Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko jani....uz si v praci?.....dufam ze si oddychnuta a plna sil..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Marcelka, si ma premenovala??? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halooooo? ;-) je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
sorry...som nejako mimo...ale myslela som zuzi...samozrejme :-D to vies, robim uz 2 den a teraz mam vikend volno idem k nasim na vychod tak sa neviem dockat.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej super :-p isto sa tesis :-D ake boli vianoce? bolo "prekvapko"???? :-D
Odpovedať
ahojte..to uz ste nebodaj v praci?
Odpovedať
ahoj :-D nemali ste niekto sobas na Bytcianskom zamku? my tam chceme mat, len sa k fotkam nemozem dopatrat, nevieme si my slovaci predat svoje krasy....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, jasne ze pracujeme.... :-D dost bolo ulievania sa ;-) luko: heh, to veru neviem, kamoska sa na bytianskom zamku len fotila pred rokom aj 3 mesiacmi :-D ked mali sobas
Odpovedať
ja sa idem flakat po meste trocha.. :-D
Odpovedať
ja som uz skontaktovala starostu Bytce, mi odpisal, ze tam sobase robia aj i dal cislo, kde mam zavolat. Len by som chcela vidiet, ako to tam vo vnutri vyzera a tak. Tamky ma nadchli ked sme boli pred rokom a pol na dovci v Juznych Cechach, oni maju prekrasne a mavaju tam kopec svatieb.
Odpovedať
ozaj leatea, pozerala som si tvoj albumik, ake saty si si nakoniec vybrala? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati - ako bolo na plese??? :-p sa pochval :-D luko: vyzeralo to tam dobre, kamoska tam tocila aj "spolocne rande" co sa dava do svadobneho videa ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
super, vdaka za info :-D
Odpovedať
dobre bolo na plese..len som sa musela ist prezut..kedze sa mi topanky hrozne vyzuvali..budem musiet cosi vymysliet s topankami.. a si predstav,ze nam isiel tazko valcik..akosi som mala problem zvyknut si,ze viest ma chlap ]-( :-D ale sme sa dohodli,ze to nacvicime doma :-D inac,sme relativne skoro odchadzali,lebo drahy je v praci.. luko..vybrala som si..ale to neprezradzam..ale kedze nemali,co som chcela,priklonila som sa k favoritom.. ;-)
Odpovedať
zuzi..pustila som si murinkovu svadbu..no musim vypnut,lebo sa nedostanem do mesta..ale mali super zabavu.. utekam do mesta..lebo zajtra mam dalsie veci..
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, potom zreferuj, ci sa dobre bavili :-D topanky sa ti vyzuvali tie nove??? my ideme tiez do mesta dnes, kupovat lyze :-D zajtra odchadzame na Martinky a nemame na com lyzovat :-D
Odpovedať
ahojte, mohli by ste mi poradit nejakeho dobreho kameramana v okoli ziliny?pripadne aj fotografa,lebo si s tym vobec neviem rady.....dakujem
Odpovedať
zuzi..oplati sa poziciat si ich dvd..idem ho dopozerat..kedze som sa vratila z mesta.. afra..ja som dostala kontakt na manzelov janciovcov..poslem ti do ip www adresu..mame doma akurat dalsie dvd od nich a som spokojna..a ze oni nemaju problem obstarat aj fotografa..
Odpovedať
ahooojte kočky... ja už tiež oddnes zarezávam v práci... strašné, taaaaak vám závidím, kto ste doma |-| =-) dúfam, že Ježiško bol k vám všetkým štedrý :-D ako budete silvestrovať? už máte plány?
Odpovedať
bam..ja na novy rok letim naspat do londyna..takze teraz sa snazim oddychovat.. o silvestri zatial netusim..ale urcite sa budem musiet pobalit..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme vcera vyberali lyze, dnes pojdeme lyziarky :-D vecer valime na Martinske hole do Noveho roku tam mame pobyt ;-) takze o zabavu bude postarane, je nas tam pekna kopa, partia cca 20 ludi :-D takze dnes tu s vami zavislakujem poslednykrat v tomto roku :-. afra, poslem ti v IP kontakt na nasho fotografa, spolupraca s nim je jedna radost a zabava :-D
Odpovedať
dakujem aj za kameramana a aj za fotografa, ktoreho sme si vcera vecer zhodou okolnosti vybrali :-D prajme pekny den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
afra- a ktoreho? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence. Tak už sa nám blíži koniec roka? To je katastrofa, ako to rýchlo ubehlo. Ale pre mnohé z nás bol rok 2007 prelomovým - stali sa z nás manželky. Fifi - Teba čaká lyžovačka a oddych!! Super, nech Vám to vyjde. Ako som čítala skutočne pekná partia - 20 ľudí, to bude riadny Silvester. My ešte makáme na príprave silvestrovského vysielania - vyzerá to na ďalšie dva dni v práci. Na Silvestra ma čaká posledné ranné a vôbec posledné živé vysielko v Dubnici. Mám z toho zmiešané pocity. -- :-) Ako ste sviatkovali? Ježiško bol bohatý? Ani som nestíhala s Vami popísať - nedalo sa pripojiť na net.
Odpovedať
ahojte baby..dosli nam svadobne pohare..su super 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Waaw Kati, pozerala som v albume. Sú fakt super, ani sa nečudujem, že sa drahý do nich zamiloval. Vybrali ste krásne!! Ešte si na Slovensku?
Odpovedať
ahoj adi..este som v ziline..no za tyzden som uz v praci..ako sa mi tam nechce.. tie pohare su fakt super..musim ich odfotit,aby bolo vidiet aj realne fotky..nielen tie 'upravene' ako sa dari?zrejme kopec prace,ze..
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, momentálne je veľa práce, lebo chystáme silvestrovské vysielko. Takže dnes je to od rána do noci v práci. A zajtra opäť. Ale to je už u mňa naposledy. Od Nového roka mením pôsobisko.. ;-) Poháriky odfoť, som zvedavá. Ešte si už voľné dni, nestresuj sa prácou. som čítala, že ste boli na plese!! paráda. Treba sa odreagovať. A čo na Silvestra? Opäť pôjdete otestovať topánky?
Odpovedať
a kam ides posobit? =-) na plese bolo dobre..len skoda,ze kratko..o silvestri zatial netusim..mozno len niekde do mesta skocime kuknut..
Odpovedať
Profilova fotka
Sťahujeme sa s manželom z Dubnice do Bratislavy. A tam už sa snáď usadíme. Držte palce, aby sa to podarilo. -- Super, že Tvoj drahý nemá problém ísť sa zabaviť. Teda ani môj nemá problém, ale možno mnohé by sa posťažovali, že toho svojho nevedia prehovoriť na zábavu. Tak si užite Silvestra a krásny Nový rok!! Aj Fifi nám ide na lyžovačku, ktovie, či sa tu ešte objaví.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?