Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
tak to sa pripájam,. nas malo byť viac, a nakoniec nas bolo len okolo 20 ludi..ale, zase som mohla pojest viacej kolacikov:-)
Odpovedať
fifi..no nam dost ludi vypadlo v praci..a este aj kolega,co sa stara o fyziku..takze musim lietat dole a vsetko hladame.. :-D no ja dufam,ze nam pridu vsetci..nemyslim teraz hosti.. :-N
Odpovedať
Leatea dakujem za komentár k albumu:-) Skoda, ze sme mali decembrovu svadbu, to by sme inak mohli urobit taký úlet, ako fifi na lanovke, hehehe..to bolo cool!! Kto sa zatial hlasil na stretko?
Odpovedať
no mali ste postavit snehuliaka ;-) ale to by si musela mat popolnocne saty,aby si moc nesplyvala :-) ktore stretko myslis..okolo toho 20.2?
Odpovedať
hej to mam na mysli. neviem este teraz, ci budeme v tom case v ZA. U nas snehuliak nehrozil, ten den prsalo!!! :-) keby sa aj prašule tak sypali:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Evi: nam neprisiel kameraman :-N potom narychlo dosiel predsa len iny, takze pohoda... preto prajem kockam hlavne toto aby sa im nestalo.... dik za pochvalu lanovky, no musim priznat, ze to bol viac manzelov napad ako moj :-D ale vydaril sa :-D
Odpovedať
no zatial uvazujem nad stvrtkom..ale este pockam na vyjadrenie par dni pred nim..
Odpovedať
o čom hovoríš lea?
Odpovedať
o tom stretnuti..zrejme bude 21.2 ;-)
Odpovedať
jaj, tak to asi nehrozi, zeby som sa zucastnila..chodime k nasim a svokrovcom do ZA povacsinou na vikendy.
Odpovedať
Profilova fotka
no nam v piatok 22 zacina skola ]-(
Odpovedať
no budem zistovat niekedy dalsi tyzden plus tyzden,ked ma byt stretko..a podl toho,ktory den bude najviac vyhovovat,tak vtedy sa stretneme..viem,ze niektora pisala,ze nemoze v stredu..dalsia radsej v piatok..no uvidime,az sa bude potvrdzovat ucast na 100%..ze kolko povie ano..
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte....no aj my preberame uz tych nasich hosti a dufam,ze do tyzdna budeme vediet presny pocet, lebo asi niekto kvoli detom nebude moct prist,ale kedze to neni z mojej strany to mi nevadi...... :-) ;-) aj tak to bude dufam len do 60 ludi.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, tak ja hlasim, ze nemozem 22. v piatok, budem v skole
Odpovedať
fifi..kedze mas dobru ucast na stretnutiach..tak budem brat na vedomie..a myslim,ze vacsine ten piatok vyhovovat nebude,lebo to je pred vikendom.. mne sa najviac pozdava stvrtok..pripadne streda.. smaily..no my sa rozhodujeme,ci nezmenime miesto konania..este cakam na vyjadrenie prevadzkara..ze co a ako.. fifi..som sa vcera informovala..tak mily ma tento tyzden zapoctovy :-p :-D
Odpovedať
no lea,to som zvedava ako sa rozhodnete,ale kde inde by ste isli?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati:tak dakujem ked som uz taka superv tej dochadzke.... 8-) porezala som si prst, zle sa mi pise v ]-(
Odpovedať
smaily..netusim..nic sa mi nepaci ]-( ]-( ]-( fifi..a co si take robila? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
veceru Kati, porezala som sa na konzerve ]-(
Odpovedať
bol to pretlak? v nom by sa to stratilo :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie, lunchmeat
Odpovedať
tak to si sa mohla vyhovorit,ze to maso bolo surove..cele krvave :-D ale uz budem dobra :-D dnes som si tolko srandiciek robila v praci..naj asi bola,ked som vyhadzovala rozbitu kadicku,ked sla okolo kolegyna..schvalne som ju smarila do toho kosa(speci na sklo) z dialky,ked bola pri nom..tak sa nalakala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vtipny den hej? :-D
Odpovedať
ano..aspon sa teda nenudime v tej praci a ide nam to lepsie :-D inac..som sa zabudla pochvalit..v albume mam super pesnicku,ktora musi byt na nasom dvd 8-) som sa do nej zamilovala..a vcera som ju stahovala o jednej rano(teda uz dnes) a vy si v praci nerobite srandicky? mne sa napr vcea ospravedlnovala ucitelka,ktora je vraj naj mrcha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale ano, zartujeme a kolkokrat :-D :-D a aku pesnicku si to nasla?
Odpovedať
nickelback-far away..sa mi velmi paci.. :-) tak to je super..aspon mas hned krajsi zivot a o cosi dlhsi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to ano, nickelback mam velmi rada, posledna ich tvorba je cela super ;-)
Odpovedať
no mne sa zapacila tato..a este ma super text..akurat ku mne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) tak si sa v nej nasla... ja som sa nasla v pesnicke od Air: All I need.... je to starsia skladba, ale neskutocnaaaaaaaaaa x-)
Odpovedať
ehja..no pekne :-) co planujes vecer?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?