Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
lea, no moj drahy prave volal mame a ona v soku, ze co ta budeme mat za kapelu, ked su taki lacni...vies, oni z bA si myslia, ze si niekoho budem tahat z bA a vyvalim 20 tis.????pricom jeho sestre som davala link a velmi sa jej pacili, takze drahy ju schladil, ze vybavujeme my (kedze my aj vsetko platime) a oni sa len pridu zucastnit :-D inak v poho dnik, len som unavena
Odpovedať
tak to je super..ja cakam,kedy mi odpisu..ale su velmi ustretovi..lebo ja som najprv zistovala,ci su mi ochotny odspievat redovy..takze sa to radi naucia a vyuziju aj do buducnosti..takze som v tom momente povedala,ze ich chcem..lebo je znacky rozdiel,ked redovy je spievany nazivo ako pusteny od DJ.. :-D ja uz chcem piatok.hrooozne.. :-N =-)
Odpovedať
lea, ja buduci piatkok, idem kuknut saty do ZA, lebo sa mam aj tak stretnut s kameramanom, takze pojdeme s mamou skusat :-D do kristiny. ale brno stale plati...len to musime naplanovat aj s koegynou.
Odpovedať
super..tak poviem drahemu,aby sa mu ozval a vratil to dvd..nech si ho mozes pozriet ;-) a na ake saty mas zalusk?
Odpovedať
no, sa mi vidi celkom ten Nemesis http://www.salonkristina.sk/pronovias... inak uvidim, ked uvidim :-D skocim tam aj do nicol, z hella salonu ma nejak nijake neoslovili, takze ten zrejme vynecham, myslim, ze tieto dva bude akurat tak dost na jeden den :-D
Odpovedať
a mozno by som este odporucila zastavit sa dagmar..aj ked ja som si nic nevybrala..a stitch.. ale kazdy salon ma cosi do seba..mne sa aj amelii pacilo.. jedine s hellou som nebola spokojna..neochota.. a v kristine ten nemesis by mal byt.. ;-)
Odpovedať
no, vidis, treba to obvolat, alebo ked pridem, tak skusam? zo stich potom asi jednoduche: http://www.elegantstitch.sk/images/ma... http://www.elegantstitch.sk/images/12... a vsetky zo stuhou skratka mooozem :-D : http://www.elegantstitch.sk/images/12...
Odpovedať
joj, dobru nocku, uz ma taha do postele, idem si citkat ;-)
Odpovedať
nemusis volat..staci prist..inac..v stitch mi napisali aj cenu jednotlivych modelov.. a nezabudni si zobrat aj fotak..vsetci budu radi,ked si nezabudnes urobit fotky,aby si sa lahsie rozhodla.. :-D
Odpovedať
no si pis,hodim ich hned aj sem :-D
Odpovedať
uz sa tesim..ze ake krasne saty poskusas :-) ;-) prajem pekne sny..ja este popisem s milym..lebo od pondelka som dobrou temou..a vacsinou o mne bezo mna.. =-)
Odpovedať
dakujem za pomoc Luko.Zacinam zo vsetkeho saliet svadba za dverami a ja nemem ziadne saty.Tu v Ziline maju figu borovu :-p .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj jutes.....a ake saty chces? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Muma, včera som sa bavila s Marcelkou. Tak ten piatok platí, len ešte sa musíme dohodnúť na mieste, kde sa stretneme... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je super... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby...no na vlcincoch toho moc na sedenie nie je...takze asi ostava len ten carefour...alebo mozno este nieco vymyslime....tak kde sa stretneme?....ja byvam na jednotke.....
Odpovedať
Profilova fotka
poznate kazacok?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, že poznáme. Od nás to je kúsok
Odpovedať
Profilova fotka
tak by sme sa mohli stretnut tam a uvidime kam pojdeme
Odpovedať
Profilova fotka
ja suhlasim...inac v tom kazacku celkom dobre varia..aj pizzu tam maju dobru....a nie je to tam az take hrozne...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez nad tym rozmyslala ze je tam pizzeria ze by sme aj tam mohli ostat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja s vami celkom súhlasím. Takže sa stretneme o 17.00 pre Kazačkom. Už sa teším ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok...tak zajtra....hadam sa spozname :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja ....hadam hej..tesim sa na vas :-)
Odpovedať
Ahojte kočky dlho som tu nebola. Ako sa máte??? Janka, zajtra okolo 11 by som mohla byť v meste, nemôžeme sa stretnúť??? Potrebujem vrátiť tú bižu =-) Už ju mám u seba tak dlho, že mi to je normálne trápne ]-( Mám zajtra školu do 11.00 môžeš??? Napíšem ti telefon do PC, skús mi prezvoniť aby som sa mohla zariadiť :-) , neviem totiž či sa dnes ešte dostanem na net. Zatiaľ pa
Odpovedať
kocky, ja som sa chcela opytat na sterejsiho, lebo pre mna to bol cudzi pojem, na svadbach, co som bola nikto taky nebol. Znama bol na svatbe, kde vraj bol fantasticky clovek, starejsi, ktory urobil vybornu zabavu. Viete poradit niekoho z okolia ZA a kolko sa tak zvykne platit? vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, luko ja som mala starejšiu a bola super. Len bola až z Levíc. Ale dali sme jej asi 5500,-. Naozaj za to stála. Dala by som jej aj viac. :-)
Odpovedať
murinko a to ste jej platili aj ubytko, predpokladam.....ja nemam predstavu o cene, takze vdaka za info ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, neplatili sme jej ubytko, lebo si dala požiadavku, že ju má niekto odviesť okolo druhej-tretej domov. Tak sme mali zabezpečený odvoz. Pretože ja som zo Žiaru n.Hronom, tak to nebol problém. Ale nechcela zostávať v Žiline, lebo v nedeľu hneď mal prísť za ňou ďalší pár. Ona je asi každý týždeň na nejakej svadbe :-D
Odpovedať
no to by bol u nas asi problem, takze musim zohnat zrejme niekoho z okolia :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?