoholu, bude za nakupne ceny, zabezpeci majitel restauracie a to co zostane, si on das odkupi. Majitelia budu aj na svadbe, su to dobri znami, dokonca on bude robi neoficialnehos tarejsieho, lebo je to rodeny zabavac. takze spokojnooooost :-)
Odpovedať
tak to máš super aj menu máš zaujímavé a to že to budete mať za nákupné ceny a potom ked ostane to od vás ešte aj dokúpia tak super fakt :-o :-D
Odpovedať
ako to máte už pekne naplánované ja ešte ani neviem presne farbu čo si nakoniec vyberiem vždy ked sa poteším že už mám niečo vybavené tak potom zistím že vy už máte od vtedy zase raz tolko joj mám čo dobiehať a nejako sa mi nedarí ale aspon som sa pohla z miesta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievcata. prosim Vas o tip na dobreho DJ v Ziline. Nie som odtialto, preto kazda rada dobra. dakujem krasne
Odpovedať
paula nejaky fantasticky je v KNM, aj teraz ho chvalila majitelka restiky, ze super zabaval hosti, skusim dnes zistit ;-)
Odpovedať
durni, vdaka, ano snazili sme sa to urobit take variabilne, vychadza to 684,- na osobu
Odpovedať
Profilova fotka
diky Luko, si zlata, posli mi potom prosim info
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?