Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Tratoria Pepe-tam chodievame aj my, ale ked tam vezmem draheho, tak si ako vzdy objedna pizzu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak chodte do tej Nula 2 - je to v takej novej polyfunkcnej budove - je to tam, ako sa vchadza zozadu do hotel grand na rohu.... blizko je aj lekaren a papiernictvo na rohu ;-)
Odpovedať
afra..no tak na nasej fakulte to bolo vzdy tak..neboj,nejak zvladnes.. ;-) inac..ja oblubujem carolinu..ale najnovsie chodievame do teplicky..kedze tam bude svadba(ak bude)..je tam super.. fifi..no my si raz dame robit vsetko na mieru..mam v povazskej stolarov 8-)
Odpovedať
ahojte :-D ked tak skolu spominate....ja sa musim teraz este ucit... :-( zajtra robim interview aj hodinovy trening s dcerou Jennifer....a musim vediet co.... :-N :-D ale som velmi unavena.....zajtra budem od rana do vecera na praktiku......ale tesim sa.... ;-)
Odpovedať
ahoj smaily..no ja sa mozem rano odcheckinovat :-D :-p 8-) aby som nemusela cakat na letisku v rade.. hadam sa dostanem k uceniu niekedy..ale beriem kniho na citanie..mozno aj dve :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nuz, co kadeco nas trapi ze... aby sme nespohodlneli :-D
Odpovedať
veru, nemoze byt zivot nudny :-D :-D a to je super,ked mame stale co robit..... :-D
Odpovedať
no to ano..len skoda,ze mne sa nechce odkedy mam net..som takmer stale na nom.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
veru smaily, ale priznam sa,niekedy mi skola dost komplikuje zivot... ked pridem utahana z prace a este sa musim sustredit na skolu :-(
Odpovedať
fifitko, presne, ale mna tesi myslienka,ze cim viac budem vediet,budem aj napredovat...a stane sa to, co mi jennifer povedala,ze budem personalnou trenerkou skor ako si myslim...... :-) ;-) a mna to neuveritelne bavi..... Lea to je to,ta debna s internetom ma zas odradza.... ]-( :-D idem uz papapa
Odpovedať
fifi..no to by si mala hovorit mojmu milemu..chudak..ten nevie,kde mu hlava stoji..a to ho este aj ja otravujem :-D ale zas sa aspon nenudis..
Odpovedať
čaute aj dnes baby! Ako sa dari?? Vcera akosi nevysiel cas. Co mate noveho?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj celkom sa da..uz sa tesim na vikend ideme na ples :-)
Odpovedať
fuha! a na aky ples?? firemný, či aký?
Odpovedať
Profilova fotka
tak tento týždeň ideš plesať ty? Tak si to poriadne uži... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na ples stavbar-folklorny subor co robi...idem tam cez kamosku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to tam bude určite super zábava, keď to organizuje folklórny súbor... My sme sa už na tento rok vyplesali. Ale 5.4. ideme na svadbu. Tak si konečne sestrastanovila termín.l No je to dosť narýchlo. Som zvedavá, ako sa im to podarí zorganizovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuha to je fakt rychlo ..a co saty ako je na tom? nejde teraz v sobotu do bb na veltrh
Odpovedať
Profilova fotka
no so šatami neviem, povedala mi, že čaká, kedy bude môcť prísť za ňou kamarátka, s ktorou pôjde skúšať. Mňa z toho nejako vynechala. Ale nevadí...
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ma to na rychlo tak bude mat co robit ja mam v juli a mam uz stres ci vsetko stihnem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, všetko v pohode stíhaš. Veď máš kopu času. Len horšie je, že to musíš zariaďovať na diaľku.Ale veď ty si šikulka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
obe sme sikulky :-) ozaj ako s pozemkom nic nove? my zatial nic :-|
Odpovedať
Čaute baby :-) neviete nahodou o neakom dobrom fotografovi a kameramanovi v Žiline ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zatiaľ s pozemkom nič nové.. A už som z toho aj zúfalá, lebo vždy, keď niečo už vyzerá nádejne, tak niečo do toho príde a nevyjde to. To sa nám stalo aj posledné dva dni :-( Dudko mi sme mali skvelých kameramanov a vedia zabezpečiť aj fotografa. Ak by si chcela pošlem ti kontakt do IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to vzdy sa tam najde nejaky maly problem z ktoreho vznikne velkyyy problem ]-(
Odpovedať
Muri, sestra vsetko stihne..akurat ak chce hudbu asi bdue viac zhanat, kedze je plesova sezona, ale ta asi skonci do aprila..My sme sa rozhodli tiez tak akoze narychlo..za dva-tri mesiace bola svadba a tiez sme vybovavali zo Senca do ziliny a dalo sa to. takže ani tentokrat pozemok nevysiel? Uz si volala s polovickou? Cauko muma inak:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No polovička sedí v práci vedľa mňa :-D My sme totiž kolegovia. Ale jeden, čo už vyzeral veľmi nádejne, tak to nevyšlo, lebo starostka tam neplánuje výstavbu a teda ani nedá stavebné povolenie. Len nechápem, ako tí realiťáci môžu takto klamať ľudí. Inak moja sestra bude mať svadbu v Žiari n. Hronom. a keďže tam býva, tak s tým nebude mať až taký problém. Akurát sála, ktorú chceli je už na rok dopredu zajednaná. Tak museli meniť plány. No s hudbou by hádam nemal byť až taký problém :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je skoda muri..najhorsie je clovek sa uz namotana a potom nic :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, to je to najhoršie. Keď už si pomaly plánuješ, kde čo ako rozmiestniš a pod. a potom nič :-( Ale som povedala, že ešte mesiac a potom idem hľadať byt. ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?