Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
no ono to je dnes tazke s tymi pozemkami..a aj zacatim stavby..ak nemate cosi nasporene,tak podpivnicit dom bude hoodne tazke..uz som totiz pocula vyjadrenie typu,ze ak chce clovek vziat uver,tak musi mat nad zemou aspon 30cm..a podpivnicenie vychadza v pohode aj 500t :-S
Odpovedať
lea: to podpivničenie stojí približne tak ako si napísala, ale ja som počula, že aj viac. My by sme nechceli pivnicu pod domom. Máme už nejakú predstavu domčeka, ale samozrejme konečná predstava sa bude odvíjať aj od polohy, rozlohy pozemku. A bez úveru sa to veru nedá postaviť.
Odpovedať
no ked idu tie ceny materialu rapidne hore,tak fakt to mozu byt aj 3/4mil..ale zavisi,kolko sa chce podpivnicit..mam v rodine akosi ludi,co sa tomu venuju a draheho rodicia nadstavuju..tak sa stale cosi nove dozviem..ale viem,kto mi bude robit zariadenie bytu..teda vacsinu :-)
Odpovedať
lea: veď práve, že ceny materiálu idú hore. Preto sme sa aj tešili, že kúpime teraz na jar pozemok, vyberieme si projekt, urobia nám odhad materiálu, ktorý budeme potrebovať, pokúpil by sa, pozháňal lacnejšie, skladovať by sme ho mali kde, no a potom by sa pomali začalo. Ale keď nie je pozemok, tak sa ostatné veci riešiť neadajú. My budeme stavať, ak sa nám to teda podarí, svojpomocne. Tiež máme v rodine takých dobrých majstrov, ktorý sa stavebným prácam rozumejú, vodárov, elektrikárov, klampiarov, stolárov a tak.
Odpovedať
dnes treba fakt vela veci po znamosti..a este ked vies,ze sa niekto vyzna,tak sa posnazi.. :-)
Odpovedať
lea: to jo, presne tak.
Odpovedať
uvidime k comu sa dopracujeme za par rokov..
Odpovedať
Profilova fotka
zustka: akurat sme sa namotali na tento dom http://www.canaba.cz/cs/rodinne-domy/...
Odpovedať
waw
Odpovedať
ahoj luko.. :-)
Odpovedať
ahoooj :-D -te :-)
Odpovedať
aky si mala den?
Odpovedať
Článok sa načítava...
fifi...fakt zaujímavý projekt. Inak fajn webová stránka, pozriem si ju podrobnejšie. :-) :-)
Odpovedať
baby..co tak dat stretko vo februari?
Odpovedať
lea...no lezie na mna choroba...brat je v nemocke...nic moc..ho nechali na pozorovanie, lebo mu prislo slabo od srda, ma nieco s chlopnami, ale verime, ze nic vazne ;-) som nakukala o com debatite :-)
Odpovedať
no mne sa zrejme prejavuje alergia..aj ked netusim preco,kedze tu je celkom teplo..len fuka vietor..
Odpovedať
kočky idem už do hajan. Mám dosť nabúraný denný režim, teraz chodím dosť neskoro spať a ráno sa mi nechce vstávať, tak si ho idem dnes resetnúť a idem spať skôr, lebo potom nemôžem strašne dlho zaspať. Tak dobrú noc.
Odpovedať
zustka..pekne sny ;-) ja este pobudnem..
Odpovedať
zustka, dobru :-) mne dnes prisla kniha, tak asi dam kosom rozcitanemu Claudiovu a vrhnem sa na Moje meno je cervena, dostalo to nobelovku, som ani nevedela...da sa to prirovnat k Menu ruze, tak tesiiiim :-D
Odpovedať
mna ccakaju dve detektivky na policke..ale akosi neni cas.. :-S
Odpovedať
jej lea a od koho citas?
Odpovedať
mary higgins-clark..moja oblubena..ale teraz mam vsetko v anglictine..
Odpovedať
no..si dobra, ja som zas v rakusku citala S.Kinga v nemcine...no bol to zaber :-D tak ja uz neodolam, idem citkat, pa pa ;-)
Odpovedať
tak prijemne citanie..papa :-)
Odpovedať
tak som po polhodke zalomila :-D inak ahojte ;-)
Odpovedať
ahoj..no aj som vydrala zas do pol druhej..a dnes to asi tiez vidim na nejake ponocovanie..
Odpovedať
Ahojte, leatea prosím ťa ako ti mám poslať tie fotky?Kde nájdem tvoju mailovú adresu?
Odpovedať
poslala som ti ip s adresou..velmi pekne dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj novy zilinsky prirastok 8-) :-D
Odpovedať
ivana..akurat mi odpisal prevadzkar z penzionu..salonik mame zarezervovany a vyzdobu je mozne vidiet kazdu sobotu od 14-15.00 potom uz nie,lebo uz su tam hostia.. ;-) a dik za fotky.. zuzi..no treba..inac co tak dat dalsie stretko? 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?