Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no kym my sa dostaneme k pozemku..tak to este potrva :-S a co sa deje v tej terchovej?
Odpovedať
Profilova fotka
no je tam viac vlastnikov, nase je asi cca 350 m2.... co je dost malo, zvysok tiez cca 350 m2 maju 4 vlastnici :-(
Odpovedať
a co idete robit?idete pozerat niekde inde?alebo odkupite..ak to bude mozne..
Odpovedať
Profilova fotka
chceme odkupit, ak bude mozne... uvidime, tatko sa na to popyta... lebo ti 4 tam nemaju velke podiely, tie kusky su im nanic... lenze ludia u skupi, som zvedava, kolko za to budu chciet... potom mame este jedneho znameho pravnika, ktory ma 1300 m2 pozemku, tak by sme riesili nieco od neho... zas zalezi na cene... skoda, chceli sme usetrit na pozemku, takto sa nase plany predlzia... :-( :-(
Odpovedať
no my budeme kupovat,ak raz budeme,tak v blizkom okoli ziliny..a to je ovela drahsie.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave, ak nam povedia vysoke ceny, tak budeme hladat blizsie k ZA, aj tak by sme previezli vela nafty :-N
Odpovedať
no pockaj..aby sme raz neboli susedia :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, no nikdy nevies :-D
Odpovedať
no lebo ja nechcem byvat so svokrovcami..zvyk z vysky,ze som sama..bez dozoru :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my chceme byt tiez single :-D
Odpovedať
ahojte :-) aj vy riesite byvanie :-) my sme sa rozhodli ze tri roky dobojujeme v tejto pre mna hnusnej Vrakuni a potom sup do novostavby, je mi jedno kde, len nech je pekne prostredie...ceny uz mame zbehnute, uvidime, co bude o tri roky, ci predame nas, alebo ho dame do prenajmu....
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme chceli do 5 rokov zahajit stavbu, ale kedze sa nam skomplikovala otazka pozemku, tak sa to asi potiahne :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ved uvidime,ako to vsetko bude..kedze taketo veci sa tazko riesia zo dna na den..
Odpovedať
fifi, tak snad sa este moze situacia zmenit, nie? ja dufam, ze u nas 3 roky je max, lebo nechcem aby tu vyrastali moje deti :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Luko: no snad sa dohodneme :-N nejako....
Odpovedať
budem drzat palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luko: do pripravneho albumu detaily nasej svadby... som dala detial nasich obrucok ;-)
Odpovedať
fifi..som pozerala..su krasnucke :-)
Odpovedať
aj sa som kukala ....jaaaj velmi pekneeeee
Odpovedať
Profilova fotka
lea: dik, vsak ty si ju videla aj "nazivo", ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme :-) sme s nimi spokojni
Odpovedať
fifi..jasne..pozrieme zas na stretku..ak by som mala uz tie nase,tak sa pocvhalim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati, a kde si sa stratila na tu hodinku? :-.
Odpovedať
bola som v kostole :-p 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha ;-) ja idem do postele, dost ma bolia oci dnes... asi z PC :-(
Odpovedať
utekaj..ja rozmyslam,ci sa idem este najest.. :-N
Odpovedať
mne kamoska nahrala nejake casti serialu IT Crowd, tak som sa chechtala...skoda ze to u nas nebezi :-D
Odpovedať
no ja stale pozeram tu mafstory.. :-D
Odpovedať
dobre raaaaano...vstavat a cvicit!!!! :-D
Odpovedať
lea...super satky na redovy :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?