Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
smaily..ale na tu novu metodu by som sla..na klasiku nie..staci,ze pojdem kvoli tomu zlcniku na zakrok..a este sa uvidi,co mi zistia s tym krkom,co ma tak pobolieva.. :-S a tamta vyzera byt tak super..priatelska.. :-D
Odpovedať
ja som zvedava ako ma metabolik balanc premeni....... na lipo ani to nove by som nesla...... budem radsej aj pred tehotenstvom stale posilovat brucho..... :-D
Odpovedať
ja sa lucim s vami idem sa prichystat na odchod......domooooooov ;-)
Odpovedať
ja mozno pojdem, ked budem mat 40 :-D
Odpovedať
no mne posilovanie nepomoze..kedze ja musim aspon 5nasobnu namahu vynalozit a aj tak to moc nebude vidiet.. ]-(
Odpovedať
tiez odchaziiiiiim :-)
Odpovedať
papa..
Odpovedať
tak som s5...mali sme s drahym pozera film, ale kuka futbal ]-( aaaaprave ide ku mne, zeby predsa??? :-D
Odpovedať
a aky film?
Odpovedať
vlasnte KOsti, tretiu seriu :-D ale zalahol, tak asi ideme spat |-|
Odpovedať
ejha..ja som rozmyslala,ze si kupim dvd takychto serialov..len vsetko v anglictine.. :-D
Odpovedať
no ja som vdacna za tie titulky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ahojte ja som domka! :-D to bola rychlovka......
Odpovedať
ja si uz zvykam na ten iny jazyk..a vela filmov sa mi paci jedine v povodnom zneni..
Odpovedať
super, to je pocit, co? :-)
Odpovedať
smaily..ahoj..apson dnes si bola celkom rychla :-D
Odpovedať
veru,preto,ze som sa rozhodla ze pojdem busom 22,55 a v tom ked som sa obliekla prisiel pavlov otec domov,takze som isla :-D a nasledovalo mi hned aj metro,lebo bus isiel rychlo....... :-D ale musim rychlo napalit nejake veci z pc lebo ho ideme vraciat.... ;-)
Odpovedať
a kedy ho idete vratit? luko..donesiem nejake?..nech sa naucis jazyk :-p
Odpovedať
lea, neblazni :-D ja som chodila 3 roky na jazykovku a teraz po 2 rokoch pauzy zvladam akurat how do you do :-D s nemcinou je to lepsie ;-)
Odpovedať
ale rozumiem aj po AJ,len komunikacia viazne :-N
Odpovedať
no tak ti kupim nejaku rozpravku..drahy dostal rozpravkovu knihu :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
a vraj ju uz zacal citat :-D
Odpovedať
neuverite mi..ako som sa potesila,ked som nasla na ebay pronovias model NICOLE..a za super cenu este..aj s vleckou,ktoru hrozne chcem..a ked som sa pozrela na velkost,ze 18(uk..u nas asi 46!!!)..tak som este popis skontrolovala..a fakt ]-( ]-( ]-( take velikanske cislo ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
aj nicea maju..ale len 14velkost ]-( ale olgu nemaju..tu by som aj brala.. :-D no som hrozna..saty uz mam zajednane a stale vymyslam.. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano :-)
Odpovedať
lea: tak kolegyna objavila toto http://www.amarel.sk/, tak uz nie brno, ani blava, ale trencin :-D mna porazi, kazdy tyzden "cestujeme" inam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojluko podnikas riadne svadobne vypravy... :-) ale ja mam co hovorit uz som bola v za,zv,nr :-N
Odpovedať
ahojte.. luko..tento poznam..lebo mam spoluziacku z trencina.. :-) a ktory model sa ti tam paci?
Odpovedať
jej, asi polovicka za noveho Dt. Patricka a este kopec inych..nevies ake ceny?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?