Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja za chvilu (hodku 8-( ) idem domov tak vam vsetkym prajem pekny vikend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekný víkend... ;-) Aj ja už pôjdem o chvíľu domov. Dnes nejako nemám náladu tu siedieť. Tak to asi za chvíľu vzdám :-) Ale v pondelok som tu zase ako na koni :-D
Odpovedať
durni a kolko hosti budes mat?
Odpovedať
ahojte..velmi ma mrzi :-( :-( :-( ten vcerajsok..tak som sa tesila na stretko :-( objavili sa dalsie zdravotne problemy :-S ]-( takze ma v aprili cakaju dalsi vysetrenia..zacinam byt uz z toho chora.. ]-(
Odpovedať
ahojte baby!! Ako ide den?? Kati, to sa musi doliecit, ako inak by si sa svadbila a jedla tie dobrotky, ha?.-D Neboj, bude OK. Mne sa zda, ze aj malej sa akosi polepsilo od obeda..najedla sa a hned je s nou ina rec!
Odpovedať
lea, moja, dufam, ze nic vazne =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, dnes bol hrozny den - straaasne dlhy ]-( a ked som prisla domov, drahy zahlasil, ze ide na pivo... tak tu kvasim sama so psikom ]-(
Odpovedať
no doktorka povie,ze to nic vazne nie je..ale bakteriu,ktoru mi nasli..mam 75% nad limit..a to je dost.. ]-( zajtra napisem,ze co s tym zlcnikom..normalne som rozcarovana z pristupu doktorov =-)
Odpovedať
luko asi tak 60-70 sa to stále urpesnuje a snažíme sa to nejakoa spon na tých 60 skresať ;-)
Odpovedať
ahojte viete mi poradiť kolko kartónov zákuskov sa objednáva asi tak na 60-70 ludí?
Odpovedať
jej durni, nod rzim palce, nas by malo byt okolo 55 :-) lea, drzim palce ;-)
Odpovedať
kolko koláčov idete objednávať luko? na ten počet ludí?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Durni, my sme mali 20 ľudí vrátane maličkých detičiek a objednávali sme 7 lodní plus štyri torty. Na druhý deň sme ešte behali dodatočne roznášať zákusky, bo nám ich veľa ostalo- hlavne z tôrt. A to sme mali hostinu asi od 16:00- 00:00hod.
Odpovedať
durni: nás bude 40 a objednali sme 15-16 kartónov koláčov. Máme to vypočítané a bude nám to v pohodičke stačiť na výslužky a aj do sály. Aj cukrárka nám to schválila, že to je akurát.
Odpovedať
no ja som sa prave dozvedela skvelu spravu,t ak na obrad o pol tretej mozem zabudnut.....jedna znama bola nedavno u nas na svadbe a kedze to bola primatorova uz v ted den tretia svadba, tak pol v takom podnapitoms tave, ze zakopol a podobne kiks,y nevedel precitat ani mena mladomanzelov....to si mam dat ten obrad o deviatej alebo co????????? aby som bola prva :-D
Odpovedať
tak to nemáš bohvie čo a niečo medzi nemajú volné že by si sa tam nejako ešte vopchala aby si nebola jeho posledná svadba v ten den ale tak stred? Dakujem všetkým za odpoved na tie zákusky :-)
Odpovedať
ti poviem, zabava :-D no este je sanca ze nam povolia ten bytciansky zamok ;-)
Odpovedať
inak obyvacka dosla asi v 20 tich krabickach :-D :-D :-D jedine co sme zvladli bola kniznica...asi preto, ze jedina dosla vcelku :-D tak sme ju nabuchali knihami a vyzera krasne...ked to bude vsetko hotovo, hodim foto ;-) v utorok by malo byt...taks a tesim ako pojdeme kupit doplnky, vazu, kobercek a zaclonu (lebo plastove okna budeme robit az po svadbe)
Odpovedať
tak to máte čo robiť ja som talent na takéto veci by som nad tým strávila aj pol roka :-)
Odpovedať
pomoooc poradte mi práve som zistila že kapela na ktorú som sa spoliehala že nám bude hrať ja pred kostolom a potom v sále má zrovna ten termín obsadený prosím neviete mi poradiť nejaké kapely zo žilinského okolia na internete som zatial našla len z daleka a tým sa nechce prísť do žiliny že su to pre nich príliš velké náklady prosím ak niekto viete o niekom poradte ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
jej durni, to ma mrzi, bohuzial mame rovnaky termin, takze moju kapelu ti odporucit nemozem, bolo by to zbytocne :-(
Odpovedať
ja viem ale tak či náhodou ste si nevyberali z viacerých a ta čo ste si nevybrali vieš lebo ja už neviem no niektorý su fakt ochotný tým čo su na nete sa nechce do žiliny teda tí čo vyzerajú zaujímavo a celkom dobré ukážky tam majú ;-( vieš či náhodou nevieš ešte o nejakých :-| veš tak keby náhodou by si mala kontakt ešte na nejakú okrem tej vašej =-)
Odpovedať
mne odporucila leatea a hned som ich zabukovala, takze o inych neviem, viem len ze v KNM je vraj vyborny DJ,a le skupiny nepoznam :-(
Odpovedať
hm aj tak dakujem budem musím skúsiť ešte dalej hladať no ;-(
Odpovedať
tak baby, kde ste všetky?? už dlho tu nebola poriadna debata!! ani na m.streche! Luko odkial mas zariadenie do bytu?
Odpovedať
ahojte..tak uz som vybalena..osprchovana a vyspata v londyne :-N
Odpovedať
lea to uz zas v londyne? :-N ja tu ani nestiham citat...... ale nebyvam casto na nete.....uz zas blbne pc.... to si kratko bola.....
Odpovedať
ahoj smaily..no len tyzden volna som mala.. durni..ak potrebujes v comsi poradit..staci sa popytat..uz som tolko toho pozistovala.. :-N 8-)
Odpovedať
ahojte...peknú nedeľu prajem!
Odpovedať
baby..ak poznate nejaku dobru obvodnu..alebo nejakeho schopneho sukromnika..dajte vediet..som sa rozhodla zmenit doktorku..s tou svojou som totalne nespokojna..a to je znama mojej buducej svokry..a mi s usmevom povie,ze nic vazne nemam..len 175% bakterii..ktore i sposobuju problemy.. normalne som rozcarovana z pristupu doktorov..a to nechodim len do ziliny..v snine ma vytocili na tom sone a na plucnom.. =-) :-S ako moze doktor povedat,ze pockame,kym sa to nezacne zvacsovat(ten polyp,co mi nasli)..ze kludne z toho moze byt rakovina..no skoro som tam padla na zadok..ked som to pocula.. ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?