Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Marcelka má dnes voľno, takže sa s ňou spojím až zajtra. Ak by mala voľno v piatok, tak by sme to mohli potom dohodnúť na piatok. ak by ti to vyhovovalo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok v piatok moze byt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, tak to skúsim zorganizovať. A kde by sme sa stretli? Lebo ja Vlčince moc nepoznám. Aj keď tam bývam už štyri mesiace. Ale netuším, kde sa dá ísť si niekde sadnúť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no na vlkoch velmi ani neveim jedine duben :-)
Odpovedať
Profilova fotka
spytam sa zilincanov ci o nieocm nevedia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Asi sme na tom rovnako ;-) Možno Marcelka bude o niečom vedieť.
Odpovedať
Profilova fotka
dufajme.... :-D
Odpovedať
to Leatea: tak skupinku mam zabukovanu, ale vypytali 8,5 tis. aj tak v poho :-D a dik aj za lenk na kameramana (arjan), tiez som si to dohodla, predbezne, musi mi to este schvalit drahy, ale zenska bola v telefone uplne super, sme kecali asi 15 minut :-D buduci tyzden sa zrejme stretneme a da mi nejake DVD na pozretie, ale ja som vice mene rozhodnuta...sa rozhodujem podla sympatii, tak dufam, ze to bude v poraaadku :-D
Odpovedať
luko..netusim,kolko bude stat kapela..kedze mi nic nedali vediet..ale asi im teda napisem mail..aby som to zistila.. :-D ten kameraman,to su vlastne manzelia..s nou som sa osobne nestretla,lebo nemohla prist na stretnutie..ale s nim sme si dobre pokecali..a vo vsetkom sa posnazi vyjst v ustrety.. :-)
Odpovedať
pekný večer prajem :-D ako pokračuje plánovanie nevestičy? ;-)
Odpovedať
lea, tak ja som zas kecala s nou a tiez bola super :-D drahy mi to odsuhlasil, takze jej zajtra zavolam. buduci tyzden pojdem do ZA v piatok, da mi nejake DVD a pojdem kuknut do salonu kristina. Brno stale plati, dokonca januara to chcem zrealizovat, drahy bol dnes nejaky ustretovy, ze pojdeme cez tyzden :-D lea, ozaj ta kamera cez nich stoji 8,5 tis., fotograf neviem, este som nevolala
Odpovedať
ahoj bam..no u mna zatial nic nove..ale doniesla som si nejaku pracu do londyna,tak sa na nu kuknem :-D luko..aby sme sa pochopili..kto si pyta 8,5t..lebo prvykrat si napisala,ze skupina,co som pochopila,ze bonita..a teraz pises o kamere.. kamera stala minuly rok 7,5t..preto sme to podpisali pred koncom roka..a teraz stoji 8,5t..ale za dve kamery to nie je vobec vela..
Odpovedať
Článok sa načítava...
lea, aj aj (aj skupina aj kamera)
Odpovedať
takze aj skupina chce 8,5t?
Odpovedať
ano
Odpovedať
oka..dnes im napisem teda mail.. :-D ale si myslim,ze tie peniaze si fakt zasluzia..pekne pridu so zenichom pre nevestu..hraju aj pred kostolom,co viem..a jazdia na vlastnom aute.. inac..aky si mala den?
Odpovedať
no som ukludnila, paradox, lebo by mi prislo dovnou, ze taka dobra skupina tak malo pyta...alebo ze by som uz zvykla na blavu a tu vsetko taaake drahe. ja myslim, ze budeme spokojne moj den...no po 2 tytdnoch v praci, sok 8-( zajtra mame v praci nejakych nvoinarov,tak netesim :-S a ty? :-) ;-)
Odpovedať
Kati, tak veľa zdaru s prácou... kedysi som aj ja brala prácu domov a bolo na nič, lebo sa mi nechcelo :-p vidím, že ste sa s luko zhodli na kamere a kapele... tak si budete referencie odovzdávať, čo? ;-)
Odpovedať
no, zhodli, lea dala kontakt, ja som pozrela....a ked sa mi nieco paci, tak sa rozhodujem velmi rychlo :-D
Odpovedať
no my sme po dlhsej dobe mali tak rusnejsie..takze ten cas dost rychlo bezal..len skoda,ze este 5,5tyzdna a az potom bude volno..
Odpovedať
no veď tak to má byť :-D ak ste si isté tak načo váhať? a koľko vyjdú šaty v Brne? to si požičiaš či kúpiš luko?
Odpovedať
no mozem jej napisat,ake som mala z nich dojmy a ako sme boli spokojny.. toto je praca okolo svadby,tak by sa mi mohlo chciet :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby...po prestavke sa hlasim aj ja....ako si zijete...co je nove...nestiham citat, co vsetko ste popisali :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Marcelka, ako žiješ? Včera sme ťa tu spomínali ;-) V piatok máš voľno? Možno by sme si mohli dať to mini stretnutie na Vlčincoch. Inak keby sa chcel niekto pripojiť, je vítaný ;-)
Odpovedať
ahojte baby..tak hrooozne by som uz chcela piatok..a hlavne by som mala dostat rozum s jedenim somarin.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kati, už je lepšie??? ;-)
Odpovedať
no dnes ani nebolo..ale co narobim.. :-N ale nastastie problemy s dychanim trocha ustupili..tak aspon nieco pozitivne.. :-D
Odpovedať
ahojte dievcata som tu nova a potrebovala bi som pomoc.Svadbu mam v maji a nemozem zohnat hudbu.Nevie mi poradit niejaka dobra dusa zohnat Dj =-)
Odpovedať
jutes, ked si pozries fotoalbumy zo svadieb, tak na kraji je napisane kde bola svatba a v tych Zilinskych najdes par odporucani na DJ-ov. My budeme mat kapelu,ale mozem sa opytat, moja mama robi v podniku, vela byvaju svatby a minule tam vraj bol fantasticky DJ z Kysuckeho noveho mesta, tak skusim zistit :-)
Odpovedať
vitaj jutes..alebo napis murinko ip..ona mala nejakeho DJ..a bol celkom dobry..dobru atmosferu im spravil.. ahoj luko..aky bol den? si predstav,ze mi vcera milacik napisal,ze sme sa mali v dec ozvat kapele..skoro ma vystrelo..tak tolko o nich hucim a zistovala som,co a ako..a on mi to povie,az som mu preposlala mail pre nich.. ]-( :-N chlap..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?