Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ja idem pomaly za drahym...dnes lietal cely den, nasmu svedkovi umrela maminka a nezvladal soferovat :-( blby den, tak snad zajtra bude lespi dobru nocku ;-)
Odpovedať
pekne sny prajem ;-) som to citala..no ja dufam,ze u nas sa nic nestane..
Odpovedať
tak my sa chystame na ten veltrh, beriem fotak :-D drahy ma ukecal som mu musela ukazat jednu foto zo skusania...samozrejme nie tych mojich :-D sa kochal...ale len jednu, kedze budem mat iny uplne iny typ tak prekvapenie bude urcite :-) inak manzelka jeho kamarata uz "pindala" ze mam drahe saty, mu hovorim, nikomu nemusis hovorit, odkial mam saty...ja tych ludi nechapem...mne je jedno kto ma a za kolko...
Odpovedať
ahoj..tak uz sa tesim,az zreferujes ako tam bolo :-) ta baba ti len zavidi..ved je tvoja vec,kde si vyberas a kolko za ne davas..ty chces vyzerat krasne a nebudes predsa pocuvat druhych :-D
Odpovedať
ahojte. :-) tak Lea ty kukas Jojku? no ja mam kabel1 zapnuty... :-D ale len som prisla domov,idem upratat....a naobedovat sa kuracinku na vode so zeleninkou :-D kupila som dne peknucke 2 sviecky srdcia,kedze je pred valentinom a na svadbu sa to suuuper hodi..... :-D a pre mileho take velke plysove srce s napisom.....na valentinka..... :-D ja buduci tyzden nemam vobec cas na obchody..... :-( bud sedim v skole do vecera,alebo na praktiku..... :-N prajem pekny den..... ;-)
Odpovedať
ahoj..no aj ja musim upratat..ale nemam moc toho..nastastie.. no ja neviem,co milemu na valentina..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-) ja mam uz upratane :-D
Odpovedať
ahoj..ja sa chystam na nakup :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz vegetim u nasich, muzik cita knizku a ja surfujem :-D strasne zas prsi ]-(
Odpovedať
tu svieti krasne slnko..len je chladno..a kedze je pekne,taha ma to von..
Odpovedať
Profilova fotka
to ti verim, tiez som sa tesila na vikend, ze pojdeme von... lebo v tyzdni bolo celkom fajn... a opat prisiel vikend a opat je hrozne ]-( ]-(
Odpovedať
ja som sa tesila na horsie pocasie..a nic z toho..aspon by som pobudla dlho v posteli..no nekonalo sa :-( dobre..idem teda kuknut do velkeho tesca..som zvedava nan..este som tam nebola..potom sa ozvem..mozno sa pochvalim aj niecom novym :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ok Kati, tak prijemne nakupovanie :-D
Odpovedať
ahoj..uz som spat..a nic take som nekupila..ma to tesco sklamalo..ze nejake velke..no moc sa mi nezdalo..pri ikei je vacsie.. nevadi..aspon som si kupila dvd erin brockovich :-) ma dokonca aj ceske titulky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, to bol dobry film, pamatam si,ze som ho videla v kine :-D
Odpovedať
jeden z mojich oblubenych..a mam rada tu herecku..takze zaplnam zbierku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha :-D takze tvoja oblubena :-D
Odpovedať
ano :-p takze dnes vecer budem cumiet film :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tu to vyzera na podobnu papucovu kulturu Kati :-D
Odpovedať
ved v takom pocasi je najlepsie byt doma..s varenym vinkom :-D len skoda,ze nemam vino..
Odpovedať
ahojte:-) tak sme dosli z vonku. aky bol veltrh? no na moj vkus male priestory, inak v pohode saty - kto este nema mohol si prsit na svoje a skusat a skusat, v la sposse som videla aj moje mansiony:-) som rada, ze som nesla skusat do Fany tie vystavene,c o som mala postahovane na obrazkoch vyzerali pekne, ale tam boli teda riadne sesle... obrucky-lea, uz chapem vasu kombinaciu, vsetky obrucky mi oproti krasnej kombinacii bieleho a zlteho resp. ruzoveho zlata prisli fadne...cest vynimkam, niektore boli velmi zaujimave aj cisto biele... najviac nas oslovila brnenska firma routex, ideme tam v aprili...ratame s prislubenou zlavou - sirokly vyber, takmer vsetky velmi pelne, super pristup. ratame ze nas vyjdu prstene tak do 20 tis., drahy ma bohuzial velmi siroky prst, radsej ani nepisem cislo:-) takze aj preto zakusky a torty - mily pristup vo firme z Majcichova, krasne torty, urcite bratislavske vysluzky + tri torticky budu odtial, snad v klime vydrzia dekor - tiez sme sa dohodli s jednou firmou na pozicanie navlekov, masli+dalsi dekor uvidime po dohovore s majitelom restiky, lebo oni vedia zabezpecit tiez nieco boli sme tam tak hodinku a pol
Odpovedať
ta firma je rotax
Odpovedať
Profilova fotka
fiha fiha, ste to riadne presliedili Luko :-D my mame tiez obrucky v kombinaci 3 zlat: biele, zlte aj cervene ;-)
Odpovedať
luko..tak to je super,ze ste si tam cosi nasli.. kuknem,ci ta spolocnost ma stranku :-)
Odpovedať
teeeda fifi :-D no nam co sa pacili vychadzali tak 22 :-| takze budeme musiet urobit nejake kompromisy..prip, kuknut v ZA, myslite ze tam by to mohlo vyjst lacnejsie???? drahemu sa prst ale asi nezmensi, ledaze by teda riadne schudol, v co dufam, ale prsty to asi az tak neovplyvni
Odpovedať
luko..no my sme si nasli na nete a zasli sme do jedneho zlatnictva..a myslim,ze to bude v pohode cena..ked ich budem mat,tak mozem povedat presnu cenu.. inac,vyroba tam trva tak tyzden..to len tym,ze som tu,tak to trva dlhsie,lebo to musim odskusat..
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, nase obrucky boli hotove do tyzdna aj s gravirom mien a datumu a stali 7 tisic obe :-D
Odpovedať
fifi a kde??? lea a ty kde??? lebo mna nenadchyna dat za prstene 20 tis....no ale ked na mojho prsten jak na slona ]-(
Odpovedať
luko..neviem ako sa vola to zlatnictvo..ale je to cestou z narodnej na autobusku..mozem vecer od draheho zistit..ale tym,ze tam budem mat diamant,tak to troska navysilo cenu..no nie az tak moc..
Odpovedať
ano vsak mi tiez nejaky kamen tam dame :-D super, ja by som rada obehla aj zilinu lebo dat 20tis. za prstene, tak to je uz palka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?