Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj si začenete na nervy liezť, čo? :-D Ja chodím domov len tak na otočku a zakaždým poviem, že mi to stačí. Už som si nejako zvykla na ten samostatný život. Dva dni je už to maximum. Ja hororím, že radšej pomenej a častejšie. Ale je pravda, že keď bývajú vaši tak ďaleko, tak to nie je možné.
Odpovedať
Ahojte babenky, ja sem na túto temu nechodím, ale potrebujem velmi súrne a aj celkom rýchlo, či by ste mi nevedeli poradit ako si mám dať inzerát. všetko som totiž spravila tak ako mám, alo potom mi napísalo, že tam nemám nijaký inzerát., diky moc lucka
Odpovedať
jeeej, no ja som este inzerat nedavala....
Odpovedať
ahojte..len na skok..som totiz cakala,ci ten rozvod prejde na prvykrat..a presiel.. vecer sa ozvem..ked bude tuz klud..lebo este treba cosi porobit.. :-N
Odpovedať
pozeram,ze nikde nikoho..kde ste sa vsetky podeli?
Odpovedať
ahojte :-) lea ja soms a podela do nakupneho centra, nejak topanocky sióm si vyhliadla tak zajtra ich pojdem ukoristit :-D a spontanne som kupila drahemu darek na Valentina - kaktus :-D bol v nadhernom kvetinaci, taka stredna velkost a kedze v novom byte zatial nemam rastlinstvo, bude prvy :-D a zastoknem mu tam este srdce a odkaz, ze aj ked je niekedy pichlavy ako ten kaktus aj tak ho lubim :-D
Odpovedať
ahojte :-) ako sa dari? mne sa zacal semester a tak sa mi nicoho nechce. :-| uz aby bol koniec :-( ....babenky, davate alebo davali ste si robit na svadbu tie male pernikove srdiecka? neviete kolko to vychadza?
Odpovedať
jeeej, tak ja este som neromyslala tak pernikmi :-.
Odpovedať
luko..tak to je super..ja tiez planujem najprv kuknut na svk..a pripadne v polsku.. no ja som nasla len cokoladu,ale nekupila som ju..rozmyslam nad niecim inym.. afra..ahoj..no ja som rozmyslala,ze ja by som piekla..ak bude cas..ak nie,tak nic take nebude.. a neboj,rychlo to zbehne..moj mily ma uz skuskove..lae to bude asi tym,ze je externista..
Odpovedať
ani my, ale mojej mamine by sa to pacilo :-)
Odpovedať
lea: keby to slo este rychlejsie, nenahnevala by som sa.... :-D
Odpovedať
to ti verim..v ktorom rocniku si? ja ani neviem,ako mi ten cas na vyske zbehol..a za chvilku som uz rok v praci..hruza..
Odpovedať
Článok sa načítava...
4ty, ale uz mi to tam lezie na nervy :-(
Odpovedať
no to mas coskoro za sebou..a potom budes lutovat,ze uz si skoncila..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sme mali dnes kopu navstev - boli tu nasi rodicia - obe strany, potom som bola u suseda... nie a nie sa tu k vam dostat :-D
Odpovedať
lea: a mozno ani nie.....skola mozno aj hej ale ti ludia asi tazko :-( fifi:Ahoj. boli pozriet obyvacku?
Odpovedať
ahoj fifi..ale uz si dosla..ja som prave dopozerala shreka..takze tiez som bola mimo :-D afra..mas blby kolektiv?
Odpovedať
Profilova fotka
afra: jasne, zvedaviiiii :-D ale moj tatko ju robil, takze zal uspech a citil sa vynimocne 8-)
Odpovedať
lea: a ktoru cast si pozerala? mne sa najviac pacila 1 a 3...a kolektiv?same baby............ :-| ......no coment.Dnes by som potrebovala boxersky vak,aby som sa ukludnila. :-(
Odpovedať
fifi: si viem predstavit :-) Moj tatik na take veci nie je.....on ked zacne nieco "majstrovat" tak to nikdy nedopadne dobre :-D , ale je to velka sranda sledovat ho ako sa snazi a trapi zaroven a ten vysledok resp. nevysledok :-)
Odpovedať
afra..trojku konecne.. no to je asi najhorsi kolektiv aky len moze byt..no nejak dobojujes tie dva semestre..ci mate este tri? fifi..a kedy nas pozves? :-D :-p
Odpovedať
aj s tymto este 3......a mozno sa dovtedy este pobijeme...aspon bude nejake vzruso :-) Len musim zacat trenovat aby som vysla vitazne :-)
Odpovedať
my sme v piataku uz nemali letny semester..a bolo to super.. a to ste az tak daleko zasli? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati: ked dojde stol so stolickami od stolara do kuchyne a doklepnem strop v spalni - to bude raz-dva :-D tak mozno na tu dalsiu kavu, co dame po tej, co chystame :-D :-D afra: nervy zo skoly? mi hovor ]-(
Odpovedať
lea: to vies, je nas len par a kazdy ina........a uz sa to taha od druhaku....tak zatial sa krotim a to som dost prhka.....ale dnes keby som tam bola o 5 min dlhsie, tak by som sa neudrzala ]-( a to je len 2. den skoly :-( fifi: zo skoly nie, len z tych ludi
Odpovedať
babenky, kde v Ziline je nejaka dobra restauracia???draheho chcem zobrat na valentina na nieco chutne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm,mna triafa s prednasajucich... pracu, na ktorej som fakt makala, mala som dobru literaturu a aj namety, mi ohodnotila na E bez vysvetlenia ]-(
Odpovedať
fifi..no super..a aky stol ste si vybrali? :-o a co mas so stropom =-) afra..no a aka je to skola a kruzok..aby som vedela,comu sa mam vyhybat.. inac,co my sme mali babske kruzky,tak cast bola viac s nami..kedze sme mali niektore predmety spolocne..povodne mali troch chalanov..vsetci usli odtial :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
afra: mame radi pizzerku Tratoria Pepe pri dome umenia Fatra ;-) tiez je dobra restauracia pri hoteli Grand -taka na rohu, tusim je to nula 2 teraz - aj pekne prostredie.... a potom otvorili novy hotel na Hlinach VII. pri Vetex - kocka (obchodak), pri Juniore- hotel sa vola Galileo a vyzera to tam skvele :-p Kati: no vymyslam podobny stop do spalne :-D len menej narocny... stol a stolicky nam robili na objednavku, lebo mame malu kuchynu :-D
Odpovedať
FPV v ZA a aplikovana matematika.....my mame tiez 3 chalanov ale to len od septembra,ale ti ako keby tam ani neboli :-( a my mame vsetko sami...so ziadnym inym kruzkom nie sme :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?