Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ozaj, napísala som mail do salonu Kristína. Tak budúci týždeň budem čakať, čo mi odpíšu. Dúfam, že niečo pozitívne.
Odpovedať
no ja nemozem nic tazke a tazko stravitelne..papriku som nejedla ani nepamatam..a take ako salama,klobasa..to ja nejem..a hranolky som musela nahradit cestoviny..ale obcas to porusim a zjem nieco nevhodne.. ale ked mam niekde cestovat,tak to som na prisnej diete..lebo ta kombinacia je pre mna utrpenie..hlavne,ked ma caka cesta busom..a to pri kazdej aspon dva..lebo,ked letim,tak to stravim cas aj v buse.. no ja som im raz pisala..a v pohode odpisali..a aj ma potesili ;-)
Odpovedať
to fifi: ano, videla som ich na murinke,v yzerala krasne :-D kocky, bola som s kaomskou vonku, to po 4 drinkoch mam dost teda :-D
Odpovedať
luko..no pekne..a co take si pila?
Odpovedať
borovicku koniferku a sprite...nerobili tam zaiadne miesane drinky :-(
Odpovedať
tak tuto borovicku budeme mat na svadbe :-D uz ju mame aj kupenu.. :-D
Odpovedať
fajnaaaa :-D
Odpovedať
no ja ju nepijem..ale u draheho doma ju maju v oblube..tak preto sme ju vybrali..a mali ju v tescu o 50sk lacnejsiu,tak sme nevahali a nakupili..takze sme aspon cosi usporili.. :-D
Odpovedať
no my estenenakupujeme, snad to zaobstara nas znamy...ale vino budeme mat asi od Michalovho klienta, ktori vlastni vinice :-D tak snad da nejaku rozumnu cenu :-)
Odpovedať
no my sme kupili len tvrde..kedze mali na vacsinu akciu na vianoce..takze sme dali na to len polovicu z planovanej sumy 8-) co je velmi dobre :-D len to,co sme usporili pojde na obrucky,kedze chcem diamant :-D
Odpovedať
ja uz jeden mam diamantik :-D som vyhrala v sutazi v hodnote 20 tis....ale ti poviem, ze je taky maly... :-D
Odpovedať
no a tento bude drobnulinky..kedze ide do obrucky.. ale az raz budu peniazky nazvys,tak si obstaram riadny :-D ale som zvedava,kedy to bude..kedze chcem toho toooolko..ze uz teraz mi beha mraz po chrbte,ked si pomyslim kolko to bude vsetko stat.. asi zacnem so sportkou :-D :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
lea, presne :-D kamoska sa vydala za americana...oni su vsetci ako z filmu, pozval ju na havaj, na plazi si klakol a dal jej diamant :-D :-D :-D clovek si pomysli, ze to je len fiálm, ale oni su taki naozaj :-D svatbu mali na lodi
Odpovedať
ale zatial sa mi v zivote darilo..tak by to tak mohlo byt aj nadalej..aby mi vychadzalo vsetko,co chcem.. ved len auto som si vybrala v cene bytu :-D 8-) :-D
Odpovedať
anoooo...a ake :-D
Odpovedať
terenne :-D take,co mam v albume..bude nase svadobne..toto len pozicane z predajne,ale verim,ze raz si take kupim 8-)
Odpovedať
ja tiez verim :-D my pojdeme bud na jedneho kamarata krasnej sitrebornej audine alebo na druheho kamarata mercedese :-D nasu drahu kiu rio nechame pekne si oddychnut :-D
Odpovedať
si sikulka...ze si sijes saty :-) tie popolnocne su uplne n.1
Odpovedať
no tie,co by som mala sit,tak nemam v albume :-p a dnes som este rozmyslala,ci predsa ich nezmenim..poslednu dobu som tak hrozne nerozhodna..az hanba.. :-S
Odpovedať
alenejake tam mas...uz nie su aktualne?
Odpovedať
no tie ma zaujali..ale nasla som nejaky v spanielskom style..no este som nekupovala latku,takze este pohoda..alebo si usijem oboje a potom sa rozhodnem,ktore si vezmem..len musia byt rovnakej farby :-)
Odpovedať
inak salu mate fakt krasnu
Odpovedať
no mne sa tam vzdy paci,ked tam ideme..a mala som tam aj promocie..teda v jednom saloniku..a perfektne to pripravili..a tiez varia velmi dobre..len polievku musia spravit jemne osolenu..
Odpovedať
ja som dnes sa rozpravala s kamoskou a ta len same chvaly na nasu restiku...svatby tam robia fakt dobre, krasna vyzdoba a aj normalne tam varia v elmi dobre,takze tiez nemam obavy
Odpovedať
ja chodim s priatelom priebezne na obed..zistit,ci sa nepohorsili :-D mne vyzdobili super ten salonik na promocie..som to tak necakala..aj rodine sa to pacilo.. ale na svadbu mam uz dohodnutu babu,co mi to spravi.. :-)
Odpovedať
uz sa na tie nase svatby tesim :-) dobru nocku :-)
Odpovedať
pekne sny prajem.. len co svadba skonci,zas ma caka cosi dalsie..ale to az inokedy,ked sa o tom bude dat rozpravat..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, asi tu dnes nikto nie je, uz dlhsie sledujem tuto stranku a snazim sa zistit co to, mna caka velky den 30.augusta, a kedze som v zahranici az do jula, neviem ako to vsetko stiham, najviac ma trapia asi saty, myslite ze si za dva mesiace nieco vyberiem?? :-|
Odpovedať
ahoj lexia..a kde v zahranici si? ja som tiez..ale chodim priebezne domov,kedze mi to praca umoznuje.. so satami sa neboj..v juli vedia dostat uz predkolekciu 09..takze si myslim,ze si cosi najdes..zavisi hlavne od tvojej predstavy :-) mate uz miestnost,kostol a take tie dolezite veci?
Odpovedať
Profilova fotka
wow baby, ste tu riadne ponocovali :-D pre zustka: teraz som pozerala spatne diskusiu, tak k cene porcie v KD Terchova: 450 Sk na osobu, v tom sme mali: predjedlo, polievku, hlavne jedlo, druhy chod o 22.00 hod, popolnocna kapustica, jedna kava, jedno nealko, sviecky, servitky. Ako predjedlo boli sunkove rolky plnene zemiakovym salatom plus obloha a pecivo, slepacia polievocka, pol ryza pol hranolky, masko na prirodno na sampinonoch plus zeleninova obloha, druhy chod bolo rezne so zemiakmi plus salat a ta spominana kapustnica. Servitky a sviecky nam zaobstarali bordovej farby, aby ladila vyzdoba, zvysok vyzdoby som si doniesla sama - lebo som mala ine predstavy :-D tiez sme mali kopu borovicky koniferky - na podivenie sa skoro vsetka vypila :-D a to jej bolo cca 25 flias :-D dalej sme mali hruskovicu - aj ta sa dost popila, fernet, slivku, broskynovu vodku a vinko biele, cervene a tokajske ;-) to islo najmenej na odbyt. Pivo sme nemali, i ked sme planovali, ale nikto si ho nepytal aj tak. Z nealka sme mali colu, mineralku - perlivu aj jemne perlivu, sprite, dzusy, tonic.tiez sa skoro vsetko vypilo, ostali nam mozno 4 balenia mineralky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?