Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: v Matovej rodine su dvojicky z oboch stran rodicov :-N :-N :-N
Odpovedať
jeeeej fifi...super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, ci super Luko, ale svojho casu (kedysi...) som chcela dvojicky :-D
Odpovedať
fifi..no pokial chces dve deti,tak mas potom uz klud :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to by sme chceli, dve deticky, ale ci jednym "supom" :-D je to vela starosti a zodpovednosti, ale na druhej strane je to zlate :-D
Odpovedať
uvidime,co nam zivot prinesie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: tvoja segra mala krasne saty,skoda, ze ich nie je vidiet cele :-D
Odpovedať
no co ma cele,tak len s bolerkom :-|
Odpovedať
fifi..dala som teda este jednu kvoli tebe..aby si videla :-D
Odpovedať
:-D to vsetky chceme dvojicky? :-D :-N :-D prajem vam krasny vecer....... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik, idem kukuc :-D
Odpovedať
smaily..ak chces dve deti,tak tymi dvojickami to vyriesis :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
lea, aj ja v mnichove vidim casto dvojicky :-D je to mile....ale ja by som rada chlapceka a dievcatko naraz :-D
Odpovedať
kocky, vsak aspon jednou ranou dve muchy a uz nemusime viac rodit :-D :-D :-D teda ktore chceme 2 deticky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
veru :-D Kati: krasna bola nevesta ;-)
Odpovedať
no ja asi radsej po jednom..si neviem predstavit mat dve naraz v cudzine..a zrejme,ked sa budem vraciat na svk,tak budem v pokrocilom stadiu druheho tehotenstva..
Odpovedať
lea hlavne je mat plan :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, ake plany :-D
Odpovedať
no viete..ja si planujem svoj zivot :-p 8-) a zatial mi to vychadza 8-)
Odpovedať
lea tak nech to tak aj zostane :-) :-) :-)
Odpovedať
uvidime casom..len poslednu dobu chcem toho privela..a akosi sa mi nechce moc cakat.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som netrpezliva :-p
Odpovedať
aspon nie som sama :-N :-D
Odpovedať
ahojte :-D tak mi ideme dnes ku skvokrovcom buducim na obed :-| no jo, ja nemam rada tieto rodinne seslosti, oni su sice celkom v pohode, ale vsak to poznate :-D
Odpovedať
ahojte..tak ja som akurat zacala ranajkovat :-D ale mam za sebou uz sprchu :-) zajtra uz zas do prace..no hruza..ale vonku je celkom pekne,aj ked dost chladno..tak by som prijala sneh rano :-D to by sme nemuseli ist do prace :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tiez sme boli dnes u svokrovcov, aj s nasimi :-D bolo super, cosi sme popili a teraz mame dobru naladu :-D
Odpovedať
no toto..vsetci piju..len ja lejem caj do seba =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati :-D dobra fotka :-D
Odpovedať
dik..stale cosi vydumujem..a vies,nad cim som dnes rozmyslala..ze sa mi ani vydavat nechce :-N ze na tej svadbe si budem pripadat uz stara ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale prosim ta :-D kdeze stara... ja dnes stale uvazujem nad domcekom :-( pozemok nie je tak jednoduchy, ako som si predstavovala.... v tej Terchovej sa nam to trosku skomplikovalo
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?