Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
nevadi..ved je streda..ako budes relaxovat..lebo by si mala..kedze si tak poctivo makala.. ja som sa tiez dnes nadrela ako kon..ale ked mne je luto nechavat robit kolegyne,ktore su ovela starsie..
Odpovedať
Profilova fotka
uz som dostala masaz od manzela, pojdem asi do vane.... :-)
Odpovedať
no vidis..a hned ti bude lepsie.. ja budem mat masaz v piatok,ked pridem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Kati, keby len masaz :-D :-D 8-) 8-)
Odpovedať
no este som mu nespomenula,co mam rada :-D :-D :-D a v sobotu skoro rano vstavame :-N ideme do polska.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no to nie je predsa ziadny problem nie? :-D
Odpovedať
jasne,ze nie..zvykam si :-D sa normalne tesim..tolko toho mam postihat :-D :-N ale maleho zas uvidim..som zvedava,co vsetko mi uz povie..a ako vyrastol..uz som mu aj cosi kupila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
verim ti,ze sa tesis.... ;-) budem sa lucit Kati, idem do tej vane a potom do postele, zajtra opat vstavam 5:30 ]-( papa
Odpovedať
pekne sny teda.. ja sa nemusim nejak ponahlat z postele..ale budem vecer spat..lebo v noci cestujem.. papa
Odpovedať
Profilova fotka
caute :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky ;-)
Odpovedať
bre ranko baby..tak sa nam tu zamracilo..ale hadam sa vycasi..a len nejakych 5hodin v praci..mozno len 4,ktovie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte lea za chvilu si doma :-) muri ako nic nove s pozemkom aj kolegyna hlada cela zufala vcera bola jeden pozerat a nic :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no stále nič, ale stále je tu nádej. Aj keď včera som už bola naozaj zúfalá :-( . No kúpa pozemku je dosť vážna vec, takže treba všetko riadne zvážiť.
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak ..radsej cakat ako kupit blbost to si aj ja myslim :-)
Odpovedať
ahojte..tak uz som doma..dam si sprchu a musim si pospat =-) ale v praci bolo super..hned rano sme si dali taky dlhsi caj..a potom porobili necele dve hodky a zas oddychli a sli na obed :-) super..normalne som rada 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, tak sa ti to kráti. Za to, my sa tu dnes paríme a zrejme to tu potiahneme asi aj do nejakej 22.00 hodiny. No máme tu veselo :-|
Odpovedať
jani..nezavidim..ale hadam si potom oddychnete :-) ved vikend sa blizi.. ake je pocasie v ziline? tu sa zhorsilo..a dost ochladilo.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Aj tu je teraz chladno a dokonca má aj snežiť. V nedeľu v noci má byť až -10 stupňov. Zima sa nám vracia ]-( A už som sa tešila na jar
Odpovedať
a ja som sa tak tesila,ze bude super..nemam tam ani poriadne zimne topanky..musim ich doniest z vychodu,preto dufam,ze pocasie vydrzi do pondelka..lebo mi bude doktorka nadavat,ze co beham v takych topankach,ked je sneh :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no malo sa ochladiť až zajtra, ale už dnes ráno trochu snežilo. Skoro ma trafilo. doteraz bolo tak krásne. Každé ráno, keď som sa zobudila, mi slniečko svietilo rovno do okien. A dnes zamračené. Ani som nemala chuť vstať a ísť do práce. Veru, keď je zima, neoplatí sa chodiť v slabých topánkach. Lebo každá choroba ide od nôh :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby :-) Jani,valentinujete v praci? obaja? :-. Kati: ma sa ochladit, a to poriadne, cez vikend hlasia v noci az -16 stupnov :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka, veru tak, valentinujeme v práci. :-( Ale aspoň sme spolu. Dohodli sme sa, že budeme valentinovať zajtra večer alebo v sobotu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hm, to je tiez pravda, cez vikend je viac casu a nemusite stresovat, ze treba vstavat do prace ;-) my pojdeme dnes na veceru - drahy to slubil a mame objednanu masaz :-p .... okrem valentina mame totiz 4 vyrocie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je super... My sme mali v nedeľu 4,5 ročné výročie. A v pondelok máme už pol roka od svadby. Takže cez víkend to všetko spojíme :-D
Odpovedať
no baby..vy ale oslavujete :-) my si pojdeme zajtra sadnut..a som velmi zvedava,ci bude kde :-N
Odpovedať
ahoj ;-) tak som dostala Ferero a kniha bude az v sobotu :-N
Odpovedať
ahoj..a aka kniha?
Odpovedať
http://www.martinus.sk/?uItem=6639
Odpovedať
takze uz sa tesis :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?