Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Smaily, už si teda preč od nás? a kedy plánujete prísť opäť, či až na svadbu? ale chvalabohu že ste prišli OK :-D Kati, si zmenila foto... aspoň vás teda vidíme oboch ;-) u nás je dnes sodoma-gomora, robíme podlahu v kuchyni+chodbe a je z toho strašný bordel... zase budem do večera upratovať ]-( najhorší je ten prach z toho... tak teraz kým mám frei brázdim internet... aj tak si musím niečo ponachádzať... krásny víkend vám prajem, ak tu niekto je x-)
Odpovedať
ahoj bam..tu podlahu ti nezavidim..ale zas to bude vyzerat urcite pekne..lepsie ako predtym ;-)
Odpovedať
čaf Kati :-) no keďže nás v lete vytopilo, tak to bude určite vyzerať lepšie :-D už sa na to nedalo dívať, peniažky z poisťovne samozrejme straaaašne dlho posielali...
Odpovedať
dufam,aspon dosli..
Odpovedať
došli a taká smiešna suma, že ani nestačila na nákup novej podlahy 8-( hlavne že im platíš a platíš a potom ti nedajú adekvátnu náhradu... ozaj Kati, aká bola nádielka pod stromčekom? spokojná?
Odpovedať
ahoj Bamulka....my prideme az v aprili tyzden pred svadbou....preto sme mali teraz len stresy......a behacky..... no zvladli sme to super.....uz nam chybaju len svadobne torty objednat....a pierka urobit...svad. torty sme nenasli v za..... v juniore strasne.....v rajeckych tepliciach bolo zatvorene...... ale pocula som,ze velmi pekne pecu na vlcincoch.....musim na nete ted hladat...... :-N ale nastastie,ze aj matriku mame uz za sebou....rezervovane saty.....mame obrucky....kameramana,kapelu,kostol,hotel,svad.pohare pridu postou do mesiaca..... :-D :-D a drobnosti objednam este cez net...... idem trosku vybalovat.......prajem vam krasny vikend ;-)
Odpovedať
smaily ;-) šikulka si... aj tebe krásny víkend :-D
Odpovedať
bam..tak to sa vam zrejme vysmievaju.. ]-( smaily..tak to ste riadne sikovni..len skoda,ze si nemala viac casu na oddych..a ze sme nestihli skocit este na caj..hadam nabuduce.. ;-) darceky boli zaujimave..no najlepsie to maju v uk..tam mozes dostat poukazy v jednotlivych obchodoch a ty si kupis,co chces :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky. Obdivujem ťa smaily, že to takto riešiš cez internet. Ja by som asi nebola príliš kľudná, ale keĎ sa inak nedá ... My sme boli s manželom pred dvoma týždňami v Drážďanoch. Bamulka, vďaka za povzbudivé slová, rozhodne to budem potrebovať. Začínam totiž od nuly ako to už v nových zamestnaniach býva. :-( Tak vy ste takto pracovne sa trápili s podlahou. Pamätám si, keĎ naši rekonštruovali byt, to bola katastrofa. Nemám rada takéto práce v byte. Keby sa tak dalo, že sa odsťahuješ a vrátiť sa, keď je to hotové a poupratované samozrejme. :-)
Odpovedať
ahoj adi..to organizovanie cez net velmi pomaha..ked si daleko a nemas moznost si vsetko obehat.. som sa ta chcela opytat ohladom toho kostola v zavodi..ako ste si zajednavali organistu?
Odpovedať
Profilova fotka
Číslo na organistu nám dal kostolník zo Závodia. Jednoducho sme zatelefonovali a dohodli sa. Inak, boli sme spokojní. Pošlem číslo do IP na kostolníka, s ním môžeš riešiť všetko. Je to príjemný pán. :-)
Odpovedať
dakujem velmi pekne.. ;-) co porabas?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Práve som v robote do 17,00 hod. Potom idem s manželom do Žiliny k našim, kamoška mi ide farbiť vlasy. Ale v nedeľu poobede ideme naspäť, večer mám stretávku s niektorými z práce a ideme sa lúčiť. Teda, ak niekto príde, lebo veľa nás nie je a ktovie ako to dopadne.
Odpovedať
takze rusny program.. aku farbu si ides davat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si stále dávam tú istú, červenú, ale už my vyrastajú vlasy, takže to treba dofarbiť. ;-)
Odpovedať
ahojte... tak za polhodku ma čaká upratovanie všadeprítomného prachu... uff, ale súhlasím s Adkou, ja by som tiež najradšej prišla na hotové =-) Adka - a to budeš v BA tiež robiť v nejakom tom "médiu"? keď môžem byť zvedavá... ja som tiež chcela byť s kámoškou poobede, ale keďže máme v byte ako po výbuchu... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Fúú, Bamulka, držím palce, nech to máš rýchlo za sebou a úspešne. Áno, podarilo sa mi prejsť konkurzom do istého média, takže idem začať. Ešte to nechcem príliš zakríknuť, ale keď budem mať preukaz, tak sa rada pochválim. ;-)
Odpovedať
adi..to sa musis potom pochvalit,ze kde budes pracovat..lebo ja som sa minule fifi pytala,ze v ktorom radiu robis.. :-N bam..mna caka este nakupovanie..uz sme sice boli,no ponahlali sme sa naspat..a teraz sa mi moc nechce.. ale baby..pohare su v albume ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasné kočky, že sa pochválim - už teraz vám môžem povedať, že rozhlasový mikrofón po desiatich rokoch vymením na televíznu kameru a mikrofón!!!! ;-) Ale viac až neskôr.
Odpovedať
tak to som faaakt zvedava..aj tvoj manzel bude robit na tom istom mieste?
Odpovedať
jeeej Kati, idem kuknúť... to ti verím, mne by sa tiež nechcelo ísť 2x nakupovať... :-| Adka, teda čakáme na pochvalu :-D a som zvedavá veeeľmi, že čo to teda budeš presne robiť ;-) baby, hádajte, akú knihu sme dostali od manželových rodičov... takú inšpiratívnu... =-) som sa vám zabudla "pochváliť" :-D
Odpovedať
Kati, fakt sú úžasné tie poháriky... a super, že sa dajú aj oddeliť... také zaujímavé to je ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Kati kukala som tie poháriky. Sú super Ja som pôvodne tiež chcela také, ale nakoniec zvíťazili iné. Ale tiež sme boli spokojní. Ale tieto sú fakt krásne ;-) Ja sa teraz zase chvíľu neukážem na nete. Tak vám chcem všetkým popriať veselého Silvestra a vstup do nového roka tou správnou nohou. Po novom roku sa zase ozvem. Katka, tebe šťastnú cestu do Anglicka. Adi, nech sa ti darí v novej práci. Som zvedavá, čo budeš robiť a ako budeš spokojná ;-)
Odpovedať
Janka tiež ti prajem krásneho Silvestra - riadne ho oslávte - a v novom roku len to NAJ... lepšie zo všetkého :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jani, ďakujem Vám všetko kočky za povzbudivé slová. Som rada, že držíte palce. Budem to potrebovať. Hned ako sa zabehnem a podpíšem zmluvu, už môžem o tom hovoriť. Teraz sa bojím aby som to ešte nezakríkla. Aj ja Vám želám krásneho Silvestra Janka - užite si ho aj s manželom. :-) S Vami ostatnými hádam ešte popíšeme, ja najbližšie v pondelok dopoludnia. Ak by som Vás nestihla, tak krásneho Silvestra a Šťastný Nový rok 2008 :-D
Odpovedať
bam..co je to za knihu? jani..vy ste mali velmi zaujimave pohare..take netradicne :-) stastny novy rok prajem..aby si do neho vstupila tou spravnou nohou ;-) adi..tak si pockame a budeme(aspon teda ja) drzat palce aj na nohach ;-) :-D
Odpovedať
:-D kniha má názov: Veľká kniha o matke a dieťati... neviem, čo nám tým chceli naznačiť :-D :-p :-D ... držanie palcov aj na nohách vraj prináša nešťastie :-( tak to radšej nie!!! :-.
Odpovedať
Ahojte baby,my sme sice uz po "funuse" ako sa hovori,dva mesiace po svadbe,ale ak niekomu mozem poradit,rada mu odpoviem na otazky.Staci napisat na IP. Pa. :-)
Odpovedať
Ale............ dnes sme zistili,ze cakame babetko :-) , taky vianocny darcek...
Odpovedať
bam..to som nevedela..takze nebudem..ked nieco take pises..radsej ;-) hviezdicka..tak skus napisat,kde si mala svadbu,v akom kostole..kde bola hostina a tak podobne..kedze nemas ani album..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?