Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
luko: a uz ich mas aj zajednane???
Odpovedať
okrem nemesis som ostatne dvoje skusala..mam ich aj v albume..a vybrala som si nicole..vsetko je z kristiny :-) a aky typ postavy mas? mne sa nehodil nepal,lebo nemam dostatocny rozdiel medzi pasom a bokmi.. ]-(
Odpovedať
luko: ja mam problem s bokmi ,kedze ich mam siroke :-( takze neviem neviem skusala si aj nemesis?
Odpovedať
lea: tak to sa nebudu potom hodit ani mne.....mam o dost uzsi pas ako boky....... :-|
Odpovedať
lea, ved tieto majukruhovu spodnicku, takze boky neries...nemesis, tam by mozno mohol byt problem, ten som neskusala
Odpovedať
nie lea, afra ;-(
Odpovedať
jej, tento tam mal byt. ;-)
Odpovedať
afra..no pokial nemas privelke boky,tak pohoda..sa pozri do mojho albumu..jednoducho ten pas nie je ani vidiet..a presne to sa stalo s oleaje,ktore som tak vemi chcela.. ahoj luko..sa neviem dockat,az tu das fotky :-)
Odpovedať
vecer okolo osmej budem home, takze okolo tej deviatej, ak ma drahy pusti k PC..sa prebojujem :-D
Odpovedať
afra, ked budes skusat tak zistis, aky typ ti ide najlepsie...ze lea, kto hovoril, ze kruhy nieeeee :-D :-D :-D (zeby ja? :-D )
Odpovedať
dobre..uz sa neviem dockat.. afra..ak budes mat siroku suknu,tak boky schovas..len si potom vyberaj aj popolnocne saty vhodne..lebo uz som videla,ze nevesta mala hrozne boky,ktore krasne schovala svadobnymi satami,no popolnocnymi ich ukazala..
Odpovedať
lea, presne tak....niektori ludia nemaju sudnost...tiez budem mysliet na to, co ukazat a co schovat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
afra,ano, mam ich zarezervovane, ale v marci si pridem este vyskust nove modely :-D
Odpovedať
afra nemesis som neskusala, lebo mne sa ziarivo biela moc nehodi, ale model je to krasny
Odpovedať
praveze uvazujem, ze saty si necham aj po polnoci...este uvidim.zasa az taky velky rozdiel medzi bokmi a pasom to hadam nebude......lebo az teraz zistujem, ze mam siroke boky.....predtym to nebolo vidiet :-S .polovicke sa pacia saty, ktore nevyzeraju ako "nafukana slahacka". mne sa pacia saty s jemnou cipkou. a ma dost velke obavy zo skusania.....taky zvlastny pocit ;-)
Odpovedať
luko..presne tak..ja sa hadam dockam tej vlecky :-N inac..kruh si nemusis davat..len si nechaj spustenu suknu..niekedy to moze vyzerat velmi zaujimavo ;-) odporucam odskusat..ked tam pojdes.. ;-)
Odpovedať
afra, neboj, vhodne zvolenym strihom tvoj problem sa zmeni na prednost.. ;-)
Odpovedať
luko: a kedy v marci dojdu nove???? ja by som si chcela zarezervovat do velkej noci, lebo po velkej noci ideme na dovolenku, alebo najneskorsi termin je stred aprila, aby som stihla este aj kadernicku a vizazistku...
Odpovedať
afra..pokial mas rozdiel tak do 35cm..tak to je super..ja mam zial len asi cosi cez 20..a to je hrozne malo.. musim napisat do salonu ohladom kolekcie san patrick..lebo spominali,ze aj tu maju dostat..
Odpovedať
neviem presne kedy, skus tam zavolat a urcite ti povedia, aj ked si zarezervujes nejaky model, mozes si ho v ramci rezervacie vymenit za iny, ak bude volny
Odpovedať
lea, ano st. patrick
Odpovedať
http://www.field-ob.co.uk/ebay_pics/d... co na to hovorite..nedaju sa zohnat na svk.. ]-(
Odpovedať
asi tam pojdeme zaciatkom februara a sak uvidim.....
Odpovedať
velmi zaujimave....na kvietky mam slabost :-D
Odpovedať
tie su prekrasne..........wow
Odpovedať
kocky ahojte, idem sa balit do BA....vecer teda snad sa prihlaim a hodim tu tie moje 4 fotky :-D
Odpovedať
ahoj a prijemne balenie ;-)
Odpovedať
tiez pronovias..model olga..len minulorocna kolekcia..ale zdaju sa mi obcas zaujimavejsie ako model nicole.. :-S
Odpovedať
pozerala som sa do tvojho albumu a tie nicol ti naozaj pristanu :-)
Odpovedať
a dokonca sa mi tie nikol na tej tvojej fotke zdaju krajsie ako na modelke...tam maju taku az neprirodzenu farbu.a mozno sa mi to len zda.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?