Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja 17 :-)
Odpovedať
pekny den kocky......vidime sa vecer :-D
Odpovedať
Profilova fotka
muma, afra: moja segra ma 19.2. :-D
Odpovedať
Ahoj fifi, ked ste pri tých číslach- ja mám 15.2.:-)
Odpovedať
Profilova fotka
violetka tak si fakt blizko ..vidim ze je nastu dost februaroviek :-)
Odpovedať
hehe, veru veru! Same krasne vodnárky..aspon sa o vodnarkach vravi, ze maju krasne oci a postavu.no nviem, neviem..hehe. ked tak rano vstanem a kuknem do zrkadla..UF!
Odpovedať
Profilova fotka
napodobne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale baby :-D jasne ze sme vsetky krasne :-D :-D ja som marcova rybka, o tych sa nepise nic? :-D
Odpovedať
sa opýtam Najvyššieho , že čo mi to cez noc zase urobi :-D Rocky akosi bezia, a clovek toho moc nenaspi. Muma odkiaľ si ty?
Odpovedať
Fifi, o Tebe sa predsa ni nemusí písať, stačí sa na Teba pozrieť, že si kočka!! V tom meste si to bola na 100% Ty, minula som Ťa, lebo si akurát telefonovala a vykračovala v takých vyšších poločižmách? Môže byť?? Raz za uhorský rok sa prechádzam po ZA cez týždeň, a aj to uvidím práve Teba, hehe
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zo zvolena :-) a ty?
Odpovedať
Vážne?? Mamina pochádza z Očovej:-) To isto budeš poznať. Ja som Žilinčanka- aj manžel. Akosi sme sa našli tu na dolnej zemi, ale pôjdeme zase naspäť bývať. A ty čo u nás v ZA? Škola?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jasne mam odtial velmi dobru kamaratku..nie priatel nasiel tu pracu tak som isla za nim...som taka vzorna priatelka :-D ..my sme obaja pristahovalci. ty si teraz mimo za..nejak som to nezaregistrovala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Evi: sa normalne cevenam :-D :-D moze byt, ze ten kocurik v cizmach som bola ja :-) teraz ich vacsinou stale nosim :-) si mohla do mna aspon buchnut.....
Odpovedať
My žijeme v Senci, nakoniec sme po viacerých mestách ostali v SC bývať. No to si teda vzorná priateľka! Aj ty robíš v ZA? Ako dlho žijete v ZA? A ako sa volá tá kamoška? "My" sme z Očovej Šimkovci. Z maminej strany. Bývali na tom kruháči pri tom pamatniku SNP.
Odpovedať
Profilova fotka
Ona je bobekova mozno ju mamina bude poznat,,,,,hej aj v za som kratko zacinam druhy rok
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, sa tu najdu aj rodacky :-D
Odpovedať
Mne to priezvisko nic nehovori. A pači sa ti v ZA oproti ZV? A v akej oblasti pracujes? Podarilo sa ti hned najst pracu? Ja uz sondujem pre prípad navratu z materskej.-)
Odpovedať
Profilova fotka
no paci ako paci...ale da sa pracu som si nasla nastastie hned ale je to korejska spol :-| nic moc....ale aspon si tu nasla na zaciatok zopar ludi s ktorymi sa da
Odpovedať
Robíš v Tepličke? Radšej by si sa vrátila späť do ZV?
Odpovedať
Profilova fotka
muma: v ZA to asi ani insie nebude,korejci sa tu zacali riadne "rozmozovat" ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hej v teplicke no zo zaciatku ano ale uz si zvykam....ja skor mam blbeho slovenskeho sefa ako korejskeho ]-( ale keby bola moznost ist do zv tak asi idem :-D
Odpovedať
Jezis, fifi, minule osm sla po meste a ja teda nie som nacionalistka- ale uz mi to fakt vadilo. No a Terchovu maju asi celu pokupenu..zachvilu si ryzu zacnu sadit na zemiakovych poliach. zuzu, nabuduce, ak sa nebudem hanbit, tak ta tresnem po chrbte, ze AHOJ Kucurica v čižmách! Mozem aj meno: Bonifác?? :-D
Odpovedať
Muma, ja sa tiež chcem vrátiť..nechcem sa tu moc usadzovať s detmi..to uz potom je tazsie, ked zacnu chodit do skolky, skoly. Blbost sefa nezavisi od narodnosti. S tym sa treba vysporiadat..aj ked je to tazke. Tak ak tam ostanes pracovat, tak to budeme kvazi susedky mumu- manzel je Teplican..ale roky rokuce tam nezije
Odpovedať
Profilova fotka
no takze idete naspat do teplicky?
Odpovedať
zda sa
Odpovedať
Profilova fotka
no ja vteplicke asi dlho neostanem mam nejaku novu ponuku tak uvidim co bude.... ;-) nechecm to zakriknut
Odpovedať
fuu- pozrime sa! Pristahovalkyna a ako si vybera roboty, hehe, ja budem asi rada ak nieco zozeniem. V mojom obore asi nie, ale daku administrativu hadam ano. beru tam priebezne ludi v KIa? drzim palce na novy job!
Odpovedať
Profilova fotka
beru beru je tu neuveritelna fluktuaciaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja co som tu rok a pol tak sa tu vystriedalo asi 70 ludi a to sme mala firma :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?