Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este nie...ale na buducu stredu ideme aj s manzelikom na ultrazvuk, to uz budem v 19tt tak by to hadam uz mohlo byt vidiet...ale uvidime......dam vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, som strašne zvedavá, čo budete mať. Teraz je vraj rok dievčatiek... Tak uvidíme, či je to pravda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no...ja by som strasne chcela diavcatko...ale manzelova rodina vie robit zatial len chalanov...ziadna baba.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Tak najvyšší čas, aby zaviedla do rodiny nejakú zmenu...
Odpovedať
Ahojte,tak k tomu mojmu babetku-doteraz to nebolo bohvieco,minuly tyzden som sa vratila z nemocnice,ale chvalabohu,uz je to lepsie,som sice na PN,ale ved uvidime...Najprv ma doktori riadne postrasili,ale potom vyslo najavo,ze male bude bojovnik :-) , lebo sme si vydupali to,ze bude s nami nadalej... Mame uz vyse troch mesiacov po svadbe,a nemam pocit,ze by sme sa nejak velmi zmenili,resp.nieco zmenilo...Zijeme si svoj zivot nadalej,praca,praca a praca.Niekedy mam pocit,ze ked sme spolu chodili,tak sme boli viac spolu. :-( Teraz je to aj o spoluziti so svokrovcami,nie je to az take katastrofalne ako som si myslela,ze bude x-) Vy ste na tom ako?
Odpovedať
Ozaj ,v mojom okoli bude tolko maminiek :-) ,kamoska stale tvrdi,ze to bude silny rok...Tete sa narodilo konecne dievcatko po samych chlapoch v rodine :-D Mgurnak- vsetko mas s malou/malym v poriadku? Kde mas lekara?
Odpovedať
marceli..tak hadam bude to dievcatko..lebo zatial pocuvam,ze kazdy ma len chlapca.. uz som aj minule pisala sestre,ze co musi robit,ak chce dievca :-D :-D :-D hviezdicka..no niekedy to tak byva,ze po svadbe ste menej poslu..my sme malinko spolu aj pred nou..odkedy som v zahranici,tak sa vidime,len ked pridem..ale po svadbe hadam pride do londyna :-) a ty neplanujes babo? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdicakz - ja mam lekarku p. popĺuharovu na sladkovicovej v centre, to je hned pri poste...dufam, ze malicke je v poriadku, lebo aj ja som bola minuly tyzden na pnke, a brala som aj nejake lieky.....som rada, ze tu mam spraznenu dusu a ei tu aj s babatkom ;-) aspon niekto :-D
Odpovedať
Ahojte a pripajám sa oneskorene ku gratuláciám budúcim maminám! A nech vám všetko dobre dopadne:-) Ja sa stále rozhodujem, že či by som druhé chcela chlapčeka, či ešte jedno dievčatko. ALe asi skôr kamošku pre Kristínku, nech môžu spolu viesť babské reči večer pod perinou:-) Už ste preklepli aj potencionálne mená?? Ahojte- Eva (bývalá romanova)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj violetka1...mena este nemame, ale ako nahle budeme vediet co to bude tak nad tym tuho popremyslame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marcelak dufam ze babo bude ok...kamoska sa tiez pekne gulati len jej este nepovedali co to bude tak je nervozna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sme asi vsetky co uz maju brusko...uz mam aj take tie "mamickovske" pohyby ze si hladkam brusko a tak a potom mi je do smiechu...asi som fkat tehotna.....to si clovek ani neuvedomuje :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj na nej to vidim niekedy ako nic potom ma uz take mamickovske sklony.....ona ma termin v maji :-)
Odpovedať
ahoj mgurnak..dôjdeš do toho, zatiaľ je to také tajomstvo v brušku,a le keď sa poriadnejšie zaguľatí, rýchlo ti všetko dôjde:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si toaj trosku uvedomujem, ale este asi nie dostatocne....ja mam termin v juli....este mam cas :-D
Odpovedať
pokiaľ sa pamatám ked som bola až v piatom, siestom mesiaci mi to uplne pomalicky dochádzalo...no az ked som ju prvy krat uvidela mi nieco zablikalo v hlave...:-)
Odpovedať
hviezdicka..som si absolutne nevsimla,ze si pisala,ze tiez ackas..tak blahozelam..a nech to ide len dobre..bez problemov.. ;-)
Odpovedať
kocky ahojte :-D tak sup sup ohodnoit :-D ..v Nikol maju nadherne saty...vsetky co sme si skusali boli krasne, ale tie co boli velke som si nefotila....
Odpovedať
ahojte :-) luko: mne sa pacia oboje, ale tie druhe su na tebe zaujimavejsie....naozaj velmi pekne ;-)
Odpovedať
a tie s tou maslickou nemaju chybu........dobre ti sadli a aj vrch ;-)
Odpovedať
afra ktore druhe myslis??? idem ich asi ocislovat :-D
Odpovedať
ahoj luko..tak tie posledne ti hrozne sekli ;-)
Odpovedať
z tych novsich skusanych tie, ktore boli uzke a az dole siroke.....az neskor som si vsimla ze tam mas aj tie s tou maslickou a tie su krasne....presne take by som si zelala aj ja. a su biele alebo kremove s tou maslickou?
Odpovedať
aj tie piate..rozsirovane dole su krasne..take elegantne :-) a tie sieste su romanticke :-)
Odpovedať
dakujem baby...tie posledne su kremove ale tak trocha menej ako napr. nicea ale nie su ani ziarovi biele...tie rozsirene su krasne, len ten vrch ma matie, lebo mi bol volny...vraj sa da upravit....ale to ich trocha znevyhodnuje :-D
Odpovedať
a zmenila si teda rezervaciu?
Odpovedať
nooo, este som ich nerezervla ale musim si svihnut lebo tam maju narvane...sme sakali asi pol hodku a po nas tam prisli hned dalsi ludia a to obsluhuju dve naraz...inak pristup bol fajn
Odpovedať
tie posledné šaty sú krááááááááááásne, ja by som ich v momente brala, také niečo som hľadala, hlavne tá spodná časť. dúfam, že tam nieje žiadny kruh.
Odpovedať
Profilova fotka
luko, ja som za posledne...krasne romanticke a zaujimave.....
Odpovedať
lea, ano presne romanticke a vraj k mojej osobe by sa hodili viac tie rozsirene...ale ten vrch :-S na druhej strane tie posledne su fakt moje vysnivane...takze mam o com premyslat :-D ale uprimne by som si najradsej vybrala hned a uz nikam nesla.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?