Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no určite, tam sa vždy premiela veľa informácií ;-) A už sa tešíš a pripravuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne... :-)
Odpovedať
Ahojte neporadili by ste mi niekto so svadbou v Žiline aké máte skúsenosti a tak? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dnes je stretko tak by si mohla prist po inspiracie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasné... Nechceš prísť dnes na stretnutie v Žiline? Tam by si sa určite dozvedela úplne všetko. Ale kľudne sa pýtaj, odpovieme aj tu ;-)
Odpovedať
čo by ste mi poradili na sálu viete o nejakej dobre sále asi tak pre 70 ludí? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kamoska mala svadbu vo vixe mali tak okolo 70 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
Vix je vraj dobrý na taký počet. My sme mali v Dome odborov, ale tam je lepšie, keď je viac ľudí. Ešte robia aj na Rondli v Klube23 ;-)
Odpovedať
a tak cenovo to asi ako vychádza?
Odpovedať
murinko som si pozrela tak na rýchlo tvoj album to ste mali fotografa v rajeckých alebo to ste sa tam šli tak sami fotiť máte od tiel krásne fotky aj počasie vám krásne vyšlo
Odpovedať
Profilova fotka
Durni, ďakujem. Nás fotili naši kameramani a môj brat. Cenovo v Dome odborov vychádzalo na osobu asi 600,- aj s réžiou
Odpovedať
Profilova fotka
neveim kolko ale viem ze si doniesli alkohol a kolace....ona sa bola fotit v rajeckych (vo vnutri afrodity ci ako sa to tam vola) potom v holiday in a este v jednom hotel vo vnutri :-) mali svadbu totiz teraz v januari :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak brat fotí naozaj pekne :-) A kameramana ste mali zo žiliny? Máte skúsenosti s tým Image studiom ako robia svatby? sme rozmýšlali nad nimi
Odpovedať
Profilova fotka
hej zo Žiliny, ale boli skvelí... s Image studiom nemam ziadne skúsennosti
Odpovedať
alkohol a koláče by sme si chceli aj mi doniesť ale nemáme vôbec ani len tušenie kolko budeme potrebovať koláčov a ani alkoholu no ja neviem ako to zariadime lebo nejako nemáme ani šajnu o ničom ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, do všetkého prídeš...
Odpovedať
hm a asi cca koľko vychádza fameraman?
Odpovedať
Profilova fotka
máš IP
Odpovedať
len neviem kto bude mať tie nervy mi s tým pomáhať :-| Lebo naši sa nejako dištancovali a môjho drahého otec nám zohnal tak akurát pekárku a neviem ešte posúdiť či to nie je príliš drahé lebo čo som pozerala na internete torty tak vychádzali lacnejšie a ona chce za 1 poschodovú od 790,- a viac :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no pokiaľ pečie dobre, tak to nie je veľa. My sme síce dali za dve torty len okolo 1000 ale tie torty veľmi jedlé neboli, samý margarín. Ale, čo dávala svokra, tak tá stála jedna 1200 a tá bola dobrá. A neboj, tu ti každý rád poradí ;-)
Odpovedať
no ona vraj pečie výlučne len z masla a nie z margarínov aj fotky nám už poslala celkom slunšné niektoré na to že to robí popri práci
Odpovedať
Profilova fotka
no tak pokiaľ sú kvalitné, tak to stojí za to. Zvyčajne sa torty platia od váhy, t.z. určitá suma za kilogram
Odpovedať
Profilova fotka
a saty uz mas? :-)
Odpovedať
aha tak to by som sa mala spýtať hned si píšem poznámku ;-)
Odpovedať
no a šaty ešte nemám som si myslela že máš ešte čas do augusta vôbec neviem kedy je najlepšie si začať vybavovať veci a tak mali sme jedine obrúčky kúpené a aj tie sme vyreklamovali a ideme vyberať znovu naozaj neviem kde začať :-(
Odpovedať
Profilova fotka
saty vraj :-) co najskor lebo mozu byt rezervovane tie co sa ti budu pacit....
Odpovedať
Profilova fotka
no po zajednaní sály, je dôležité určite nájsť tie správne šaty, ktoré ťa pozdravia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak murinko..aj my sme najprv salu a potom saty :-)
Odpovedať
aha takže by som si mala začať kukať šaty a to som si myslela že ma vysmejú v tom obchode že čo tak zavčasu tak hned ako mi farár potvrdí termín tak si idem kukať šaty ozaj platí sa záloha asi hej čo? a ked mi potvrdí farár termín tak ten papier z úradu na tom už nič nezmení či hej?
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze nie ja mam savdbu 5 jula a dohodla som sa len s fararom
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?