Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hviezdička, blahoželám k bábätku. To je nádherná udalosť. NEch ste zdraví a všetko prebieha tak ako má. ;-)
Odpovedať
hviezdicka..pripajam sa ku gratulacii..potom daj vediet,co to bude :-) ;-)
Odpovedať
hviezdicka...srdecne blahozelam tiez k babätku,alebo dvojickam? :-D ;-) ...no co dnes kto robi? :-N ja papam rumove pralinky z sk a pozeram mrazika po nemecky..... :-D a robim vianocny stromcek,mily je v robote...a pred dovcou sme nestihli stromcek ozdobit..... prajem pekny dnicek..... ;-)
Odpovedať
kuk smaily ;-)
Odpovedať
:-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby....hviezdicka, aj ja sa pripajam ku gratulacii...k babatku...tak to sme uz dve....uz je to oficialne baby...som to na vianoce povedala nasim aj svokrovcom tak boli strasne radi.....baby, ja cakam babo......uz to mozem povedat....jejejej....sa tesime...uz aj pozeram na modreho konika....ale som ta samucka....nechcete sa niektora ku mne pipojit? ;-) inac vam zelam krasneho silvestra...ja som sice v robote, ale dufam, ze to do 24.00 stihnem ku manzelovi....
Odpovedať
ahoj marcelka..tak to srdecne blahozelam ;-) :-) :-)
Odpovedať
:-D tak sa to tu rozbehlo.....gratulujem... no katka a my sa kedy pridame? :-N :-N :-D prajem vam krasny a pozehnany novy rok....... ;-)
Odpovedať
smaily..nestras..ja este nechcem..
Odpovedať
ahojte babuľky... tak to je nádherné Marcelka... to musela byť teda radosť ;-) som rada že je to už "oficiálne" som čakala, kedy sa ozveš ;-) Tiež vám všetkým prajem hlavne pokojného Silvestra a v novom roku 2008 nech vás sprevádza len šťastie, zdravie a najmä láska... x-) ... čo smaily? ... a kedy sa teda pridávame k Marcelke? =-)
Odpovedať
bamulka, ja sa urcite s katkou nepridavame tak skoro :-D ;-) ale ty co??? :-D =-) :-D no ved vsetko ma svoj cas.....;-) krasneho Silvestra!a vykrocte spravne a s usmevom do noveho roka 2008.....ved ten bude taky nadherny......... vsak Katka? :-D :-) ;-)
Odpovedať
no ja na novy rok budem letiet naspat..takze asi cely rok budem rozlietana :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to ste na tom este relativne dobre baby...ja robim aj na novy rok.....takze asi sa poraíadne nevyspim....bam, ale ty sa ku mne mozes pridat, nie?aspon mi nebude smutno samej ;-)
Odpovedať
bam by aj mohla..ved uz je vydata.. :-D marceli..a v ktorom tyzdni si?
Odpovedať
Profilova fotka
lea, som v 13 tt ak to dobre ratam...ak vsetko dobre pojde, tak by sa to malo narodit zaciatkom jula... :-D
Odpovedať
Marcelka, provokuješ? :-p teraz mám také obdobie, že mi netreba dvakrát hovoriť :-) keď sme už dostali tú knihu od manželových rodičov =-) ... tak zajtra príjemnú službu Marcelka... a straaaaašne sa teším s vami... a gratulujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem bam....a provokovat ta budem dalej ;-) :-p :-D
Odpovedať
marceli..tak to sa mozno narodi v den mojej svadby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj to moze byt....tak budeme oslavovat obe ;-) dva zaciatky novych zivotov ;-)
Odpovedať
a aj Zuzku a Janku môžeš provokovať už, nie? ;-) ale možno ti ešte chvíľku odolám :-D však uvidíme, nabudúci rok by sme ale už chceli začať "pracovať" na potomstve :-D no to by bola parádna zhoda náhod... Marcelka, a kedy máš predbežne termín?
Odpovedať
Profilova fotka
lekarka mi ho vypocitala na 5. jula tak uvidime, ako to vyjde......ale buduci rok je uz o par hodin, bam..... :-D
Odpovedať
marceli..no moja sestra mala od doktora 17.5 a nakoniec to bolo uz 8.5 :)
Odpovedať
Profilova fotka
PF 2008 baby........ ;-)
Odpovedať
vsetko dobre v novom roku baby..nech sa viac z vas tesi z prirastku ;-) a tie,co maju pred svadbou,tak nech ten velky den D vyjde podla predstav ;-)
Odpovedať
STASTNY NOVY ROK VSETKYM :-) babenky, nema niektora kontakty na dobre kapely v okoli Cadce????
Odpovedať
afra, ahoj, ja tiez zhanam, leatea mi poslala na jednu z PB: http://www.bonita-music.sk vyzeraju fajn, takze somsi predbezne zabukovala 30.august :-D a mamin kamarat, co vlastni v Martine hotel vraj ma nejaky super tip z martina, len neviem viac, musim mu brnknut
Odpovedať
kocky a viete este odporucit nejakeho kameramana/fotografa? vdaka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, vsetko naj naj naj do noveho roku,nech je krajsi lepsi a uspesnejsi ako ten predosly :-D hlavne nech babam, ktore sa idu vydavat, vyjdu krasne svadby a Marcelke nech sa narodi vytuzene krasne zdrave babatko ;-) a ktovie este komu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá!! Marcelka, blahoželám k takej krásnej udalosti. Ja mám 6-teho júla narodky, takže to bude malý ráčik. Držím palce, nech ste obaja zdravučkí, aby všetko dobre dopadlo. ;-) Všetkým Vám želám nádherný a úspešný rok 2008, nech sa Vám v ňom splnia všetky sny a túžby, nech ste zdravé a šťastné!!!! A tak ako Fifi spomínala, tým z Vás, ktoré chystáte svadbu želám aby ste si absolútne užili všetky prípravy, nenechajte si to nikým pokaziť. ;-) A keďže ma tento týždeň čaká sťahovanie do Bratislavy, asi sa dlhšie neozvem. Držte mi palce, hne´d ako sa bude dať sa k Vám pridám. Držte sa v Novom roku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?