Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
jej ja som napisala roby namiesto ryby :-D kocky a kedy je to stretko?
Odpovedať
fifi krasne akvarko ;-)
Odpovedať
fifi:presne presne :-D
Odpovedať
luko..no zatial to viac vyzera na stvrtok..ale moze to byt aj streda.. fifi..tie moje su tiez dost tazke..takze to bude potom taka ulava..ale myslim,ze kazda baba by si ich rada dala po nejakej dobe.. my budeme mat urcite akvarko..mne sa to hrozne paci..doma sme mali kedysi 6 8-) ja som potom mala aj vlastne..ale tym,ze som sla na vs,tak som prisla o vsetky rybky..
Odpovedať
lea a datum :-N alebo uz planujete buduci tyzden?
Odpovedať
luko..20-21.2 ;-) este som najblizsie dva tyzdne v praci..
Odpovedať
Profilova fotka
inak ten cas riadne leti... wooooooow.... si spominam, ako sme naposledy sedeli na punci....heh, podaktori :-D a uz je tu dalsi
Odpovedať
ja som mala tiez akvarko este ako mala,ale raz som zabudla dat pred nejakou dovolenkou rybkam papat a ked sme sa vratili, plavali uz hore bruskom.ocino mi povedal, ze sa im u mna nepacilo, lebo chceli zit v Australii a preto su hore bruskom,lebo v Australii vsetci chodia dole hlavou :-D :-D :-D :-N
Odpovedať
jej. skoda :-( ja pridem presne ten dalsi tyzden :-( tak snad mi vyjde dalsie :-)
Odpovedať
afra...tvoj ocino ma celkom zmysel pre humor :-D
Odpovedať
Profilova fotka
afra: dost dobreeeeeeeeeee :-D nam teda rybky nekapu, ale ak nejaku taku najdem, poviem to manzelovi, sa popuci od smiechu :-D ze rybky chceli ist k protinozcom :-D luko: skoda :-|
Odpovedať
afra..tak my sme casto rano,predtym ako sme sli do skoly nachadzali rybky na koberci..nam same vyskakovali z akvarka.. no tvoj ocino si vymyslel super dovod :-D :-D :-D luko..a ktore dni si v ziline? inac,vtedy niekedy su jarne prazdniny..
Odpovedať
Článok sa načítava...
lea bratislavske su od 23.2.
Odpovedať
aha..som nevedela..no my budeme mat aj v londyne prave ten tyzden skor.. mi blbne tato stranka ]-(
Odpovedať
mne to tiez blblo tak som sla do postele :-S dobre ranko inak :-D
Odpovedať
dobré ránko baby..tak ako ste sa vyspali?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte....celkom fajn vcera sme boli v kine na Medvidek :-)
Odpovedať
a aké to bolo? počúvam také dvoje názorov. dobré a nudné
Odpovedať
Profilova fotka
no skor to druhe,,,,nebolo to az take ako zvyknu byvat cz filmy
Odpovedať
no keď to ako nudné ohodnotila Adela so Sajfom..tak asi to bude:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mali pravdu :-)
Odpovedať
ahojte..aky ste mali den? my dost rusne rano..som normalne sla skor do prace.. a este tato stranka blbne.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte chcem sa spytat, mate uz DJ na svadbu, lebo ja vobec neviem koho? prosim poradte. Mam nejake kontakty, ale neviem koho.
Odpovedať
ahoj aji..no my budeme mat kapelu z povazskej..
Odpovedať
Profilova fotka
my kapelu nechceme, lebo je ich vela
Odpovedať
Profilova fotka
halo?
Odpovedať
ahoj..tak sa ti to predsa podarilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skuuuuuska... raz, dva tri... :-D
Odpovedať
tri.. dva.. tri :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeho, bez problemov zatial :-D 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?