Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
vdaka, dufam, ze cez vikend to zvladnem, mam silne ATB
Odpovedať
Profilova fotka
neboj isto, treba pripomenut "skoro"manzelovi, ze zivocisne teplo je najlepsi liek :-D :-p
Odpovedať
pokusim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok kocky, tak mozno neskor, musim sa ist fakt ucit :-| pekny vecer vsetkym....
Odpovedať
No Zuzu, to nie je nič pre mňa takéto predmety:-))) Chvalabohu, už mám školu za sebou, aj ked uvažujem o postgraduálnom...ale asi mi plány prekazí prestavba domu:-((
Odpovedať
pa pa :-)
Odpovedať
ahojte..tak uz som doma..konecne.. :-D sme to mali rusno na konci ]-(
Odpovedať
lea ahoj :-) jej idem kukat krimi L.A. maju nove modely, pomooooc http://www.svatebni-saty-naive.cz/
Odpovedať
no idem kuknut :-D
Odpovedať
ahojteeeeee
Odpovedať
no mne sa tie moje uz uplne prestavaju pacit :-( kuknite sem, ake krasne saty si skusala tato kocka: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovedať
krasne: http://www.svadbabliss.sk/modely/jas0...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj luko..pozeram,ze stale vyberas saty :-D a zas take uzke :-p inac.kamoska pisala,ze v trencine maju novu kolekciu okolo 12t..
Odpovedať
ano, pozeram aj bliss trnava....mam posti ze ma z toho klepne :-D
Odpovedať
neboj..ja som si dala do albumu dvoje,nad ktorymi uvazujem..a hrozne by som chcela vyskusat :-D takze tiez este nie som uplne rozhodnuta..takze sme v tom dve..aj ked ty obzeras viac siat.. kukni www.morileebride.co.uk alebo www.sophiatolli.co.uk aby som ti este troka viac poplietla hlavu.. :-p
Odpovedať
waw, tie prve maju zaujimavu krasnu sukienku
Odpovedať
ale co som citala v trnave tu kolekciu co maju na diskusii vobec nemaju v salone ]-(
Odpovedať
ale co som citala na diskusii v trnave tu kolekciu co maju na vobec nemaju v salone ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky!!! Pribudlo zopár desiatok strán vo fore, kým som tu nebola. Priznávam, že som stratila niť. Ale všetky Vás vo veľkom zdravím. Ako čítam, mnohé si vyberáte šatočky na svadbu. To je úžasné!!! Len si to užite, stojí to za to! Už máme presťahovaný nábytok v Bratislave, bývame na novom od 1.2. a konečne budem mať doma net. Už sa neviem dočkať, lebo sa normálne cítim odstrihnutá od vás a od sveta. Lebo v práci si to nemôžem dovoliť - riešiť stránky voľného času. Fifi, Ďakujem za fotky z lyžovačky. vyzeráte úžasne spokojne :-) Určite ste si to užili vo veľkom. Vždy sa mi páčilo lyžovanie, len škoda, že naši ma k tomu akosi neviedli a ja sama o sebe som sa do toho nepúšťala. Ale tie kombinézy a biele svahy sú fascinujúce. Dúfam, že skúška dopadla na jednotku. Pozdravujem, už len týždeň a vrátim sa normálne medzi Vás. Mgurnak,leatea,bamulka,fifitko,murinko,muma a všetky Ďalšie držte sa. O týždeň sa určite ozvem.
Odpovedať
ahoj ado..tak kazdy den sledujem pravy :-) a ako to cloveka potesi,ked ta tam zbada..taku peknu..velmi ti to pasuje..a co tvoj manzel..uz ste nieco nasli? luko..a kam sa este teda chystas skusat saty? :-D
Odpovedať
lea, no tak blava, brno, zilina a snad ten trencin :-D ale co zas vymyslim o tyzden, nikto netusi :-D prave sa napchavam fantastickou cerstvou vianockou s maslom...co moze byt lepsie??? ...ale takto sa do uzky siat asi nanapcham :-D :-D drahy uz je nalomeny na brno , aj ked sa mu nepaci, ze som dala zalohu...ale mohla som vediet, kolko siat este objavim :-N ahoj adka ;-)
Odpovedať
lea tak uvazujem...no to mozem zrovna zaplatit v blave za saty 15 tis. vsak keby som vsade sla - cesta+ jedlo tam, to ma vyjdu tie saty aj tu :-D
Odpovedať
no ja mam tiez zaplatenu zalohu..no stale dufam,ze sa na ebay objavia tie,ktore sa mi zapacili..ale na svk ich nikde nemaju.. a skusat mozes..ved pozri,kolko som ja poskusala.. :-D
Odpovedať
lea, a su dobre skusenosti s ebay? asi ano ked pozeram, ze kolko si tam objednavaju....ale ja by som sa trocha bala, kebyze ich predtym odskusam,t ak ano...lebo tiez na fotke sa mi neiktore pacili a mne sa nehodili
Odpovedať
no ja to asi necham jednej babe,ktora vie,co sa oplati a zvlast cez koho.. a tie,co mam vyhliadnute su takmer ako tie,co mam zarezervovane..a pokial dam za saty 15t..tak to nie je take strasne :-D
Odpovedať
jeeej, andrea mala geniaaaalne saty waaaaw
Odpovedať
ta ty si :-D :-D :-D :-D :-D som hrozne zvedava,ktore nakoniec zvitazia :-D :-p
Odpovedať
ja by som si take neskusala, nie je to moj styl, ale na nej vyzeraju krasne :-D
Odpovedať
presne..ked som si skusila saty,ktore mala fifi,tak som bola taka sokovana,ze som ako vo vreci..a ked som ich videla na nej,tak som skoro spadla na zadok,aka bola krasnucka.. :-) to iste s matusik..nicea mala..na mne nic moc..no ona boa peknucka :-) murinko mala rahman..mne sa hrozne pacia..ale na prvej skuske mi nesedeli dobre a na druhej mi odstaval zad..a ona bola ako princezna :-) takze ked najdes tie prave,tak ti sadnu nadherne..a to nemusia nikomu inemu :-D
Odpovedať
ja hlavne myslim, ze sa ku mne nehodia ako k osobe, ta nicea sa mi pacila strasne moooc, ale ked som videla fotky, tak som si nei 100% ista...musim skratka pre klud duse este poskusat :-D mama dnes co blaznim, ze take krasne saty....ale mama nesedi cely den za netom a nevidi tie dalsie :-D mozno som mala aj nastavit lepsi rezim na fotenie, take tmave fotky. ale riesenie - v utorok by sme mali ist do Nikol a este sa odfotim lespie aj v Nicea ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?