Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
afra - mohla by si mi dat kontakt na kameramana? dakujem ;-)
Odpovedať
POslem ti ho do IP. :-)
Odpovedať
afra..a koho budete mat?
Odpovedať
lea:Je z Turzovky a vola sa Jozef Papik
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak konečne som v práci a konečne môžem byť na internete. Normálne mi to už chýbalo :-D Závislosť moja, neopúšťaj ma. My sme mali tiež DJ-a. Keby niekto chcel kontakt, môžem poslať. ;-) Kati, ako v Anglicku? Čítala som, že by si sa mala vrátiť opäť vo februári. To je super. Tak potom dúfam, že zorganizujeme ďalšie stretnutie. Už sa teším ;-)
Odpovedať
Ahojte....som zufala. ked sme sa konecne dohodli na datume a vsetko vybavili, tak som zistila, ze tento datum nemozeme mat, lebo by mi tam pol rodiny chybalo, lebo budu na inej svadbe..... a najhorsie na tom je, ze sme sa koli tomu s drahym riadne posekali, lebo som to chcela podat o dva tyzdne neskor a on sa uz nechce nikomu prisposobit. ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Afra, tak to ti nezávidím. My sme tiež posúvali termín. Najskôr som z toho bola nešťastná, ale nakoniec to bolo lepšie. Ja som si povedala, že to tak asi osud chcel. U nás to bolo opačne, drahý hneď súhlasil a ja som s tým bojovala. A kedy ste mali mať ten termín?
Odpovedať
mal byt 30.8. ale vtedy sa vydava sesternica a nevedeli sme o tom. keby si to ona posunula o tyzden skor, boli by v rodine 3 svadby po sebe a to by bolo namahave a cudne. tak som navrhla 13.9, kedy ma volno aj kapela, aj sala aj kameraman a aj fotografka, ale drahy sa strasne nastval a teraz sa so mnou ani nebavi :-S
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to budete mať pestrý rok. Ale veď keď máte všetkých voľných, tak to zase nie je taký problém, či už bude svadba o dva týždne skôr alebo neskôr. On si to zrejme len musí nechať uležať v hlave. Skús mu to predložiť z druhej strany. Čo by on urobil, keby sa ženil jeho bratranec, alebo niekto z jeho rodiny. Nech skúsi navrhnúť riešenie, keby nastala taká situácia. :-)
Odpovedať
no ved uvidime, aj salu chcel inu za cenu, ze sa tam usliapeme pri tancovani, ale nakoniec zmenil nazor 8-) . Nevedela by si mi prosim ta povedat, ze kedy sa stmieva v auguste, kedze si vtedy mala svadbu??lebo nevieme, ci by sme sa fotili pred alebo az po obrade a ten bude o 16.00 aj s omsov a na fotenie by sme sa dostali az okolo osmej.
Odpovedať
Profilova fotka
No okolo osmej je už na fotenie a dostatok svetla dosť neskoro. Aj keď je to leto, ale o tej osmej sa už pomaly stmieva, ani slniečko nesvieti. A na fotenie je najlepšie denné svetlo. My sme sa boli fotiť pred obradom, tak okolo druhej a bolo to super. Zase tiež nie je dobré úplne ostré slnko. Tak ja odporúčam pred obradom. My sme ho mali 15.45 obrad a pred ním to bolo super. Už potom som sa aspoň mohla venovať hosťom. ;-)
Odpovedať
vidis to....aj to som mu hovorila, ze uz bude tma......skoda, ze chlapi viac nepocuvaju neznejsie pohlavie :-) :-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
murinko - mohla by si dat tip na toho DJ? Chcem niekoho normalneho s dobrym vkusom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivulieenka pošlem ti do IP kontakt. On bol úplne super. Povedal nám, že nech si my vybereme, čo chceme. Niečo sme si vybrali, ale zvyšok sme nechali na neho a hral super... Ja som bola veľmi spokojná.
Odpovedať
uz to mame prehodene na september :-)
Odpovedať
Profilova fotka
afra, to je skvelé. :-D Ako sa ti to podarilo? ;-)
Odpovedať
vies ze ani neviem? :-) potom mi zavolal a spytal sa, ze ci som si ten datum na 30.8 zapisala uz do kalendara, lebo ak nie, tak si mam poznacit 13.9. a ze uz poprehadzoval aj kameramana, hudbu,salu :-) a dokonca povedal, ze sa aj o tom foteni porozpravame ci pred svadbou, alebo po nej..... a ja som uz obvolala vsetky kamaratky a sesternice, ze ci nahodou nemaju tento datum a ze nemaju, tak hadam je to uz ten pravy datum :-) a uz nam to nic neprekazi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vidíš, to je super, že sa to takto poriešilo. Muži niekedy protrebujú mať pocit, že to bolo ich rozhodnutie a musia sa stotožniť s tým, že je to to najlepšie. Zrejme to tak má byť. Tak vám vyšiel pekný dátum. Ale aj september je veľmi pekný mesiac ;-) Tiež som o ňom niekedy uvažovala. Ale okolnosti sa vyvinuli tak, že to bol august. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte neviete mi poradit dobreho DJ. Chcem mat veselu svadbu a nechcem DJ, ktory pusti CD a nic nebude robit. Chcem vtipy, hry... najlepsie by bolo keby bol aj starejsi, juj to by bolo naozaj super.
Odpovedať
murinko:nevedala by si mi povedat, kde v ziline robia svadobne oznamenia? uz by som sa mala radsej ucit lebo mam toho vela, ale nemozem sa odtialto odtrhnut :-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
afra, to poznám. ja som sa takto učievala na štátnice. A stále som trčala tu. S tými oznámeniami je to horšie. My sme si robili sami. Takže ja som nejako ani nevyhľadávala, kde ich tu robia. Ale ostatné kočky by ti vedeli poradiť. ;-) majkaa, my sme mali starejšiu a bola dobrá. Ale ona je až z Levíc. Takže s týmto ti asi nepomôžem. :-N
Odpovedať
uz sa musim ist ale naozaj zacat ucit.odpojim internet, pocitac strcim do tasky a dam niekde, kde ju vobec nebude vidno :-D dakujem murinko a pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
aj tebe, a nech sa ti dobre učí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj murinko ako sa mas ..inak vsetko dobre v novom roku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj muma. Aj tebe všetko dobré. Čaká ťa veľký rok :-D Inak sa mám super. Oddýchnutá po dvojtýždňovej dovolenke. Tak čo, kedy urobíme to stretnutie na Vlčincoch???
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som dobre povegetila dva tyzdne bez prace uplny raj 8-) ....a stretko kedy kolvek....ja robim do 16,00 tak okolo 17,00 mozem byt na vlkoch ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To by bolo super. Ešte sa dohodnúť aj s Marcelkou a je to super. ja robím tak, ako príde. Niekedy dlhšie a niekedy kratšie. Takže sa nejako prospôsbobím. Tie dva týždne sú na nezaplatenie :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre dohodni sa a navrhnite termin ja sa prisposobim...to ano brala by som este par dni :-)
Odpovedať
ahojte..len na skok.. som bola na to sono a nebola som natesena,co mi povedala kolegyna v praci ohladom vysledku..kedze tam mi len napisali zaznam..takze vsetko bude zavisiet od doktorky,ako sa rozhodne.. ale radsej by som si pockala na vysledok z svk.. :-( =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, čo je s tebou? :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?