Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz pomaly koncim v praci, vecer sa tu nedostanem... lebo tatko maluje obyvacku, bola som ho omrknut narychlo, lebo si nebol isty namiesanou farbou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, tak pekný víkend a pekne si oddýchnite na lyžovačke. ;-)
Odpovedať
hehe. fifi, uz som sondovala na streche, ci si nedala nááhodou fotky z prerábky..ale nist:-( ja si namalujem asi sama nejaky vzor..uz si robim "navrhy". Murinko, sú tie kvety vobec zive?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, vy ste strasne...az sa hanbim, ze tu s vami nie som castejsie...ale co narobim, ked musim este aj makat? :-( inac, ste ma baby velmi nepotesili z tou pracou ked mate deticky...ja sice len cakam, tak dufam, ze za tie 3 rocky sa to zmeni k lepsiemu....dnes idem za nasimi na vychod....tak straaasne sa tesim... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marcelka ja myslim ze vsade to tak nie je ..korejci su extremisti vo vsetkom :-) a tiez dufam ze sa to bude len zlepsovat. inak aj ja dnes idem dom..tak ta chapem ako sa velmi tesisssss :-D
Odpovedať
jej, tak stastlivu cestu!! Praca po MD nie je bohvieco, ale nemysli terazn a to! budes sa tak vytesovat zo zdraveho krasneho babatka, ze ta to zaujimat nebude po cele tri roky
Odpovedať
Profilova fotka
ved hej...dufam ze sa to fakt zmeni....ale k tzm korejcom by som radsej asi nesla...mam ich fakt dost, ked k nam pridu do hotela na veceru...to tam potom pekne vyzera.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
viem si predstavit ]-(
Odpovedať
su humusaci?
Odpovedať
Profilova fotka
no asi si to viem predstavit, nám vedúci rozpráva, čo sú to za ľudia, bývajú v ich dome. Tak večne počúvame tie sťažnosti... Zrejme to s nimi nie je ružové :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nooo aj tak sa to da povedat :-)
Odpovedať
hehe- vidim, ze vsetky mate skusenosti bohate, ale nie pozitivne
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby..ako si uzivate posledny den v praci tento tyzden? ja sa neviem dockat konca :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no pozitívne som zatiaľ na nich nepočula nič, ale veď každý sme nejakí. Možno aj my im pripadávame divní :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prisiel mi manzelik z prace tak sa mu idem trosku venovat...dufam ze tu zasa nepopisete 2 strany ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lea no urcite im divni prideme a vo vela veciach :-)
Odpovedať
a co komančovia aj oni boli aj my..vlastne jedna cast korei este aj je, nie?
Odpovedať
o kom sa teraz bavite? lebo nemozem precityst celu diskusiu..hladame cosi tu,tak len tak jednym ockom mrkam po vas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
korejci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lea, téma Žiliny číslo 1 :-N
Odpovedať
Baby ideem, mangel je vynimocne doma skor ako o 19:00hod a dcera este spi..ideme sa privitat :-) Tak ahojte inokedy!!!
Odpovedať
no ta zberba..co viem,tak ich nik nechcel ubytovavat..vsetko pobrali.. ]-( ]-( som rada,ze ich nemam poblizku..stacia mi tu indovia.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-) violetka ahojj pekny vikend
Odpovedať
dík, snad bude pekny, ak tato nebude musiet aj na vikend do prace ;-( Tak sa majte krásne, lyzujte, nakupujte, prerábajte..ahojte
Odpovedať
aj ja musim ist..posledna hodina zacala..ale za chvilku hadam pridem.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No nejako sa nám to tu zužuje. Ja ešte trčím v práci a ešte asi nejakú chvíľu tu aj pobudne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
murinko aj ja do 16,00 :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to už máš tiež len chvíľku... Mňa tento víkend čaká písanie písomnej práce k dizertačke. Takže budem mať tiež veselý víkend ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak super...je to skvela zabava....inaka si to vyzera ze sa pridam k vam clenom zil univ :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale vážne, to je super správa. Tak predsa to ideš skúsiť, alebo to máš už isté? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?