Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
hej budem,chvilami ma z toho depresia,ze co vsetko este neviem,co budem robit ked... a na druhej strane mame velikansku radost,nejako to uz len dopadne :-) fifi-uz sa mi to konecne podarilo upravit a dostat to tam :) , su tam obrucky aj s mojim zasnubnym,ten je tiez z bieleho zlata
Odpovedať
chyta depresia som chcela povedat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, a kde? vo svadobnom albume? idem kukuk... Kati: no.... my si asi na tehu este pockame :-D
Odpovedať
ano,dala som tam len tuto,neviem,ci to bude dobre vidno
Odpovedať
hviezdicka..no peknucke su ;-) no moja sestra sa ku koncu tehotenstva uz nevedela dockat,az sa toho zbavi.. :-D fifi..ja tak za 4roky az..
Odpovedať
Ja mam tiez tie stavy,ze ich odlozim,lebo mi to vadi na rukach,ale zase sa k tomu pekne vratim :)
Odpovedať
hviezdicka..a manzel nosi obrucku poctivo..ci len ked mu pripomenies?
Odpovedať
Nooooo........ Ked ma viezol do nemocnice,on ju mal,ja vobec,zabudla som na nu :-D Ked vybehne s chalanmi na pivo,tak vtedy si ho doberam,nech si ju okamzite da,ze co keby nahodou? Ale robi taku robotu,ze behom pol dna by ju znicil,tak ju nosi tak "vikendovo" :-D
Odpovedať
hviezdicka..no som zvedava,ako to bude u nas..asi moj mily bude radsej nosit obrucku ako ja :-D :-D preco ta viezol do nemocnice?
Odpovedať
mala som taky "mensi" zdravotny problem,skoro sme prisli o nase male.Tak som tam tyzden pobudla a teraz som doma na PN,uz ma to sice doma nebavi,ale co ine my ostava,ked chceme to malinke :-(
Odpovedať
tak si davaj velky pozor ;-) a mo sa nerozculuj
Odpovedať
snazim sa :) idem hodit sprchu a idem konecne dodrzat prokaz,ze mam lezat :) pa pa a pekny vecer :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
prikaz :-D
Odpovedať
tak ja musim pockat kym skonci druhy polcas ]-( jaaaaaj moje nervy
Odpovedať
luko..a kedy konci?
Odpovedať
tak za 20 min...uz sme vytiahli Jacka Danielsa co sme dostali takze budeme troska drinkovat, ale nie moc x-)
Odpovedať
no pekne..ja popijam antilipidny caj :-D
Odpovedať
mne sa pomaly blizi cas na alchemilku, uz mam 3 dni novy cyklus tak uz by som mala....no moc sa mi do neho nechce ale pekne mi upravil MS cyklus, tak musiiim
Odpovedať
treba sa teda premoct ;-) :-)
Odpovedať
jj, co by clovek neurobil pre potomstvo :-D
Odpovedať
kedy planujes babo..po svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
kati, my tiez tak o 4 roky az... to baby
Odpovedať
nooo, asi po ale tak 2-3 pred si uz nebudeme davat pozor :-D no pri strese pracovnom mojho draheho sa nemusim obavat ze by sa trafil hned ja mam uz 28 takze nie je dovod cakat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko: ja budem mat 26 :-)
Odpovedať
fifi..tak to potom budeme obcas spolu kocikovat..alebo tak na dialku..lebo prve budem mat este v londyne :-D luko..to hej..to je najlepsie obdobie na babo..tiez tak planujem..ale este mam cas do 28 :-)
Odpovedať
no vy ste teda ucha :-D tak to mate cas :-D
Odpovedať
luko..za mesiac a dva tyzdne mam 25 8-)
Odpovedať
jeeej lea ked ja som mala 25..... :-D ja mam o dva mesiace uz 29 ;-) ale ako si si vsimla, tak vyzeram na ovela menej :-D a preto si mozem obliect aj mansion :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko: ked ja budem mat tolko co ty, tiez budeme uvazovat, cize este 3 rocky isto pockame :-D
Odpovedať
ved podstatne je,ze vyzeras mladsie ;-) fifi..som zvedava,co budete mat.. tu v londyne ma vela mamiciek dvojicky..hadam chytim ten virus od nich :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?