Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
fifi..ty by si sa tiez urcite do nejakych obliekla :-p :-p :-p
Odpovedať
lea: ja mam stvrtky zatial volne, tak by sa to dalo ;-)
Odpovedať
dobre..vecer mozno bude stretko..lebo akurat sa dohadujeme,ktory den..ci streda alebo stvrtok..tak by si mohla prist aj na stretko.. :-) som este chcela..ako sa vola mala? :-)
Odpovedať
predstavu??????mne sa paci skoro vsetko...................a zda sa mi nespravodlive vybrat si len jedny a tie mat na sebe ani nie 24 hodin :-( .....Ako sa poznam, nebudem ich chciet dat dole :-D :-D
Odpovedať
Ela
Odpovedať
Profilova fotka
lea: jasne, ze by som skusala, silne pokusenie :-D
Odpovedať
ja mozem stvrtok a piatok vecer.....
Odpovedať
fifi..no ktovie,co vsetko sa nachadza v tvojom satniku :-p :-N afra..pekne meno..take jednoduche na vyslovenie :-) urcite sa ho rychlo nauci :-) piatok nemoze jedna baba..takze zatial to teda vyzera na ten stvrtok..presne sa dohodneme,az pridem na svk..
Odpovedať
a kolko siat sa da vyskusat zo taku hodinu?
Odpovedať
lea: meno ma na 3 pismena a priezvisko zatial na 4 :-D ...Chceli jej dat meno Elizabeth,ale ked jej zmenia priezvisko, tak by to bolo strasne dlhe meno....tak to skratili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
za hodinku skusis aj zo 5-6 siat, ak v nich nebudes prilis dlho :-D
Odpovedať
no za hodinku vyskusas v pohode aj zo desat siat :-) ak sa ti tolko paci v salone..pripadne obehnes niekolko salonov.. v ziline ich je asi 8..
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, tak som ich rezervla.... ;-) dala som si ich na seba este raz a bolo to jasne...tetuska mi dala este dlhy spanielsky zavoj a uz by som v nich odisla aj domov :-D maaaam klud monecne satovy osial u mna skoncil :-D ..afra, ja by som si najradsej dala kazdu hodinu ine :-D lea, juj ja budem doma posledy februarovy tyzden...to je od 25.2. ibazeby ste stretko dali cez vikend pred
Odpovedať
fifi:to vies, ze budem a hlavne v tych, ktore sa mi budu pacit ;-)
Odpovedať
tu zalohu v ZA musim stornut :-S
Odpovedať
luko: dobre si urobila ;-) a bude aj ten spanielsky zavoj?
Odpovedať
luko..tak to je super,ze uz mas tie prave ;-) to stretko cez vikend asi nevyjde,kedze ja budem uz odletena :-D ale mozno v aprili..to budem na svk 2tyzdne.. afra..no priemerne mas saty na sebe tak 5-7minut :-) fifi..nespala si v nich aj? ja by som aj rada..ale to by museli byt nejake suprove.. :-D 8-)
Odpovedať
ano...akurat dostali novy, bol uplne az po zem...jednoduchy len kde tu drobna vysivka ziadne lemovanie...krasa...ale pojdem si zabukovat tak 4 mesiace dopredu tos taci...este uvidim co s vlasmi
Odpovedať
luko..a mas fotky z dneska?
Odpovedať
nie, nemala som fotak :-. ale ked pojdem bukovat zavoj tak sa odfotim aj s :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea: myslela si svadobne saty??? =-) :-D asi mi to uz nezapina
Odpovedať
fifi..ano :-D :-p ale nie..sranda musi byt.. ja stale tajne dufam,ze na ebay zozeniem..zatial ich maju za 1,3t eur..tak hadam to za par mesiacov bude menej..len uvidim ako s rozpoctom..zatial sme moc nedali a to treba este hodne poplatit..
Odpovedať
lea a aky datum ste nakoniec dali ? myslim na stretko
Odpovedať
fifi: zabudla som pochvalit psika, co mate.....ja som tiez chcela yorksiraka, ale vtedy nebol....tak som si zaobstarala ratlika :-) A moja polovicka je zatazena na akvarka a tiez budeme mat minimalne take velke v obyvacke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
afra: mam nejake foto na modrastrecha, to si pozerala??? :-D lea: Kati, svadobne saty boli super, ale celkom rada som si ich prezliekla po polnoci, ked boli spotene od tancovania a zabavy - navyse boli dost tazke :-N ale navliekla by som sa do nich opat a opat a opat :-D
Odpovedať
afra...akvarko je krasne, my sme mali doma dlhe roky kym moj brat nezlenivel natolko, ze pokial nie je roby ako sucast pC hry tak ho to netrha...a nemal ho kto cistit ked som odisla do BA
Odpovedať
fifi: hej odtial :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
afra: dakujemeeeeee za pochvalu
Odpovedať
on uz mal akvarko,a le len take mensie......ale ked si prerobime bytik, tak mu to velke akvarko dovolim. ja yom taky velky milovnik zvierat a doma by som chcela mat vsetko okrem pavukov a hadov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
afra: podobne :-D cize utulok, najvacsie zvieratko je moj manzel :-D :-p :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?