Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
lea: vsimla som si, ze si chodila do ZA na vysku. :-) :-( a kde ak sa smiem spytat? :-) my ideme na 10 dni...dufam, ze bude pekne a teplo, lebo minuly rok to bola hroza 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
afra: my ideme prvykrat do Alp, preto sa velmi tesime :-D zjazdene mame len slovenske hory :-p navyse sme to dostali ako svadobny dar, no nevyuzi to :-D :-D ideme na 7 dni, zajtra vecer mame prichod a v sobotu popoludni o tyzden odchod 8-)
Odpovedať
afra..FPV.. :-D fifi..tak si to tam poriadne uzite..a mozno pridete aj s niecim..aby marcelka nebola sama :-D
Odpovedať
fifitko:my sme dostali uz treti krat ako dar lyzovacku :-) ale je to naozaj super....dokonca sa nam to paci viac ako letna dovolenka. cez aku cestovku idete???my mame Satur a uz tam chodime taka stala zostava.....malo ludi sa meni a vacsina z nich je z BA
Odpovedať
leatea: aj ja studujem na FPV chvalabohu uz 4.r :-)
Odpovedať
Profilova fotka
afra: ideme cez BA cestovku Hitka ;-) maju super specializaciu na lyzovacku v Alpach francuzskych aj talianskych, niecon aj v rakuskych a svajciarskych, tak sme zvedavi :-D uf, zavidim,ze lea ma po skole a ty uz 4 rocnik, ja som v 2hom ]-(
Odpovedať
afra..ja som ju uz uspesne ukoncila..co konkretne studujes? nebodaj mediamatiku? :-D
Odpovedať
fifitko: ja by som sla vsade :-) strasne rada lyzujem a tym, ze tam to nie stale dokola to iste, tak je to tam super:) kazdy den nieco ine, ine svahy a lanovky o ktorych sa Tatram este ani nesniva-skoda :-( aj ja zavidim lee ze uz ma po skole.....uz to tam nemozem obsediet :-D
Odpovedať
lea:nie.....Aplikovanu matematiku,ale s mediamatikmi mame toho dost :-)
Odpovedať
tak vzdy lepsie ako mediamatika..lebo ta je teraz riadne napraskana..uz zopar rokov..to sme vzdy nadavali,ze kvoli nim sme si nemohli poprehadzovat rozvrh ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
uf ze aplikovana matika - tak k tomu mam strasneeeeee daleko, mas moj obdiv :-N :-D tak sa tesiiiiiiiim..... ako chodievate, autom??? my ideme autom, caka nas cca 16 hodin cesty |-|
Odpovedať
baby..nezavidte..aj vy budete mat ;-) :-) ved ste sikovne :-) ja este planujem pokracovat :-D musim napisat matikarovi,ako vyzera rigorozna skuska..ci uz maju info..
Odpovedať
Článok sa načítava...
lea: a ty si chodila na aky odbor? fifitko: autom do blavy a odtial poschodovym autobusom a vzdy mame miesto uplne hore pri velkom okne :-) super vyhlad....az na tie deti, ktore sa tam stale tisnu a vrieskaju :-(
Odpovedať
lea: aj ja by som chcela pokracovat.....ale uz sa mi nechce ucit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea: dalsia matematicka osobka??, wow, ja matiku nemusim ani cuchnut, zatial ju na skole nemam a dufam, ze ani nebudem :-D :-D afra: ahaaaaaa, vzdy som chcela cestovat velkym autobusom :-D kolko to trva autobusu?
Odpovedať
no mam za sebou ucitelstvo matika-informatika :-D :-D :-D afra..poznas lengyelfaluszyho..netusim,ci som to napisala spravne..my sme ho vzdy volali lendel.. :-D
Odpovedať
fifitko: do val diser sme sli 16 hodin a do Val Torens asi tak podobne...uz si to nepamatam :-( Bol to aj moj sen :-) je to fakt super a hlavne, ked je tam sranda :-D
Odpovedať
lea:poznam, ale nic s nim zatial nemame...a asi ani nic mat nebudeme......informatika?.....brrrrrrrr.Mali sme ho v Delfi-nikdy viac!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak to autom mozno stihneme v takom istom horizonte ;-) s prestavkami :-D
Odpovedať
tak to potom uz ani mat nebudete..ak ste este nemali.. :-D
Odpovedať
fifitko:aspon si ich budete moct urobit kde budete chciet a kedy.....ale nezavidim soferovi :-S mate navigacne?????my sme minuly rok trosku pobludili aj s GPSkom....aspon sme videli viac z Francuzska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mame GPS a ideme 4 kusy :-D takze soferi sa budu striedat dvaja ;-) ide s nami Matov svedok zo svadby s manzelkou ;-)
Odpovedať
fifi..takze aj oni si idu uzivat sukromie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasneeeeeeee :-D maju decka 9 a 13 rokov, tak sa tesia obe strany, ze si od seba oddychnu :-D
Odpovedať
fifitko:tak si to uzite a stastnu cestu....nech vam ta cesta rychlo ubehne krasny vecer :-) vsetkym
Odpovedať
Profilova fotka
afra dik, uz cakam len na manzela a ideme :-D este je rozlietany
Odpovedať
nebodaj je este v praci..
Odpovedať
Profilova fotka
kati: nastastie uz nie, prisiel pred polhodinou ]-( isiel k rodicom po makovniiiiiiik na cestu :-D svokra pecie tie najlepsie makovniky na svete ;-) :-p
Odpovedať
ejha..a ujde sa cosi aj mne z toho makovnika? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mas rada??? :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?