Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
vazne kolegovia?? no toto..vsak dnes sa uz ani inde nadezoznamovat..my sme s manzelom tiez byvaly kolegovia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ani nevies ako ta chapem ..ja som si povedala to iste ak nejadem pozemoka alebo dom tak kupujem byt..uz nemam na to nervy 8-(
Odpovedať
baby- ja uz som aj prestala na cely rok vsetko planovat..bo som videla, ze sa to nikam nehybe. Ale teraz..akosi ma chytila druha vlna a vybavujem od pocitaca vsetko:-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme sa zoznámili v úplne inej práci. Sem sme už nastupovali na brigádu ako priatelia a následne sme tu začali pracovať. :-D Na pozemky už nemám žiadne nervy. Ešte len hľadáme a už je tu kopa problémov. Čo potom bude, keď sa už dáme do kúpy vybavovania stavebného povolenia =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved to byt je menej problematicky ale zase nemas zahradu, taky priestor a tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no má to kopu výhod aj nevýhod. Pri byte to už máš postavené a máš pokoj. Ale zase dom si urobíš, aký chceš a máš záhradku a súkromie. Ach keby to nebolo také ťažké :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja stele verim ze tie svoje domceky niekde najdeme alebo postavime :-)
Odpovedať
tiez by som chcela byt taka optimistka:-) Ale treba verit!
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ci optimistka alebo zufala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skôr asi zúfalá :-N No ja tiež stále dúfam, že niečo nájdeme. Radšej by som bývala vo svojom domčeku, aj keď som vyrastala v paneláku
Odpovedať
ahojte baby..tak uz som doma..konecne..ale bola som na nakupe..treba cosi do cesty.. :-N sa normalne tesim..a moj volny cas sa zaplna a zaplna.. :-N
Odpovedať
ahojte :-D lea supeeeeeer za chvilu si v SVK ;-) ja som sa dnes bola potesit, ze investujem do svojej kraaassy a kupila som si lesk na pery, tak som vyvalila 400sk, no nech urve :-D ale dostala som 30% zlavu na dalsi lubovolny vyrobok, tak rozmyslam, ze by sa hodila spirala, lebo ta moja je uz vysusena jak Sahara :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja mam tolko toho nakupeneho..minule som si kupila spiralu..je u sestry..a takmer to nepouzivam..ale prinutim sa,ked budem na svk :-D zajtra si oddychnem podvecer a potom o druhej rano asi budem vstavat a cestovat :-D
Odpovedať
no to ja bez spiraly mam oci ako mucha puk :-D ja zas lesk moc ee, ale tento je fakt super, vydrzi a nemam pocit zlepenych ust, len to ma nevyhodu, sa nemozem bozkavat :-D
Odpovedať
no ja na pery tak akurat pomadu..ale mam vselijake lesky,ktore sa mi automaiky dostavaju na vlasy :-D takze sa mi aj vlasy trbliecu :-N mihalnice mam dostatocne huste a velke..ale uz som si dlho nic nekupila,tak som si povedala,ze treba zas minut nejake peniaze.. :-D
Odpovedať
jej lea, tak tie mihalnice ti zavidim x-)
Odpovedať
aspon si ich mozem kedykolvek vysklbavat :-p :-D no to bude asi tym,ze mam tmavsie vlasy..
Odpovedať
Čaute baby ,neviete nahodou o neakom dobrom fotografovi v Žiline ;-) diki
Odpovedať
caute..dari sa?
Odpovedať
ahoj violet..celkom to ujde..ked sa mi to uz krati :-) co ty? dudko..nemam potuchy..
Odpovedať
dudko ja viem jedneho z Cadce :-D poslem ti ho v ss
Odpovedať
luko diki moc ;-)
Odpovedať
nemas zaco :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte
Odpovedať
ahoj fifi..aky bol den? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: dost brutalny, som rozbita... :-(
Odpovedať
a co si robila?
Odpovedať
Profilova fotka
inak vitaj doma :-) skoro som zabudla dnes sme mali kopu stazovatelov a odpojenych odberatelov, ktorych som musela ukludnovat ]-( takze som si kadeco vypocula... navyse najblizsie dva tyzdne nie som na svojom pracovisku, mam "pracovnu misiu" na obchodnej kancelarii, tak ziarim nadsenim ]-(
Odpovedať
este nie som :-D az v piatok 8-) no nezavidim..my sme boli dnes naposledy so ziakmi..tak super..uz chcem piatok rano..ked budem sediet v bude na letisko..to je taka celkom prijemna cesta..
Odpovedať
Profilova fotka
aha, vidis, akasi som mimo :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?