Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
a najvacsia sranda je to potom najst aj na suveniroch..ked som bola na alaske,tak vsade krasne napis ALASKA a pod tym alebo nad tym Made in China ]-(
Odpovedať
ooo :-D :-D :-D
Odpovedať
no co..uz vies ake obrucky chces?
Odpovedať
no asi kombinacia...biele zlato + zlte alebo cervene alebo ruzove a nejaky kamen do toho, par mam v albume takze sa uvidi...do aprila vyberiem :-D
Odpovedať
dobruuuuu :-)
Odpovedať
vsimla som si,ze si prave pridala..preto sa pytam :-D pekne sny prajem.. ;-)
Odpovedať
dobre ranko baby :-) takze uz mame stredu..ako sa mi nechce ist do tej prace.. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
kati: ja uz zarezavam :-D dnes mame akciu - nasi zamestanci daruju krv ;-)
Odpovedať
to by som hned sla..ale nemozem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som tiez sla...ale odpadla by som len pri pohlade na ihlu... mam panicky strach z injekcie ;-(
Odpovedať
aha..takze budes sediet a popijat kavu :-D utekam do prace..je moc hodin..a hcem si spravit caj,kedze som nestihla tu..
Odpovedať
Profilova fotka
no kava je uz vypita aj caj.... a podporujem kolegyne, co sa odhodlali :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...kde ste vsetky?alebo ste zaspali z toho pocasia?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie Marcelka, makame ]-( i ked dobry spanok by sa teraz zisiel... po obede :-p
Odpovedať
tiez makam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj v klube luko :-D
Odpovedať
no nastastie uz idem home ale mam kopec napadov zajtra na vyucko, takze budem robit pripravy a take tie domace prace...ale varit sa mi nechceeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, ty si ucitelka?
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi to vase foto som si pozrela podrobne a som este spokojnejsia, lebo na Edovej stranke toho tolko nie je. Teda mali ste to fakt pekne. Uz sa akosi neviem dockat tej nasej :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Peti: jej dakujeme :-D a to nie su vsetky fotky tam natlacene, lebo ich je vela :-D asi polovica len :-D :-D
Odpovedať
ahojte pracujuce..tak ja uz som doma..nastastie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Kati aj ja som uz doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, neprovokkujte...ja som este stale v robote....ale uz nie dlho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka a ako inak? :-)
Odpovedať
ja som sa prave zobudila..lezie na mna nieco..alebo sa alergia hlasi..ako vzdy a ked pridem k alergologovi,tak som ako rybicka :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz koncim......v praci...hura...inac som dnes bola na sono s manzelikom, este ale stale nevieme co to bude, ale to male vystrajalo ako cirkusant, sa ani nedla urobit dobra fotka lebo stale robilo kotrmelce...no ja musim utekat aby som stihla bus domov...zajtra sa ozvem...tak sa zatial majte krasne kocky
Odpovedať
marceli,takze male si uziva dostatok miesta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej, to musi byt zlate :-) snad sa ti podari ukazat nam aj nejaky snimok :-D
Odpovedať
ahoj fifi..zas nahadzujes tovar? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?