Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
adi..mozes potom kuknut na nete..ved spravy maju v archive..vdy tak pozzeram,ze co sa doma deje.. ahoj luko..tebe som sa ani nepozdravila.. :-N
Odpovedať
ahoj lea :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Luko, tak Ty si v Blave? Super, môžeme zorganizovať kafe, čo Ty na to? Vo februári sa teda ozvem. Kočky, musím končiť. Všetky sa držte, dávajte na seba pozor. KeĎ budem mať možnosť, som tu ako na koni. ;-)
Odpovedať
andrea, jasne, super, inak v mojom prvom byte, co som byvala a nasla som si cez net sme sa vsetci stretli zo ZA okolia bolo to moje naj naj byvanie :-) :-) :-) teda okrem terazjsieho byvania s nastavajucim :-) ja si fakt najlepsie rozumiem s "nasimi" ludmi, takze cim nas tu je viac tym lepsie, tesim sa na to kafe :-D
Odpovedať
pekny den adi.. luko..co sa chystas dnes porabat?
Odpovedať
no, upratovat.... :-D a potom trocha do prace, nech mam zajtra klud. Michal isiel k rodicom aj so segrou, ja som rada, ze som nemusela, tak si uzivam samote :-D obcas dobre padne ;-) a ty co v Londyne dnes?
Odpovedať
no uz som cosi poupratovala..este by som mala povysavat..a zrejme hodim aj cosi prat..lebo vcera som nepoprala vsetko.. :-) a vonku je konecne pekne..len skora,ze som nemohla zostat v posteli do dvanastej.. :-N
Odpovedať
lea a ty si v Londyne sama? myslim, bez draheho.
Odpovedať
ano..on ostal na svk..este studuje..
Odpovedať
a ako si dlho vo VB?
Odpovedať
od konca augusta.. :-D
Odpovedať
fuuha...ti uz je asi aj msutno, nie? a po svatbe planujete zostat v SR alebo sup do Londyna spat aj s manzelom? x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ale chodim priebezne domov.. :-D po svadbe pride za mnou..sa tam tak skoro nevratim.. :-D
Odpovedať
skoda, myslela som ze prides za nami vsetkymi do Blavy :-D :-D :-D ale dobre robis, Londyn je skvely ;-)
Odpovedať
blava sa mi nepaci :-p a beriem ju len ako zastavku pri cestovani :-D
Odpovedať
ani mne sa nepaci :-S
Odpovedať
achj lukooooo som Ta vymakla :-D
Odpovedať
ahoooooj dara, ako??? :-)
Odpovedať
tak vseliako 8-( cakam ako to tento mesiac dopadne s mimi, ale nie o tom som chcela som si mrkla tvoj album a vies co ti poviem, ze keby som si mala vybrat tak jeeeednnnoooozzzznnnnaaaaccccnnnneee tie co su v albume hned druhe su uplne bohoveeee jednoduche a komplikovane proste prekrasne ja som mala v takom strihu jedny letne saty a to je uplne super strih su take princeznovske ;-)
Odpovedať
dara, tak presne tie sa nedaju zohnat :-( ale skusim nieco na ten styl ;-) budem ti drzat palce, ja tento mesiac asi nic, no vska neva, aspon nebudem hopssat v 8mom mesiaci :-D musim vybrat tabl. a kedze ho netrklo robit neico s tou mojou lutealnou fazou, tak este popijam alchemilku a ak nic, tak bud u mesiac zacne riesit alebo najdem ineho lekara
Odpovedať
luko..ja sa potom vratim do ziliny..aspon teda dufam.. :-D
Odpovedať
lea, ja som vzdy snivala, ze tam zostanem (chodila som tam na SS) a proste to mesto milujem uplne(zo slovenskych), lenze snubenec tu ma dobru pracu a zazemie, takze asi uz tu zakotvime, ale snad sa aspon odstahujeme niekam na bratislavsky vidiek a do BA budem dochadzat len za pracou. a to som nikdy nechcela byvat na dedine, ale radsej ako tu v meste
Odpovedať
sak si nechaj usit ked budes hladt niaku krajcirku mimo BA mozno ta nevijdu tak vela, my s muzom ideme na svadbu teraz 26 do Samorna a nevesta e tehu uz d septembra tak skusim nafotit ake mala satky a ako to vyzeralo. Ja mam ten mesiac take zmiesane pocity neviem ci ovu bola ci este len bude alebo ci vobec bola resp bude. 8-( sak sa necham prekvapkat ;-) budete sa brat v BA?
Odpovedať
nie, v ZA. dara, ano citala som o tej tvoje ovu ;-) si si robila ovu testy, co? ja mam zas problem, ze ovu sice je,a le ta faza potom je kratka v niektory cyklus...a doky mal taky vlazny pristup..tak pijem cajik a dufam, ze ovu bude skor a aj ta faza potom bude dlhsia :-)
Odpovedať
dara, no a co sa siat tyka, ja som leniva niekoho zhanat, ja si ich radsej poziaciam...juj, fakt som lenivec :-S dom ti odpisala este a inom fore, az to tu nezasnazilkujeme :-D
Odpovedať
lucim sa pekny den zatial idem upratovat :-.
Odpovedať
no to je celkm ok mesto aj tam sme boli minuli rok v juni na svadbe vlastne hned tyzden po nas sa zenil muzov spoluziak zo skoly. Hej robila a v 13DC mi vysiel negat. ale podla jonasa som mala mat uz 8.1.co bol 10DC tak neviem uz to neriesim. Zmen doktora to co je za pristup sak to treba dat do poriadku aby si mohla byt tehula bez problemov. A o kvetoch uz mas predstavu?
Odpovedať
dara vobec, kvety este som nepozerala :-.
Odpovedať
tu som nasla tiez par dobrych kuskov :-D je to v Ostrave: http://svatebnisalon.com/galerie.htm
Odpovedať
tu maju tiez nieco z provians, tiez ostrava: http://www.salon-angelika.cz/katalog.php
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?