Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ahojky baby!! Tak uz som tu po dlhsej prestavocke..ale sledovala som, o com pisete, len som sa par dni nezapajala. U nas bol valentik mimoriadne akcny- v porovnani s ostatnými rokmi..Normálne som dostala krasnu kytičku z oranžových tulipánov, bombastické višne v čokoláde a pozvanie na večeru do fajnovej reštiky..Dobre som sa napapala veru! Dnes mám akože narodky..muma- som ťa zase raz predbehla hehe o dva dni!!! :-D Zajtra cestujeme do Ziliny trosku zamakat na dome- je co robit! Takže dnes rýchlo od rána varím malej papkaníčko, aby som mala poobede pokoj a mohla pobaliť, trošku upratať a na večer buchnúť s polovičkou to šampanské s jahodami, čo mi kúpil včera:-D No nie je zlatý?? JUJ! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Eviku - blazozelam k narodkam ;-) x-) tiez sme vcera boli na veceri, dostala som kytku, kopu ovocia v cokolade :-p , masaz v salone a solarko 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj violetka prave som kukala ci si tu ze ...vsetko naj k narodkammmmm...nech ta vsetci posluchaju a mate skoro dom a ty aj dobru pracicku casom.... :-D ked si ma uz zase predbehla
Odpovedať
DAKUJEM BABY!!! hihi. MUMA teba nestihnem v nedelu 17.teho, tak aj tebe naj, naj!! KOlke to slavis?? zase som pozabudla!! Mne kamoska pisala, ze uzi si posledny rok s 2-kou napredu..hnusoba, hehe. Fifi- tu masaz a solarko ti aj zavidim..take vecicky jeho zase nenapadnu zrealizovat. A pritom ta masaz by sa mi tak sikla..vsetko ma bolííí!! Teraz premyslam, ze visna v cokolade je tiez vlastne ovocie cokolade, hehe. TAk ako? Uz ste mali to stvrtkove stretko v ZA, ci z neho zislo??
Odpovedať
Profilova fotka
Evi: bude tento tyzden stretko ;-)
Odpovedať
ako tento tyzden?? cez vikend?
Odpovedať
jaj- muma, tusim 28, ze?? Uz sa mi vyjasnilo pred ocami:-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre si pamatas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Linduš, všetko najlepšie k narodeninám. ;-) Tak to poriadne oslávte. Dnes si moja sestra už vybrala šaty. Vraj v salóne v Žiari, ale je to salón, ktorý spolupracuje s Nicol vo Zvolene. Tak som zvedavá. 25.3. s ňou mám ísť na skúšku. Už sa teším...
Odpovedať
Profilova fotka
jani dakujemmm velmi pekne..dufam ze to oslavime....som zvedava na saty urcite bude krasna ako vsetky nevesty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja som zvedavá. ale ona je veľmi pekná, tak určite bude aj pekná nevesta :-D Júj, už sa to kráti. už len 8 týždňov...
Odpovedať
Profilova fotka
potom posli foto .....tesim sa uzzzz :-) ozaj a kedy budu mat babo? cakaju babo ci sa mylim
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No bábo čakajú. Malo by to byť tak v polovici septembra. Tak uvidíme, kedy sa bude pýtať na svet 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Muma: aj tebe vsetko naj :-D hlavne prijemnu oslavu a potom aj krasnu svadbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem fifi :-) dufam ze sa buduci tyzden uvidime aj nazivo..na stretku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja dufam, ze ano :-D tesim sa
Odpovedať
Profilova fotka
tak vam vsetkym prajem krasny vikend.....odychnite si a uzite este valentinsku romantiku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, je tu niekto?
Odpovedať
ahojte babenky moje..tak uz som v ziline..obrucky budu suprove..mozno donesiem ukazat na stretko,ak budu :-) vsetko naj,naj evi a linda ;-) :-) kto vsetko ide na stretko? co tak v stredu? vyzera to najvhodnejsi den :-) mate tu riadnu kosu ]-( =-)
Odpovedať
lea, ahooooooooooooj, tak uz si na skok :-D tesim na obrucky ;-) kosa, ani mi nevrav, vsak bolo teplo a ja dnes von v sukni a novych kotnikovych topanockach, som skoro zmrzla, hlavne ze doteraz som chodila v cizmach a bolo mi teplo ]-( moj drahy uz hodinu telefonuje so sefom/kamaratom, je to normalne ]-(
Odpovedať
no dufam,ze sa pocasie zlepsi..ale mozno tak v piatok ]-( asi sa maju ti dvaja o com bavit :-D
Odpovedať
tak prave fifi pisala,ze chce stvrtok..tak teda stretko vo stvrtok o piatej ;-)
Odpovedať
baby, ja vam zavidiiiiiiiim to stretko. no dufam, ze mi vyjde aspon to konikovske, ma byt niekde na strednoms lovensku cez vikend, tak snad aspon to
Odpovedať
lea nie su toto Nemesis: http://www.beremese.cz/album/view.php... ? tie su prenadherneeeee, skoda, ze som ich nevyskusala, ale nechcela som cisto biele.
Odpovedať
http://www.salonnicole.sk/index.php?p... myslim,ze su to tieto ;-)
Odpovedať
ano, nectar, podobne :-N
Odpovedať
nebodaj ich chces ist skusit :-N :-o
Odpovedať
zatial nerozmyslam o zmene, mozno ked pojdem vyskusat zavoj, ale vyhovuje mi ze nemam volne ramena, aj ked je to krasne, ja sa zvyknem pri nejakom emocionalnom vzruseni sćervenat na dekolte, takze v mansione sa to strati :-D
Odpovedať
tak ich ani nemen radsej ;-) v tychto si prekrasna :-)
Odpovedať
dakujem :-) zatial o zmene nerozmyslam, vyhovuju po kazdej stranke :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?