Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea co sa deje..to mas este to co si pisala pred vianocami? :-|
Odpovedať
hej..je to kvoli tomu,co sa stalo pred vianocami..a netusim,co mam ocakavat..to je na tom to najhorsie.. ale nech je to hocico,malo by to pomoct a to je najdolezitejsie.. :-) :-N
Odpovedať
ahojte kočky... Kati čo sa ti stalo, že chodíš po doktoroch v UK? To je asi trošku vážnejšie, nie? Tak nech sa rýchlo vyzdravieš ;-) a čo sa to tu plánuje za vlčinčiarske stretko? poza naše chrbty? teeeeda.. :-p Zuzka lyžuje... to musí byť paráda... ja som mala medzi sviatkami "až" 4 dni voľna a zvyšok pracovne... hrôza, už sa na mne začína prejavovať akási vyčerpanosť :-( baby, my sme včera s manželíkom "odrodili" šteniatka... krásne 3 malé šteniatka... ale 4 neprežili :-( no bol to celkom aj zážitok... nechcete niekto šteniatko vlčiaka s niečím podobným vlčiakovi? =-)
Odpovedať
ahoj bam..no vies..asi mi slovensky doktori nestacia..tak beham aj tu.. ako je to vazne,to sa uvidi,co so mnou budu planovat..
Odpovedať
teda asi máš akosi veľa voľného času, nie? ;-) kedy ideš pre výsledky?
Odpovedať
no dostala som dnes..ale nie je tam napisane,co so mnou bude..takze sa moze stat,ze mi to oznamia neskor.. =-) aspon sa ulievam z prace :-D :-p
Odpovedať
to ako vieš, čo ti je ale nevieš, čo ťa čaká ďalej s liečbou? však v UK musia mať lepšie zdravotníctvo ako my tu, nie? =-) xixi... ja som si už nahlásila dovču na štvrtok-piatok tak som taká happy... chceme ísť s manželíkom niekam na romatic weekend ;-) a venovať sa úplne sami sebe :-D x-)
Odpovedať
zatial neviem..len mi hovorila kolegyna,co ma asi caka..ale naisto to nevie..ale musia s tym cosi robit.. len dufam,nie pred svadbou.. =-)
Odpovedať
tak držím palčeky Kati, nech to všetko dopadne na výbornú a na svadbu si ako rybička :-D neboj, dovtedy sa to upraví... ozaj, som sa zabudla "pochváliť"... my ideme tiež na letnú svadbičku 02.08.2008 :-D
Odpovedať
ejha..tak to si idete zaspominat :-D super..
Odpovedať
ja sa tak strašne teším... vydáva sa moja úplne naj... kámoška a som šťastná s ňou :-D veru, trošku si aj zaspomíname na našu... ale hlavne sa zabavíme... na vlastnej toho moc nestihneš ;-)
Odpovedať
ved to,ze tu cudziu si clovek viac uzije :-D ja som zvedava,kedy sa ta moja kamoska vyda..chalana uz ma..aspon mala :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
na vlastnú svadbu by mali byť aspoň 2 dni ;-) :-D aby človek všetko vychutnal... a užil si ju poriadne... ... hm, my pôjdeme ešte na túto svadbu a potom asi dlhšie na žiadnu =-)
Odpovedať
ahojte, to my si zasa uzijeme tych svadieb tento rok;-) pred tou nasou ideme na 3 :-D .Aspon si to vsetko na tych ostatnych nacvicime a odkukame nedostatky a to co sa nam bude pacit a potom to zuzitkujeme :-)
Odpovedať
no som zvedava,ako my budeme na tom so svadbami..kedze sme na ziadnej este spolu neboli..kedze ma na poslednu volali bez neho :-( a v mojej rodine to nevyzera,ze nejaka svadba bude v blizkej dobe..
Odpovedať
afra, dobrý prístup ;-) neboj Kati, z manželovej strany mali behom roka 3 svadby, takže tiež veselo :-D
Odpovedať
... a Kati, ďakujem za gratuláciu v albume... už si mi tam len ty chýbala ;-) :-D
Odpovedať
kocky ako skoro pred svadbou ste zacali so skuskami siat......ja mam z toho riadne obavy :-|
Odpovedať
nz..som minule obzerala albumy bab zo ziliny,kvoli tej restike,kde budeme mat svadbu..a potom som si spomenula,ze som nevidela asi dva albumy..takze som sa kukla a hned som aj napisala :-) lebo to hanba,ze som si nenasla ten cas..ale zas som si pozrela fotky v normalnom albume a tam ich bolo viac :-)
Odpovedať
afra - pol roka dopredu v mojom prípade :-) myslím, že tak akurát to stačilo Kati - veď sa ti patrilo aj napísať a nielen kuknúť, nie? :-D ale fakt vďaka x-)
Odpovedať
afra..my sme kvoli tomu sli na ples..a musime docvicit valcik..kedze ja som svojska este aj v tom :-D inac..skusala som uz v auguste..ale naostro v dec..no tom som nevedela,ci bude cas skusat este raz..
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, surne potrebujem dobreho fotografa a kameramana (zatial vsetci, co som volala su obsadeni). Prosim napiste niekto kontakt, chcem ale kvalitnu pracu...do 5000 fotograf a 9000 kameraman. Dakujeem
Odpovedať
Hadam to stihnem aj cez medzery v skole :-) to by bolo pekne spestrenie casu...konecne by nebola nuda :-) Musim to potom aplikovat do praxe..xixixi :-)
Odpovedať
PEKNY VECER VSETKYM:-) ...MUSIM SA IST UCIT ;-(
Odpovedať
ivi..poslala som ti kontakt na nasho kameramana..mala ho aj murinko.. a tocia na dve kamery..teraz maju cenu 8,5t.. ahoj afra..aj tebe som cosi posielala :-D ale uz sa nepamatam.. :-D
Odpovedať
lea, prosim ta, mozes poslat aj mne? teda, ak sa to nekryje s terminom afry, ona sa pytala skor ;-)
Odpovedať
teda ivky, jooj, uz pletiem v takuto vecernu hodinu :-.
Odpovedať
jeej, som si vsimla afra ze z CA, afra, ked sa pripojis, napis kde budes mat svadbicku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lea dakujeeem, vyskusam napisat...uz som fakt zufalaa luko: v pohode, je nas tu tolko, ze na mene ani nezalezi :-) a termin bude asi 20.08.2008
Odpovedať
luko..tu kameru som poslala..kedze neviem,co ste to chceli :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?