Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
som dostala chut na zeleny cajim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby my mame cervene vinko a pistacie :-p
Odpovedať
jeeeej :-) fifi romantikus
Odpovedať
fifi..ja som vzala akurat lieky..takze alkohol nemozem..a pistacie ti len zadrzia vodu v tele :-p ale dala by som si.. :-D ja musim dopit cely liter toho caju..nech rychlejsie zhodim..
Odpovedať
Profilova fotka
hi, kati a z coho chces zhadzovat? :-D vsak si stihla ako prutik
Odpovedať
kocky ja uz zalamujem, idem citat toho mojo Pamuka a snad nezaspim aspon 5 stran chcem precitaaat :-D
Odpovedať
fifi..som pribrala v londyne,takze to musim zhodit..a este mi ostalo vtedy zhodit cosi..
Odpovedať
Profilova fotka
vazne? som si vobec nevsimla :-D
Odpovedať
no bolo to vidiet..aj na tvari..teraz je to uz o cosi lepsie.. kde mas manzela?
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: vo vani :-D vstaval rano so mnou, bol ma zaviest do prace a uz rovno ostal aj on, tak vypil vinko a isiel relaxovat, dufam, ze sa mi tam neutopi :-D
Odpovedať
super..aj ja chcem..len ja sa hrozne nudim,ked som vo vani..takze sa rychlo poomyvam a radsej polezim na posteli..
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa radsej sprchujem... manzel radsej kupe :-D on si tam vezme knizku alebo casak a dokaze tam stravit aj 3 hodiny :-D no a teraz mame povinnu literaturu: studujeme katalogove domy :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
idete stavat?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, tak o 5-6 rokov by sme chceli :-D
Odpovedať
aha..a to uz teraz pozerate?
Odpovedať
ahojte kocky...... :-D ako sa mate?
Odpovedať
fifi - idete stavať? som kukla na modrastrecha.sk a teda musím povedať, že tiež snívame o takom nejakom krásnom domčeku... :-D choď kuknúť, či sa naozaj po tom vínku ešte kúpe ;-) :-D
Odpovedať
fifi: ja som tiez pozrela na modrej streche.a uz mate nejaku predstavu, kde by mal stat? tie domceky su naozaj pekne. Ja by som tiez chcela domcek, ale az neskor :-) zatial nas caka prestavba bytu
Odpovedať
ahoj afra..no ujde to..co ty?ako pripravy? bam..a vy sa nechystate?
Odpovedať
lea: uz je ti lepsie? pripravy pokrocili: dnes sme boli za fararom a na velke prekvapenie to dopadlo dobre a slo to az moc hladko.....cakala som ze bude tvrdy...
Odpovedať
Profilova fotka
lea: jasne, ze pozerame, zbierame inspiraciu,aby sme vela setrili ;-) afra: stat by mal pri Terchovej, zajtra ide moj tatko riesit pozemky, ktore tam ma... tak uvidime.... ;-) dufam, ze to vyjde tak ako chceme.... u nas su jednoznacne ti dvaja favoriti: Jantar alebo Landhaus, oba su za zhruba rovnaku cenu..... bam: manzel este zije :-D cita nejaku 600 stranovu knihu brrrrrrr :-N
Odpovedať
afra..ja sa tvarim,ze mi je dobre :-D 8-) a co ste u farara vybavovali? fifi..preto som tiez dala dom,ktory sa paci obom..ale kedy bude,to vie len pan boh :-|
Odpovedať
fifi: tak to sa ti tam potom este dlho zdrzi :-D Ten moj sa uci na skusku..aspon dufam :-S Joj to mate dobre, ze pozemok uz mate skoro? isty. My mame pozemok, ale na nom dom....zburat ho nemozeme a dostavat ho by nas vyslo strasne vela a prestavat sa neda :-( a nepaci sa mi ani ako je postaveny....je dost vysoky a mne sa pacia nizke domceky
Odpovedať
Profilova fotka
afra: preco ho nemozete zburat? ci v nom niekto este byva? :-. no pozemok je tak na 50 %, ale ja verim, ze nieco bude.... predsa len, je to kopu usetrenych penazi....
Odpovedať
lea:boli sme sa pytat, co vsetko potrebujeme na to,aby sme mohli vypisat zapisnicu a potom sme mu oznamili, ze chceme,aby nas v nasom kostole zosobasil farar az z NR a ze by sme chceli mat v NR aj nauky......cakali sme odmietnutie a protesty,ale nepovedal na to nic....no uvidime nabuduce :-| Ja si myslim, ze este len bude protestovat :-S
Odpovedať
Kati - zatiaľ len snívame... dúfam, že raz tie sny dostanú reálne kontúry ;-)
Odpovedať
no nam to vzali,ze knaz z inakadial..si poznacil jeho meno a posobisko a bolo..a povedali sme mu,ze nauky budu u neho.. fifi..to su riadne prachy usporene.. ;-)
Odpovedať
fifi: lebo ho postavil moj ocino pre mna a pre moju rodinu.....a je to: prizemie z prirodneho kamena, stred a podkrovie ako drevenica.A zburat ho by bolo dost nevyhodne, lebo kedze je to skoro vsetko z dreva, zburali by sme tak velmi drahu stavbu. a na dokoncenie nam treba este aspon 2mil a na to zatial nemame. a dreveniciam sa tazko robia nejake velke upravy a buracky, lebo vsetko stoji na tramoch :-| takze to nie je dom aky by som si predstavovala....su to predstavy o dome mojho tatina.
Odpovedať
no ja aspoň zatiaľ kupujem NČ bývanie každý mesiac poctivo... raz sa to môže hodiť, čo sa mi páči si zakrúžkujem :-p myslím, že teraz by už nemali byť problémy s tým, že chcete na sobáš iného kňaza ako toho, ktorý pôsobí vo farnosti... síce ja som tiež išla s malou dušičkou na Solinky za farárom - lebo on nerád dáva povolenia na sobáše v inej farnosti :-D ale nakoniec to bolo našťastie v pohode... som rada x-)
Odpovedať
bam..urcite sa to raz podari.. aj my by sme ccheli vlastne..si neviem predstavit byvat u jeho rodicov..jednoducho to nie je pre mna.. afra..a nechystate sa pozhanat cosi dalsie..pripadne,ak je velky pozemok..tak postavit druhy :-) aj ked to su dalsie investicie..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?