Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
luko: V hoteli Tatra....chceli sme povodne hotel Marlen, ale tam by sme sa pri tancovani uslapali :-N A ty budes mat kde???
Odpovedať
afra..a aky je to datum? inac..ten kameraman vie zabezpecit fotografa..pytajte sa kludne murinka..ona ho mala..
Odpovedať
lea:Mal byt 30.8. ale vtedy ma svadbu sesternica, tak sme ustupili opat my a dali sme si 13.9. a nastastie mali vsetci uz zarezervovany volno :-) Ale uz to nepohneme ani o jeden jediny den! :-D
Odpovedať
afra..uz som si spomenula,ze som to dnes citala.. :-D som akosi mimo..asi mi chyba dostatok spanku..
Odpovedať
lea:ten spanok by sa zisiel aj mne...nic ine nerobim cez den len sedim na nete a po nociach sa musim ucit a potom nestiham :-(
Odpovedať
afra..ja som bola presne taka ista..som schudla asi 3-4kila vtedy.. :-D
Odpovedať
lea, ano som chcela kameru a fotografa :-) afra, ja budem mat v Turzovke Restauracia...jaaaj, jak sa vola? myslim Urbar??? je to ta pod vinarnou, ak sa trocha vyznas :-D mama robi vedla a majitelia su aj jej dlhorocni znami, takze budu zlavy nejake :-D v Ba sme to nechcel - mooc drahe a keby to bolo v Turzovke inde, tak by sa dotycni urazili :-D
Odpovedať
lea: tak to by mne nezaskodilo :-) Aspon ze mam klud, lebo keby som bola u rodicov, tak by som sa nenaucila uz vobec nic........ale mozno by som nesedela tak dlho pri PC :-)
Odpovedať
luko..tak som rada,ze som potesila.. :-) afra..no ak pojdem na operaciu,tak tiez zhodim.. :-D :-N a co sa to ucis?
Odpovedať
luko: Tak to sa vam podarilo:) V Turzovke sa nevyznam vobec...viem len kde je kostol, lebo tam mame kamosa kaplana a uz najnovsie viem aj kde byva moj kameraman :-)
Odpovedať
afra, tak skratka v restauracii a ten hotel Tatra to si myslela v Trencine alebo v BA alebo? :-)
Odpovedať
lea: vsetko naraz, lebo sa mi to nejako nakopilo :-( 10. mam u Olacha....pohoda a 15. mam Numericku linearnu algebru a 16. expertne systemy s Galinou J.(ak ju poznas) :-( :-( a chcem to postihat co najskor, aby som pomohla segre s mojim krsniatkom :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
afra, s teba bude ING? :-D moj brat studoval stojarinu a pri pohlade do jeho skrip som bola vdacna bohu ze som si vybrala humanitny smer :-D
Odpovedať
s teba = z teba oprava :-D
Odpovedať
luko:hotel Tatra v Cadci....byvaly nazov je Gastro a je to ta velka budova pod postou. Mozno poznas :-) mas aspon nejake saty uz vyskusane????moja kamaratka ma par tyzdnov predomnou a uz ich vyskusala asi 30ks........tak ma to dost strasi, ci to stihnem :-(
Odpovedať
afra..olach je pohoda..tam sa da opisovat..staci lepsi vystrih a mas iste A :-D :-D :-D a dalsie nepoznam.. luko..bude z nej mgr. :-D
Odpovedať
luko: ING nie, to bude priatel-ten je na stavebnej. Ja budem, teda dufam, ze budem Mgr ale az buduci rok ak sa podari :-)
Odpovedať
afra, ja sa chystam asi do brna, ako sme pisali v teme Salon Nicol, verim, ze v priebehu tychto dvoch tyzdnov a myslim, ze tam si aj vyberiem. Inak mam odksusane len virtualne :-D kuk do moj album, je ich tam asi 100, ale na sebe som este ziadne nemala.
Odpovedať
lea: to ani nie je treba.povedal nam co tam bude, este aj priklady nam dal :-)
Odpovedať
luko:to aj ja mam takych virtualnych vela a vsetky mi sedia-aspon ked zavriem oci :-) :-) :-) No ved uvidime aka bude skutocnost |-|
Odpovedať
afra, no drzim palce a lucim sa s vami pre dnes ;-) inak mas krasny datum, moj brat ma 13.9 narodky, takze pre mna je to vzdy pekny den :-) a narocny :-D lea, tiez pa pa, PS: mozno sa uvidime v brne :-D :-D :-D
Odpovedať
afra..tak sa absolutne nezmenil..este,ked si to doma pripravis,tak ta pochvali,ako krasne si sa pripravila..a ake pekne pismo mas :-D luko..a mohla by si odskusat navel a olga..ak tam maju..navel som videla na nete..a aspon by som mala nejake referencie na ne.. ;-)
Odpovedať
jj lea uvidime, zatial som na zrzkach videla kombinaciu biela a ruzova, to sedelo paradne, ale urcite skusim aj tie povians, ci ako sa vola a la sposa ;-)
Odpovedať
lea: joj, takych veci som od neho uz pocula :-) :-) Aj ja sa lucim a zelam vsetkym pekny vecer...... :-)
Odpovedať
luko..ano..pronovias :-) majte sa teda :-) ;-)
Odpovedať
pronovias...to bol :-D pa x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no včera ste to tu pekne rozbehli. ;-) Spomínali ste tu skúšanie šiat. Ja som prvý krát skúšala až niekedy vo februári alebo v marci. A celkom to stačilo. Takže sa nebojte, to určite postíhate. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-) ..a vybrala si si na prvy krat
Odpovedať
Profilova fotka
to nie, bola som jeden deň asi v šiestich salónoch. Tam som si nevybrala nič. A potom som sa jeden deň vybrala do Kristíny a keď som vošla a uvidela moje šaty, vedela som, že sú tie pravé. Po ich oblečení som už neváhala ani sekundu. Boli to asi 10-te šaty, ktoré som mala na sebe. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
si ma ukludnila lebo ja este stale hladam.... ;-) a ako to stretko ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?